Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Existuje skutočne viac ako jeden spôsob, ako sa dostať do Amsterdamu z Paríža. A zatiaľ čo všetci majú svoje pre a zápory, cestovanie z Paríža do Amsterdamu vlakom zostáva tou najlepšou voľbou, keď urobíte porovnávanie. Dáme vám všetky dôvody cestovanie vlakom by mala byť vaša prvá voľba, najmä ak chcete prísť do Amsterdam z Paríža bezpečne a vo veľkom štýle a pohodlie.

 

Paríža do Amsterdamu vlak vs.. Iné spôsoby cestovania

Cestovanie autom z Paríža do Amsterdamu je nepochybne a malebný pohon. Avšak, to má zmysel len vtedy, ak si môžete dovoliť čas a sú dostatočne istí, aby brázdiť cesty medzi oboma mestami.

Bez ohľadu na trasu, ktorú majú na vašom auto výlet z Paríža do Amsterdamu, tam sú diaľnice, mýto, a spotreba paliva premýšľať o tom. Pohon môže trvať až 6 hodiny, pri najlepšom; takže budete musieť plánovať pre vaše odpočívadla. Tiež, posúdiť akúkoľvek servis a palivo požadovanej ceste, rovnako ako obedňajšej prestávke. Všetky tieto náklady môžu byť a budú sčítavať.

Môžete zvážiť s autobusom, pretože ste počuli, že je to najlacnejší spôsob, cestovať do Amsterdamu z Paríža. Aj keď je to pravda,, výlet bude trvať takmer 7 hodiny. To je dlhá doba, aby sa na ceste. Bude sa cítiť ešte dlhšie, pretože ste stiesnené v autobus s obmedzeným priestorom pre pohyb.

K dispozícii je tiež možnosť letieť z Paríža do Amsterdamu. ale zatiaľ čo let Bude to trvať len hodinu a 15 minút, neponúka rovnaké výhody ako cestovanie po súši. Ak ste v prvej triede, ocitnete sa napchal v nepohodlných sedadlách rovinných.

Tam je tiež žiadny krásny Európska scenérie aby si pri cestovaní lietadlom. Budete mať väčšinou mraky von pozrieť sa na, ak ste náhodou, aby sa posadil na okenné sedačke; inak, ktoré sa môžete spoľahnúť na in-flight film aby vás pobaviť. A nie, že chvíľu zabudnúť cestovanie lietadlom Teoreticky je najrýchlejší spôsob, ako sa dostať do Amsterdamu z Paríža, stále je potrebné započítať do času a peňazí to bude trvať, než sa dostať na letisko.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Pohodlie a pohodlie Paríža do Amsterdamu vlakom

Pokiaľ ide o cestovanie z Paríža do Amsterdamu, cestovanie vlakom s vlakmi Thalys ponúka to najlepšie zo všetkých svetov. Je to pravdepodobne najpohodlnejší a pohodlný spôsob, ako cestovať vďaka akčnému vlak vysokorýchlostné. Ľahko sa môžete pohybovať okolo vlaku bez toho, aby ste si uvedomili, že sa pohybuje.

Budete sa cítiť bezpečnejšie aj pri cestovaní vlakom, s vedomím, že nie ste zdieľanie ciest a diaľnic s bezohľadných vodičov. A pri rýchlostiach 300 km za hodinu, dosiahnuť vaše destinácia za polovicu času to bude trvať autom alebo autobusom. Vysokorýchlostné vlaky vás môže dostať do Amsterdamu z Paríža 3 hodiny a 19 minút. A na rozdiel od cestovania lietadlom, budete mať veľkolepý európsky vidiek užívať si.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Family Train Travel from Paris to Amsterdam

 

Rezervovať vlakové lístky v predstihu, a môžete teraz najlacnejšie ceny, making cestovanie vlakom na úspornejšie voľbu, ak máte v pláne.

Cestovaním s Thalys Vlaky, si môžete kúpiť vstupenky do 90 dní pred dátumom cestovania a ušetriť až 75% o lístky na vlak, ak vás rezervovať svoje miesta zavčas.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-paris-amsterdam-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)