Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 22/10/2021)

Ak plánujete svoju prvú cestu do Európy, existuje niekoľko vecí, o ktorých by si mal vedieť najviac krásnych miest vo svete. sme navrhli dokonalého sprievodcu pre 10 cestovné chyby, ktorým by ste sa v Európe mali vyhnúť. Výlet do krajiny hradov, vynikajúce kuchyne, národné parky, a malebné dediny, môže byť jednou z najpamätnejších dovoleniek, ktoré budeš mať. Práve naopak, môže sa tiež zmeniť na zlú legendu a mať zlý koniec, ak nie ste správne pripravení.

Či už cestujete do Európy prvýkrát alebo sa vraciate späť, vďaka týmto tipom bude vaša cesta bezpečnejšia, najpohodlnejšie, a určite epické.

 

1. Nenavštevovanie malých miest a miest bez stopy

Ak je to vaša prvá cesta do Európy, potom určite smerujete na miesta, o ktorých všetci hovoria. Avšak, ak chcete spoznať zvláštnu Európu, potom nie je návšteva malých dedín a známych miest jednou z cestovateľských chýb, ktorým sa treba v Európe vyhnúť. Mali by ste si naplánovať cestu na najnezabudnuteľnejšie miesta mimo vychodených ciest v Európe.

Samozrejme, ak chcete vidieť a mať rovnaké obrázky ako ďalšie milióny turistov tlačiacich sa v uliciach Paríža, Milan, a Praha, potom choďte za davmi. ale, ak máš dušu prieskumníka, a hľadám tie skryté drahokamy, potom naplánujte si cestu okolo malé a jedinečné dediny v Európe.

Ceny vlakov z Florencie do Milána

Ceny vlakov z Florencie do Benátok

Ceny vlakov z Milána do Florencie

Ceny vlakov z Benátok do Milána

 

woman walking on grass

 

2. Cestovné chyby, ktorým by ste sa v Európe mali vyhnúť: Nepoužívať verejnú dopravu

Jedna z prvých vecí, ktorá vás napadne, keď budete počuť verejná doprava, sú preplnené a horúce autobusy, fronty, a premávka. Avšak, verejná doprava v Európe nie sú len autobusy, ale aj električky a vlaky. Niektorí turisti by si radšej prenajali auto, než dochádzať, ale verejná doprava v Európe je veľmi pohodlná, dochvíľny, lacný, a odporúčané.

Ľahko sa dostanete do najodľahlejších častí Európy, úžasné prírodné rezervácie, zámky, a úchvatný výhľad, vlakom. Nie je lepší spôsob cestovania po Európe ako vlakom, je to absolútny šetrič času a peňazí.

Ceny vlakov z Mníchova do Salzburgu

Ceny vlakov z Viedne do Salzburgu

Ceny vlakov z Grazu do Salzburgu

Ceny vlakov z Linzu do Salzburgu

 

Not Using Public Transport is a Travel Mistakes You Should Avoid In Europe

 

3. Nezískavam cestovné poistenie

Áno, európske mestá sú jedným z najrozvinutejších a najbezpečnejších miest na svete. ale, si stále človek, a útesy v európskych národných parkoch sú strmé a nemilosrdné. Zatiaľ čo vy môžete byť najskúsenejšími cestovateľmi a cestovateľmi, stále môžete prechladnúť, vykrútiť členok, alebo vám ukradnú fotoaparát.

Cestovné poistenie v Európe je dôležité zo zdravotných a iných cestovných dôvodov. Získanie cestovného poistenia v Európe je nevyhnutnosťou, a na takejto nevyhnutnosti by ste nemali šetriť. Nezískanie cestovného poistenia je chybou, ktorej by ste sa mali vyhnúť pri ceste do Európy, pretože vás môže stáť malé imanie.

