Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 30/04/2021)

Pre tých, ktorí nie sú známe už, Schwarzwald je rozsiahly zalesnený región na juhozápade Nemecka. Konkrétnejšie, je umiestnený v stave Baden-Wurttemberg a zaberá značnú časť z toho.

navyše, región je na hraniciach s Francúzsko a Švajčiarsko, takže je prístupný z týchto krajín, ako.

V tomto článku, budeme hovoriť o tom, prečo to stojí za návštevu. Čo je najdôležitejšie, my vám poviem, ako sa dostať do Čierneho lesa v Nemecku vlakom.

 

krása kraja

Scenic landscape in South of Germany

Krásy regiónu spočíva v jeho povahe, ale aj niektoré scénické miest a dedín. Pokiaľ ide o prírodné časť, oblasť je, dobre, naplnený lesy. Táto časť je samozrejmý. Avšak, je tu oveľa viac,!

Čierny les, alebo Schwarzwald, ako sa tomu hovorí v nemčine, má veľa miest s nádherné panoramatické výhľady. To je tiež naplnený ohromujúci river údolia a slnečné, nádherné vrcholy z mnohých kopce ktoré nájdete tu.

Okrem toho, existuje veľa miest, ktoré môžu byť predmetom záujmu mnohých ľudí. Nájdete pokoj rodinu destinácií, pár ustúpi, a vymietol krajiny pre viac odvážnejšie ľudia.

Čo je viac, nájdete celú oblasť nádherné a rozprávková po celý rok! To je fakt, pretože to vyzerá pôsobivé, keď je to slnečno, daždivý, a keď je sneh. Vidíte to jasne na Väčšina fotografií z tejto oblasti.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart sa Offenburg Vlaky

Leipzig do Dresden Vlaky

Norimberg Stuttgart Vlaky

 

Ako sa dostať do Čierneho lesa vlakom

Dosiahnutie Schwarzwald vlakom je niečo, čo môžete urobiť v mnohých ohľadoch. Je to hlavne preto, že umiestnenie tejto oblasti a skutočnosť, že vlak cestovanie cez Nemecko je fantastický.

 

 

Avšak, to nie je všetko. Môžete dosiahnuť mnohých destinácií v tomto regióne takmer z ktorejkoľvek časti Európy. To platí najmä pre Hlavné mestá V krajinách, ako je Francúzsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Belgicko, Taliansko, a mnoho ďalších.

Pokiaľ ide o Nemecko, cestovanie vlakom je ľahké ako jedna spoločnosť - Deutsche Bahn to funguje. Rôzne ICE vlaky, EuroCity, CityNight, Medzimestská, a TGV linky môže trvať vás na mnohých miestach v regióne. Môžete ísť vlakom do Karlsruhe, Baden-Baden, Freiburg, a Offenburg. Tieto vlaky jazdia zo všetkých veľkých nemeckých mestách, takže návšteve Čierneho lesa vlakom bude hračka.

Či už sa rozhodnete urobiť,, nebudete pokazí, pretože návšteve Čierneho lesa môže byť magický skúsenosť. Sme tu reč hlavne preto, že môžete použiť scénické vlaku a prechádzajú celú oblasť. Zažijete tie najkrajšie veci Čierny les môže ponúknuť. Scénickým rad Black Forest operuje na trase Offenburg-Konstanz.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberg do Freiburg Vlaky

 

Navštívte Schwarzwald vlakom, kedykoľvek budete chcieť!

The Black Forest from above

Ako môžeš vidieť, krásu regiónu a pohodlie cestovania vlakom, aby táto cesta nádherný zážitok. Dôrazne odporúčame navštíviť najkúzelnejší plochu Nemecku aspoň raz v živote! Avšak, že cesta by mala byť dostatočne dlhá, aby ste videli všetko, čo Black Forest má ponúknuť!

 

Ak sa rozhodnete nám zaberajú v tejto ponuke, pokojne Contact Uložiť vlaku. Pomôžeme vám navštíviť Čierny les vlakom a získať naozaj nezabudnuteľný zážitok.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)