Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 21/02/2021)

Šveitsi rongid on parim Euroopas vastavalt Bostoni konsultatsioonigrupp. Esiteks, Šveitsi saavutada kõrge reitingu vaatamata kukutades kvaliteediga. Šveitsi saavutanud 7.2 üldine hinnang välja 10. samas Taani, Soome, ja Saksamaal kõik saavutanud 6+ hinnang. Seas hinnangust, see on eriti oluline mainida, et Bulgaaria saavutanud madal hinnang 1.9. Šveits saavutada kõrge hinnang, sest see viskas täis märgid kasutamise intensiivsusest.

 

Šveitsi rongid
Uimastamine maastik pardal Šveitsi rongid.

Üksikasjad aruande

Lisaks saavutada kõrge reitingu, Šveitsi ronge peetakse ka hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Indeks hinnangust on järgmised;

rida 1

Šveits (7.2)

Taani (6.8)

Soome (6.6)

Saksamaa ja Austria (6.1)

Rootsi ja Prantsusmaa (6.0)

————————————————————————-

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

rida 2

Suurbritannia ja Holland (5.3)

Hispaania (5.0)

Belgia (4.6)

Itaalia (4.5)

————————————————————————-

Lyon Genfi rongid

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Lugano Genfi Rongid

 

rida 3

Rumeenia ja Bulgaaria (1.9)

————————————————————————-

Müncheni Basel rongid

Zurich Basel rongid

Bern Basel rongid

Genfi Basel rongid

 

Mis teeb Šveitsi rongid Euroopa parimaid?

Esiteks, on mitmeid tegureid, mis muudavad Šveitsi rongiga reisida Euroopa parimaid. Mitte ainult ei Šveitsi rongid pakkuda parimat usaldusväärsuse ja täpsuse Euroopas, vaid ka neid peetakse väga ohutu hea kvaliteediga teenust. Šveitsi on kõige sagedasem rongi reisijad Euroopas üle 10,000 rongide iga päev 3000 km raudteevõrgustiku. Šveitsi raudteevõrgustiku on kõrgeim tootmisvõimsuse rakendamine Euroopas.

Basel Interlaken rongid

Bern Interlaken rongid

Lucerne Interlaken rongid

Zurich Interlaken rongid

 

https://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Väike on parem

See on üks põhjus, miks Šveitsi rongid on kohal number 1 alates 2012. Riigid väikeste raudteevõrgustikke (all 6,000 km) kõik oleme näinud nende Hinnangud parandavad selle aja jooksul. See hõlmab Šveits, Taani, Soome, Norra, Madalmaad, ja Luksemburg. Need riigid on ette nähtud suurem täpsus, kiirraudtee protsendi ning pakkuda madalamat kulu km nende teenuste. Võrdselt oluline, Nende riikide rongid vähem õnnetusi ja surmajuhtumeid, mis parandab nende üldist ohutust punktisumma.

Zürich St Moritz rongid

Zermatt St Moritz rongid

Lyon sihtkohta St Moritz rongid

Basel St Moritz rongid

 

Parimaid kohti külastada Šveits Šveitsi rongid

Seal on palju ilus sihtkohti külastada Šveits vaatamata oma väiksusele. Alpide ja liustikud on tõmbekeskuseks kuid reisijaid nautida ka iidse lossid, selge türkiissinine järved, ja Bukolinen maal. Igal ajal aastas saab nautida matkamine, Uisutamine, festivalid ja karnevalid Šveits. Lisaks, Šveitsis on kuritegevus väga madal, mis muudab selle reisijatele turvalisemaks. Must-vt kohti Šveits hulka Matterhorn, Zermatt, mis on maailma enim pildistatud mägi. võrdselt, Chilloni loss, Montreux on must-vt turistidele. See vana vee linnus, mis koosneb 25 hoonete ja kolm siseõuede on üks kõige suurema külastatavusega ajalooliste hoonete maailmas.

 

Broneerige Šveitsi rongi Salvesta rongi

Kokkuvõtteks, seal on nii palju põhjuseid reisida Šveitsi rongi. Rongijaamad Šveits on ilmselt kõige ilus rongijaamades Euroopas. Kui otsite romantilist puhkust või hingematvalt sillad, Šveits on koht, kuhu minna. võta 3 minut aega broneerida pileteid Šveitsi rongi meie lihtne-to-use rongi saidil. Pileteid saab osta kasutades krediitkaarte, ja paljud alternatiivsete maksete.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)