Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/02/2021)

Šveices vilcieni ir labākais Eiropā saskaņā ar Bostonas konsultāciju grupa. Pirmkārt, Šveices sasniegt augstus reitingus neskatoties nometot kvalitāti. Šveices sasniegta 7.2 Kopējais vērtējums no 10. savukārt Dānijā, Somija, un Vācijā visi sasniegta 6+ novērtējums. Starp vērtējumiem, tas ir īpaši svarīgi pieminēt, ka Bulgārija panākt zemu vērtējumu 1.9. Šveice sasniegt savu augsto reitingu, jo tas ieguva pilnu zīmes uz izmantošanas intensitāte.

 

Šveices Vilcieni
Lieliska ainava klāja Šveices vilcienos.

Sīkāka informācija par šo ziņojumu

Turklāt, lai sasniegtu augstu reitingu, Arī Šveices vilcieni tiek uzskatīti par labu cenas un kvalitātes attiecību. Indeksa vērtējumi ir šādi;

rinda 1

Šveice (7.2)

Dānija (6.8)

Somija (6.6)

Vācija un Austrija (6.1)

Zviedrija un Francija (6.0)

————————————————————————-

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

rinda 2

Lielbritānija un The Nīderlande (5.3)

Spānija (5.0)

Beļģija (4.6)

Itālija (4.5)

————————————————————————-

Lyon uz Ženēvas Vilcieni

Zurich uz Ženēvas Vilcieni

Parīzes uz Ženēvas Vilcieni

Lugāno uz Ženēvas Vilcieni

 

rinda 3

Rumānija un Bulgārija (1.9)

————————————————————————-

Minhene, lai Bāzeles Vilcieni

Zurich uz Bāzeles Vilcieni

Bern uz Bāzeles Vilcieni

Ženēva uz Bāzeles Vilcieni

 

Kas padara Šveices vilcienus no labākajiem Eiropā?

Pirmkārt, ir vairāki faktori, kas padara Šveices vilcienu ceļot no labākajiem Eiropā. Ne tikai Šveices vilcieni nodrošināt vislabāko uzticamību un precizitāti Eiropā, bet arī tie tiek uzskatīti par ļoti droši ar labas kvalitātes pakalpojumu. Ar Šveices ir biežākie vilcienu ceļotāji Eiropā ar vairāk nekā 10,000 vilcieni kursē ik dienas uz 3000 km dzelzceļu tīkls. Šveices dzelzceļa tīkls ir augstākais jaudas izmantošanu Eiropā.

Basel Interlaken Vilcieni

Bern Interlaken Vilcieni

Lucerne Interlaken Vilcieni

Zurich uz Interlaken Vilcieni

 

https://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Mazs ir labāk

Ir iemesls, kāpēc Šveices vilcieni ir sarindoti numurs 1 tā kā 2012. Valstis ar mazu dzelzceļa tīklu (zem 6,000 km) visi esam redzējuši viņu Vērtējumi uzlabo šajā laikā. Tas ietver Šveice, Dānija, Somija, Norvēģija, Nīderlande, un Luksemburga. Šīs valstis nodrošina augstāku precizitāti, ātrgaitas dzelzceļu procents un piedāvāt zemākas izmaksas par kilometru par to pakalpojumu. vienlīdz svarīgi, šīs valstis vilcieni ir mazāk negadījumu un nāves, kas uzlabo to vispārējo drošību rezultātu.

Zurich uz St Moritz Vilcieni

Zermatt uz St Moritz Vilcieni

Lyon uz St Moritz Vilcieni

Basel uz St Moritz Vilcieni

 

Labākās vietas, lai apmeklētu Šveicē ar Šveices vilcienu

Ir daudz skaistu galamērķiem apmeklēt Šveicē, neskatoties uz tās nelielo izmēru. Alpu ledāji ir galvenā atrakcija, bet ceļotāji arī baudīt seno pilis, skaidrs tirkīza ezeri, un pastorāls lauki. Jebkurā gadalaikā varat baudīt pārgājieni, slidošana, festivāli un karnevāli Šveicē. Turklāt, Šveicē ir ļoti zems noziedzības līmenis, kas padara to par drošāku vietu ceļotājiem. Must redzēt vietas Šveicē Materhorns, Zermatt, kas ir pasaulē visvairāk fotografētais kalns. tāpat, Čillonas pils, Montreux ir jāredz tūristiem. Šī senā ūdens cietoksni, kas sastāv no 25 ēkas un trīs pagalmiem ir viena no visvairāk apmeklētajām vēsturiskajām celtnēm pasaulē.

 

Rezervējiet Šveices vilcienu ar saglabātu vilcienu

Noslēgumā, tur ir tik daudz iemeslu, lai ceļotu uz Šveices vilcienu. Dzelzceļa stacijas Šveicē, iespējams, visvairāk skaistas dzelzceļa stacijas Eiropā. Ja jūs meklējat romantisku brīvdienu vai elpu tilti, Šveice ir vieta, kur iet. ņem 3 minūtes, tagad pasūtīt biļetes par Šveices vilcienu uz mūsu viegli-to-izmantot vilcienu vietnē. Biļetes var iegādāties, izmantojot kredītkartes, un daudzas alternatīvas maksājumi.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)