Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 30/01/2021)

nový vysokorýchlostné, cezhraničné vlaky naďalej otvárať liniek po celom svete. Ďalej, takmer vždy poraziť letecká doprava pokiaľ ide o komfort, ziskovosť, a rýchlosť pojazdu. V tomto bode, existuje viac a viac železničných sietí po celom svete! Každý, kto je do cezhraničných vlakov ju miluje!

Cestuje po Európe na vlak je viac o spomalenie, než rýchlosť. Ako ste si prejsť krásne scenérie na vašej ceste do konečného miesta určenia, cítiš pokojný a úžasné. Ako výsledok, ide o cezhraničných vlakov stane čas na odpočinok, mať nejaký čas na vlastnú päsť a dokonca meditovať.

Takže, poďme pozrieť na niektoré z najlepších cezhraničných vlakov v Európe spoločne:

 

Eurostar Cross Border Vlaky

Spájajúce Londýn s Amsterdam, Avignon, Brusel, Málo, Lyon, marseille, Paríž, a Rotterdam, Eurostar je pravdepodobne najpopulárnejší high-speed Železničná doprava v Európe. Tiež, Getlink samostatne prevádzkuje a vlastní vlaky. oni Pohybujte Eurotunel medzi Spojeným kráľovstvom a Francúzskom. Bežiaci na sieti vysoká rýchlosť čiary, Eurostar vlaky počítať osemnásť auto Class 373/1 vlaky a šestnásť-car Class 374 vlakov. Behajú rýchlosťou až 186 mph (300 kilometrov za hodinu). Ďalej, Eurostar nesie viac cestujúcich než všetky letecké kombinovanej. To robí Eurostar dominantného prevádzkovateľa železničnej dopravy na trasách, ktoré pôsobia.

Eurostar cezhraničného vlaky vás cez Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Belgicko, a Holandsko. Plus, to bude vám umožní vychutnať nádherné scenérie z týchto trás na ceste.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Londýn do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnom do Rotterdam Vlaky

 

Cezhraničné Vlaky zo Španielska do Francúzska

Thalys Cross Border Vlaky (francúzsky: [taký])

Bol pôvodne postavený okolo vysokorýchlostnej trati LGV Nord medzi Parížom a Bruselom, Thalys je francúzsko-belgickej vysokorýchlostné Prevádzkovateľ vlaku. Železnica Eurostar autá zdieľajú túto trasu, čo je jeden z najlepších cezhraničných vlakov. Thalys jede z Paríža, Brusel alebo Amsterdam Londýn via Lille a tunela kanála a s francúzskymi domáce TGV. Plus, Thalys slúži Amsterdam a kolínska, tiež! To je skvelá správa pre každého, kto má rád veľa možností pre svoje cesty. Thalys International, NMBS / SNCB, a nemecká železničná spravovať svoj systém, zatiaľ čo THI Factory a NMBS / SNCB prevádzkovať. Ako výsledok – s Thalys – vlak cestovaní v Európe je určite fantastická!

Amsterdam Kolín Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Kolín nad Rýnom do Antverp Vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

NS International

Predtým známy ako NS HiSpeed, NS International je prevádzkovateľ dráhy v Holandsku pre každého s bystrým okom pre úžasný zážitok cestovné. NS International prevádzkuje medzinárodnú inter-mesto a vysokorýchlostné Cezhraničné vlaky s napojením na:

– Belgicko (Intercity Direct)

– Nemecko a Švajčiarsko (Intercityexpress)

– Francúzsko (Thalys)

Nad všetkým, NS International v súčasnej dobe prevádzkuje obaja vysokorýchlostné a non-vysokorýchlostných služieb a je súčasťou Nederlandse Spoorwegen. podobne, NS International môžu zaviesť semi-vysokorýchlostné a vysokorýchlostné služby niekedy v blízkej budúcnosti.

Brusel Leiden Vlaky

Antwerp k Leiden Vlaky

Berlín do Haarlem Vlaky

Paris sa Haarlem Vlaky

 

cezhraničné Vlaky – TGV (francúzsky: Vlak High Speed)

SNCF prevádzkuje TGV, ktorý je francúzska medzimestská vysokorýchlostnej železničnej dopravy a najlepšie štátom vlastnené domácim operátorom železničnej. Hoci spočiatku sústredil na Paríž, má sieť, v priebehu rokov, rozšírený. Teraz sa pripojí hlavných mestách po celom Francúzsku (marseille, Málo, Bordeaux, Štrasburg, Rennes) s okolitými krajinami. existuje asi 110 miliónov cestujúcich za rok vo Francúzsku na koni s TGV. Podľa údajov z apríl 2007, TGV je najrýchlejší kolesový vlak na, dosahujúci 574.8 km / h (357.2 mph). Zažijete najlepší medzinárodný Pripojenie do Brusel v Belgicku a Luxembursko na severe s TGV, naisto.

Medzinárodná TGV na východe sa dostanete do Frankfurtu Mníchov. podobne, tvoj juh cesty sa dostanete priamo do Milána v Taliansku alebo v Barcelone v Španielsku. Nerobte cestovateľskú chybu, TGV je jedným z najpohodlnejších cezhraničných vlakov! Ďalej, zoberie vás na najúžasnejší romantický výlet z Paris k brehom Stredozemného mora. Alebo, do nádhernej Bordeaux, Lyon a Marseille a svetovo preslávené Cannes. teda, Ak chcete dosiahnuť Francúzsku a / alebo švajčiarsko vlakom, môžete to urobiť tým, že ide v cezhraničných vlakoch TGV Lyria.

Zurich do Paríža Vlaky

Paríža do Frankfurtu Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

Paris do Kolína Vlaky

 

Ak chcete získať najlepšie vlak skúsenosť v tvojom živote, fantastické ceny a uvoľnený z nepríjemných rezervačné poplatky, použitie Uložiť vlak

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)