Ceny vlakov z Marseille do Lyonu

Ceny vlakov z Paríža do Lyonu

Ceny vlakov z Lyonu do Paríža

Ceny vlakov z Lyonu do Avignonu

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not a hike in the great outdoor

 

4. Cestovné chyby, ktorým by ste sa v Európe mali vyhnúť: Nekupovanie vstupeniek vopred

Európa je drahá. Aj keď cestujete na najdostupnejšie miesta, múzeá a lístky na atrakcie vás budú stáť malé imanie. Nekúpenie lístkov vopred je jednou z najväčších chýb, ktorej sa treba v Európe vyvarovať, milióny turistov ročne navštevujúcich Európu, to ti zaruci.

Takže, môžete nájsť skvelé ponuky pre kultové stránky v Európe, atrakcie, a aktivity, ak si prieskum a rezerváciu vopred. Niekedy môžete jednoducho získať skutočne skvelé ponuky nákup lístkov online, a ušetrí vám toľko drahocenného času na vašej ceste. Navyše, ak je to vaša prvá cesta do Európy, mali by ste byť pripravení na dlhé rady. Takže, Nákup cestovných lístkov a lístkov na atrakcie online vás ušetrí od státia v lejaku, horúce letné dni, a necháva ti na to čas hľadisko a piknik.

Ceny vlakov z Norimbergu do Prahy

Ceny vlakov z Mníchova do Prahy

Ceny vlakov z Berlína do Prahy

Ceny vlakov z Viedne do Prahy

 

woman laughing next to flowers

 

5. Výmena peňazí na letisku

Cesta do zahraničia môže byť stresujúca, neovládanie jazyka alebo orientácia v meste. Zaobchádzanie s rozpočtom a cudzou menou môže byť tiež stresujúce. Výmena peňazí na letisku je veľmi pohodlná a spoľahlivá, je to jedna z cestovných chýb, ktorej sa treba v Európe vyhnúť.

Poplatky, ktoré zaplatíte platba a výmena meny bude ťa stáť, preto je najlepšie vykonať prieskum online na exzmeniť body. Tiež, kedykoľvek sa môžete opýtať na recepcii hotela, radi odporučia spoľahlivé peňažné body v oblasti. Odporúča sa dostatočne vymeniť za cestu z letiska, a sumu, ktorá pokryje prvú 1-2 dni vašej cesty.

Ceny vlakov z Paríža do Rouenu

Ceny vlakov z Paríža do Lille

Ceny vlakov z Rouen do Brestu

Ceny vlakov z Rouenu do Le Havru

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is to exchange money in the airport

 

6. Rezervácia ubytovania v nesprávnom susedstve

Poloha je jedným z najdôležitejších faktorov pri tvorbe perfektná dovolenka v Európe. Nerobíte prieskum v najlepšej časti mesta, susedstvo, alebo dedina na pobyt, je chybou vyhnúť sa pri cestách po Európe. Výber miesta ubytovania je rovnako dôležitý ako výber typu ubytovania. Pobyt v nesprávnej časti mesta vás môže stáť čas cesty, prevádzka, cena, a bezpečnosť.

Ceny vlakov z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlakov z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlakov z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlakov z Paríža do Amsterdamu

 

Accommodating on a mountain

 

7. Cestovné chyby, ktorým by ste sa v Európe mali vyhnúť: Stravovanie v prvej reštaurácii, ktorú uvidíte

Ak ste typický turista, potom pôjdete na obed do obľúbených reťazcov rýchleho občerstvenia alebo do prvej reštaurácie na vašej ceste. Avšak, možno by ste prišli o úžasné reštaurácie, s fantastickými miestnymi jedlami a hľadiskami, ktoré vám vyrazia dych.

Ak by ste pred cestou venovali výskumu iba nejaký čas, si doprajete nezabudnuteľný kulinársky zážitok. okrem, skus chutneho jedla, mohli by ste ušetriť pár drobných, namiesto toho, aby šli v prvej reštaurácii okolo. Skvelá káva, pečivo, miestna kuchyňa, a senzačné jedlá za vtipné ceny, môže byť hneď za rohom.

