Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 12/11/2021)

Patiešām, ir vairāk nekā viens veids, kā sasniegt Amsterdamu no Parīzes. Un, kamēr viņi visi nāk ar savu pro un mīnusi, ceļot no Parīzes uz Amsterdamu ar vilcienu ir labākais risinājums, ja jūs veicat salīdzinājumi. Mēs jums visus iemeslus, kāpēc vilciens ceļot vajadzētu būt jūsu pirmā izvēle, it īpaši, ja jūs vēlaties ierasties Amsterdama no Parīzes droši un ar stilu un komfortu.

 

Parīzes uz Amsterdamu ar vilcienu vs. Citi režīmi Travel

Ceļošana ar automašīnu no Parīzes uz Amsterdamu neapšaubāmi ir a gleznains piedziņa. Tomēr, tas ir jēga tikai tad, ja jūs varat atļauties laiku un ir pietiekami pārliecināti, lai pārvietotos pa ceļiem starp divām pilsētām.

Neatkarīgi no maršruta esat lietojis uz jūsu auto ceļojums no Parīzes uz Amsterdamu, ir autoceļi, nodeva, un degvielas patēriņš domāt par. Piedziņas var ilgt līdz 6 stundas, labākajā gadījumā; tāpēc jums ir nepieciešams, lai plānotu savu atpūtas pieturām. Arī, izskatīt jebkuru apkalpošana un degvielas nepieciešams pa ceļam, kā arī pusdienas pārtraukums. Visi šie izdevumi var un būs saskaitīt.

Jūs varat apsvērt iespēju autobusu, jo jūs esat dzirdējuši, ka ir lētākais veids doties uz Amsterdamu no Parīzes. Lai gan tas ir taisnība, ceļojums prasīs gandrīz 7 stundas. Tas ir ilgs laiks, lai uz ceļa. Tā jutīsies pat ilgāk, jo tu esi krampjos autobuss ar ierobežotu telpu, lai pārvietotos.

Pastāv arī iespēja lidot no Parīzes uz Amsterdamu. Bet, kamēr lidojums prasīs tikai stundu un 15 protokols, tas nepiedāvā tādas pašas priekšrocības kā ceļošana pa sauszemi. Ja tu esi pirmajā klasē, jūs atradīsiet sev pieblīvēts neērtā plaknes sēdekļiem.

Nav arī skaista Eiropas ainavu baudīt, ja jūs ceļojat ar lidmašīnu. Jums galvenokārt ir mākoņi ārā apskatīt, ja jums gadās būt sēž uz palodzes; pretējā gadījumā, Jūs varat paļauties par lidojuma laikā filma lai saglabātu jums izklaidēties. Un neaizmirstiet, ka, lai gan ceļo ar lidmašīnu ir teorētiski ātrākais veids, kā nokļūt uz Amsterdamu no Parīzes, jums joprojām ir nepieciešams faktors, laika un naudas tas prasīs, lai nokļūtu lidostā.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

Ērtības un ērtības no Parīzes uz Amsterdamu ar vilcienu

Kad runa ir par ceļošanu no Parīzes uz Amsterdamu, Vilcienu ceļojumi ar Thalys vilcieniem piedāvā labāko no visām pasaulēm. Tas ir neapšaubāmi visvairāk ērts un ērts veids, kā ceļot pateicoties apmācīt ātrgaitas. Jūs varat viegli pārvietoties vilcienā, pat nenojaušot, ka tas pārvietojas.

Jūs jutīsities arī drošāk, ceļojot ar vilcienu, zinot, jūs neesat koplietošanas ceļiem un lielceļiem ar neapdomāti vadītājiem. Un ātrumu 300 km stundā, sasniegsit galamērķis pusi no laika, būtu nepieciešams ar automašīnu vai autobusu. Ātrgaitas vilcienu var nokļūt jums uz Amsterdamu no Parīzes 3 stundas un 19 protokols. Un atšķirībā no ceļojuma ar lidmašīnu, Jums būs iespaidīgs Eiropas lauku izbaudīt.

Briseles uz Parīzi Trains

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Marseļa uz Parīzi Vilcieni

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

 

Family Train Travel from Paris to Amsterdam

 

Rezervējiet vilcienu biļetes iepriekš, un jūs varat baudīt lētākais likmes, izgatavošana ceļojot ar vilcienu uz taupīgāku izvēle, ja jūs plānojat.

Ceļojot ar Thalys Vilcieni, Jūs varat iegādāties biļetes līdz 90 dienas pirms ceļojuma datuma un ietaupīt līdz pat 75% par vilciena biļetes, ja jūs Rezervējot vietas agri.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saite šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-paris-amsterdam-train%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)