Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

Pro ty, kteří nejsou známy již, Černý les je rozsáhlá zalesněná oblast v jihozápadním Německu. Konkrétněji, je umístěn ve stavu Baden-Wurttemberg a zabírá značnou část z toho.

navíc, region je na hranicích s Francie a Švýcarsko, takže je přístupný z těchto zemí, jakož.

V tomto článku, budeme hovořit o tom, proč to stojí za návštěvu. A co je nejdůležitější, my vám řeknu, jak se dostat do Černého lesa v Německu vlakem.

 

Krása kraje

Scenic landscape in South of Germany

Krásy regionu spočívá v jeho povaze, ale i některé scénické měst a vesnic. Pokud jde o přírodní část, oblast je, dobře, naplněný lesy. Tato část je samozřejmý. nicméně, je tu mnohem víc,!

Černý les, nebo Schwarzwald, jak se tomu říká v němčině, má mnoho míst s nádherné panoramatické výhledy. To je také naplněn ohromující river údolí a slunečné, nádherné vrcholy z mnoha kopce které najdete zde.

dodatečně, existuje spousta míst, které mohou být předmětem zájmu mnoha lidí. Najdete klid rodinu destinací, pár ustoupí, a vymetl krajiny pro více odvážnější lidé.

A co víc, najdete celou oblast nádherné a pohádková po celý rok! To je fakt, protože to vypadá působivé, když je to slunný, deštivý, a když je sníh. Vidíte to jasně v Většina fotografií z této oblasti.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart se Offenburg Vlaky

Leipzig do Dresden Vlaky

Norimberk Stuttgart Vlaky

 

Jak se dostat do Černého lesa vlakem

Dosažení Schwarzwald vlakem je něco, co můžete udělat v mnoha ohledech. Je to hlavně proto, že umístění této oblasti a skutečnost, že vlak cestování přes Německo je fantastický.

 

 

nicméně, to není vše. Můžete dosáhnout mnoha destinací v tomto regionu téměř z kterékoli části Evropy. To platí zejména pro velká města V zemích, jako je Francie, Švýcarsko, Rakousko, Belgie, Itálie, a mnoho dalších.

Pokud jde o Německo, cestování vlakem je snadné jako jedna společnost - Deutsche Bahn to funguje. Rozličný ICE vlaky, EuroCity, CityNight, Meziměstský, a TGV linky může trvat vás na mnoha místech v regionu. Můžete jet vlakem do Karlsruhe, Baden-Baden, Freiburg, a Offenburg. Tyto vlaky jezdí ze všech velkých německých městech, takže návštěvě Černého lesa vlakem bude hračka.

Ať už se rozhodnete udělat,, nebudete pokazí, protože návštěvě Černého lesa může být magický Zkusenosti. Jsme tu řeč hlavně proto, že můžete použít scénické vlaku a procházejí celou oblast. Zažijete ty nejkrásnější věci Černý les může nabídnout. Scénická řada Black Forest operuje na trase Offenburg-Konstanz.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberk do Freiburg Vlaky

 

Navštivte Schwarzwald vlakem, kdykoli budete chtít!

The Black Forest from above

Jak můžete vidět, krásu regionu a pohodlí cestování vlakem, aby tato cesta nádherný zážitek. Důrazně doporučujeme navštívit nejkouzelnější plochu Německu alespoň jednou v životě! nicméně, že cesta by měla být dostatečně dlouhá, abyste viděli všechno, co Black Forest má nabídnout!

 

Pokud se rozhodnete nám zabírají v této nabídce, klidně Contact Uložit vlaku. Pomůžeme vám navštívit Černý les vlakem a získat opravdu nezapomenutelný zážitek.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)