Ceny vlakov z Florencie do Ríma

Ceny vlakov z Neapolu do Ríma

Ceny vlakov z Florencie do Pisy

Ceny vlakov z Ríma do Benátok

 

Eat at the right place and avoid Travel Mistakes in Europe

 

8. Držte sa skôr sprievodcu ako bezplatných peších prehliadok mesta

Sprievodca je veľkým zdrojom inšpirácie pre cestu do Európy, a za vypracovanie všeobecného cestovného plánu. Avšak, držať sa svojho sprievodcu je jednou z najväčších cestovateľských chýb, ktorej sa v Európe treba vyhnúť. Znamená to, že navštívite rovnaké miesta ako milióny ďalších turistov, a ako turista.

Objavovanie mesta na a pešia prehliadka zadarmo je najlepší spôsob, ako si vychutnať najbáječnejšie mestá v Európe. Po meste vás prevedie miestny anglicky hovoriaci sprievodca. Okrem toho, že zobrazuje populárne a známe stránky, mestský peší sprievodca vám povie najlepšie strážené tajomstvá mesta a poskytne vám množstvo odporúčaní a tipov pre mesto. Toto zahŕňa potravinové odporúčania, super ponuky, skryté miesta, a hlavne ako zostať v bezpečí.

Amsterdam do Londýna ceny vlakov

Ceny vlakov z Paríža do Londýna

Ceny vlakov z Berlína do Londýna

Ceny vlakov z Bruselu do Londýna

 

 

9. Cestovné chyby, ktorým by ste sa v Európe mali vyhnúť: Nie je balené pre Európu

Slnečno, daždivý, chladno, alebo vlhký, jednou z najzvláštnejších vecí v Európe je, že môžete zažiť všetko 4 ročné obdobia za deň. Takže, nezabaliť sa špeciálne pre počasie v Európe je cestovná chyba, ktorej sa treba vyhnúť za každú cenu.

Tričká, bunda do dažďa a vetra, Na cestu do Európy si musíte zabaliť pohodlnú obuv. Najlepšie je zabaliť a nosiť vrstvy, takto vám bude pohodlne za každého počasia, a neunesie celú šatník.

Ceny vlakov z Mníchova do Zürichu

Ceny vlakov z Berlína do Zürichu

Ceny vlakov z Bazileja do Zürichu

Ceny vlakov z Viedne do Zürichu

 

eiffel tower black and white

 

10. Uchovávanie hotovosti na jednom mieste

Európske mestá sú známe tým, že sú ohromujúce, ale aj pre vreckárstvo, turistické pasce, a rôzne schémy na oklamanie turistov. Potápanie váš cestovný rozpočet medzi váš denný výlet taška, trezor, a kreditná karta je najlepší spôsob, ako bezpečne cestovať a užívať si.

Najlepšie je zostať na bezpečnej strane a vyhnúť sa tomu, aby ste hotovosť a kreditnú kartu držali na jednom mieste. Takže, mať svoju vzácnu spolupatričnosť vždy a všade na sebe, je cestovná chyba, ktorej by ste sa v Európe mali vyhnúť.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Londýna do Paríža

Ceny vlakov z Rotterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Bruselu do Paríža

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not to take a Canal trip

 

záver

Uzavrieť, v Európe je veľa úžasných miest na objavovanie. Môžete stráviť úžasný víkend alebo naplánovať dlhý výlet na Euro, možnosti sú nekonečné. ale, keď cestujete do zahraničia, pravidlá hry sa v jednotlivých mestách líšia. Jediná vec, ktorá zostáva rovnaká, sú chyby, ktoré robia turisti pri každej jednej ceste. náš 10 cestovné chyby, ktorým sa treba v Európe vyhnúť, vás udrží v bezpečí a urobí váš výlet skutočne jedinečným.

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať si dovolenku do Európy podľa vášho výberu vlakom.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 cestovných chýb, ktorým by ste sa mali v Európe vyvarovať“ na svoju stránku? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-mistakes-avoid-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)