Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Ste milovníkom pod holým nebom? Hovoríme lesy, jazierka, flóra, a fauny. turistika, cyklistika, a všeobecná dobrota na čerstvom vzduchu. potom objaviť najkrajších národných parkov v Európe, a ako sa tam dostať vlakom.

Zabudnite na davy, zabudnúť pláží, zabudnúť miest a nakupovanie, a prísť na relaxáciu najlepšie národné parky v Európe.

Keď navštívite prírodné atrakcie ako sú lesy môže byť zložité na cesta vlakom, to nie je dôvod na ich vylúčenie. Tieto prírodné zaujímavosti ponúkajú perfektné kontrast k rušné Mestá, a s trochou výskumu, zistíte, že sú prekvapivo pohodlne dosiahnuteľné pomocou Save A Train.

 

Národné parky v Európe: Nemecko a Švajčiarsko

Birds eye view of Saxon Switzerland which is part of National Parks in Europe

 

V zášti jeho mätúce názov, Národný park Saské Švajčiarsko je veľmi Nemecko. Je to obrovský prírodný región, ktorý hraničí so severozápadnou Českou republikou. Je to len skala národný park v krajine, ale je to tiež vzťahuje na vynikajúcich lesoch. Mnoho vyrazí do regiónu na výlet, ale tam je tiež fascinujúce histórii preskúmať, vrátane Pevnosť Königstein.

Ako sa dostať do Saského Švajčiarska vlakom:

Najbližšie veľké mesto do parku je Dresden, ktorý je ľahko dosiahnuteľný vlakom z veľkej časti Nemecka. Odtiaľ, S-Bahn vlaky pripojenie k Saxon Švajčiarsko každý 30 minút.

Aj keď ste v Nemecku, odporúčame tiež navštíviť Čierny les. Možno, že stredná Európa je najslávnejší lesný, to nie je, kto ujsť. Tento úžasný hornatý región na juhozápade Nemecka má všetko - husté stále zelené lesy, dramatický hory, a kuriózne dediny. Je domovom kukučky siaha až do roku 1700, a veľa dedín cítiť sa strašidelne uviaznutý vo vzdialenom čase. Na rozprávková atmosféra požičiava seba dokonale plnou únik z reálneho sveta, či to je to, čo hľadáte!

Ako sa dostať do Schwarzwalde vlakom:

Jedným z najlepších spôsobov, ako skúsenosť Čierny les je vlakom. Čierny les linka premáva medzi Offenburg a Konstanz. Ponúka neskutočné výhľady do okolia a zastávky vo viacerých mestách pozdĺž cesty.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart sa Offenburg Vlaky

Leipzig do Dresden Vlaky

Norimberg Stuttgart Vlaky

 

Belgicko

Hallerbos Forest aka The Blue Forest

 

Les Hallerbos, alebo "The Blue les", je ohromujúci lesné ideálny pre dlhé scénický túry. Rozľahlé koberce zvončekov, ktoré vyskočia dovnútra mid-apríl pomenujte každý rok krásny les. K dispozícii sú aj obrie Sequoia stromy, ktoré tvoria návštevu tejto krásnej rozloha krajiny omladzujúci zážitok.

Všimnite si, že najlepší čas na návštevu Hallerbos chytiť zvončeky sa líšia každý rok a je závislá od počasia. Čím skôr sa teplota zvýši, čím skôr kvety kvitnúť. Teraz by bolo skvelý čas ísť, pretože sa zdá, že sa oteplilo o niečo neskôr ako v polovici apríla tohto roku. Ale je to preteky s časom as teplejšie počasie tiež znamená, že stromy dostať lístia späť, zbavuje zvončeky slnečného svetla, čo z nich robí otočiť sivasto. Nie je to dobré pre vaše Instagram foto!

Tu je tip:

Keď sa hyacint sezóna kroky, Na webových stránkach Hallerbos stĺpikov denné aktualizácií (počas týždňa) o stave týchto zvončekov. Týmto spôsobom fotografi a ďalší návštevníci vedieť, či je to ešte príliš skoro na to ísť, alebo či by mali poponáhľať.

Ako sa dostať do Hallerbos Forest vlakom:

Tam sú pravidelné Vlaky z Bruselu Halle, ktorá zaberie len 16 minút. Odtiaľ, chytiť TEC číslo zbernice 114 sa dostať ku vchodu do lesa.

Pripravení dostať svoje povahy na? Potom si ten lístok objednajte k skvelému vonku pomocou Save vlaku. Žiadne skryté poplatky. Proste super cestovné!

Brusel Halle Vlaky

Antwerp Halle Vlaky

Brugge Halle Vlaky

Ghent Halle Vlaky

 

Hardangervidda NATIONAL PARK, NÓRSKO

Najväčší národný park v Nórsko je označenie vonkajšia-mužská raj. expanzívna plateau, jeden z najväčších erodované pláně v Európe 2,500 štvorcové míle, je pokrytá zakrpatených slatiny a početné rybníky, riek, a potoky. Úplne nad treeline, môžete vidieť na míle v každom smere, čo je veľký hotspot pre pešiu turistiku.

Ak si plánovanie dlhý trek, uistite sa, že zbaliť rybárska udica: Vody sú tu hemží rybami. Milovníci sobov zistia, že Hardangervidda patrí medzi najlepšie národné parky pre ne, ako jeho stáda sú jedny z najväčších na svete. Neexistuje nič také ako sledovať tisíce sobov pohybu v harmónii cez pláne; Je to pohľad by mal každý v určitom okamihu svojho života vidieť.

Akonáhle ste v Oslo, potrebuješ sa dostať do Hardangervidda vlakom Môžete ísť vlakom z Oslo do Bo v Telemark. Odtiaľ sa môžete chytiť “Haukeliekspressen” do Rauland. Môžete si tiež vziať Bergen trať z Oslo do počtu miest, ktoré sú skvelé východiskové body pre skúmanie Hardangervidda - Flam na Myrdal, fínsky, Haugastøl, Ustaoset, a Geilo.

Bergen sa Hardangervidda vlakom, Bergenská železnica zastavuje na mnohých miestach, ktoré sú skvelými východiskovými bodmi na objavovanie mesta Hardangervidda - Myrdal, fínsky, Haugastøl, Ustaoset, a Geilo. Môžete tiež využiť vlak do Voss a autobusom od Voss do Eidfjord.

 

 

Pripravení pridať niektoré z najlepších národných parkov v Európe do svojho zoznamu vedra? nechať Uložiť vlak ktoré vám pomôžu dostať sa tam rýchlo, a bez prídavku, skryté náklady.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnational-parks-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)