Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 26/05/2021)

Rongid Euroopas on suur asi; me armastame meie rööpad, ja me valida neid üle muud tüüpi transport igal ajal. Peale saada punktist A punkti B kiiret, mugav ja usaldusväärne viisil, seal on nii palju, et enamik teist ei ole isegi teadlikud umbes rongi transport. Selle teadmiseks, me eraldi välja paar üllatav fakte rongide Euroopas te ei ole teadlik seni:

 

Rongid Euroopas on keskkonnasõbralikud

Hüüdke kõigile teadvusega inimestele, kes soovivad aidata meie emake loodust ja meie planeerijat igavesti elada: kui ostate lennuki või bussipileti asemel rongipileti, ja saate teha just seda. Nagu me teada, “kiirrongid on 3x rohkem energiatõhusaid kui kohalikud rongid ", samas kui "isegi kõige aeglasema rongi 20% tõhusam kui auto”. Küll on see, et?

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

Lyon Londoni rongid

London Amsterdami rongid

 

 

Reisimine rongiga, kuidas Kohalikud Reisibüroo

rong reisimine on tohutu Euroopas, ja meil on tunne, et see ei saa muutuvas igal ajal kiiresti. Siin on mõned põhjused, miks rongid on populaarne eurooplased, ja kõik need on 100% legitiimne: nad on super kiire, kuluefektiivne, ja mugav igal võimalikul viisil. Pluss, Rongid Euroopas seljas on autentne reisikogemus, mis on lihtsalt üks boonus kogu asi!

Lyon Genfi rongid

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Lucerne Genfi rongid

 

Rongid Euroopas on mugav

 

Rong Travel võib säästa raha hotellituppa

oota, mida? jah, see on tõsi! Tänu midagi, mida nimetatakse "yöjunat Euroopas"Reisija, kes veedavad rohkem 10 tundi rongis punktist A punkti B saavad nautida ööbimisega rongisõidu eeliseid Euroopas ja raha säästma kohta hotellituppa. On mitmeid eri tüüpi majutust pakutakse jooksul "yöjunat,” sobitada kõigi reisimine eelistused ja nende eelarve. Niisiis, meil on:

  • pinke
  • Väiksemad magamiskupeede, kupeesid, magamisvaguneid
  • Ühe või kahe sõitja magamiskupeede

Seda tüüpi pakkumised tavaliselt erineb riigiti ja rongi ettevõte, kuid nad sisaldavad tavaliselt sarnased pakkumised.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Kui te reisida pika aja siis Rongid Euroopas Rail Pass võiks sulle Allahindlused

nope, sa ei unistanud - enamasti, raudtee läbib tulla boonused, mis võib olla ükskõik väiksemaid kingitusi nagu paadisõit ja bussitransport hotellide allahindlustele ja jalutuskäigud. mõnikord, võite isegi saada kasu pakub sulle täiesti tasuta tegevusi, sealhulgas tasuta jõekruiisidel, söögikorrad, jms.

Brüssel Amsterdam rongid

Lille Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Tavaliselt võite suudlus Need pagasi tasud Goodbye

üks Suurim asju rongi saabumise kõlab peaaegu liiga hea, et olla tõsi. Ummm, oota seda, jah, olete arvasid: Kõige rongide Euroopas ei võta pagasi tasud! Muidugi, see on tingitud asjaolust, pole kontrolli tasandil kui olete reisil rongiga, mis tähendab - sa pead läbi kogu oma pagasi sinuga. Kuigi mõned võivad näha seda kui negatiivsed koolitada reisi, leiame see muljetavaldav: vähemalt teame me reisida valguse, õige? Pluss, seal on alati pagasikäru kusagil aidata reisijate suhtes, kes transpordivad palju pagasi, Nii et sorteerida.

 

Järgmine kord sul on teine ​​mõtteid, kas reisida rongiga - arvame, et vastus on üsna selge ... kas pole? Minema Säästa-A-Train broneerida sihtkohta 3 minutit, odavaim määrad, ja vabastatakse ebameeldiv ettetellimistasude!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)