Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 13/11/2021)

Evropa je nejlepší destinace pro romantické město útěk. nicméně, to je velké místo, a možná budete chtít zúžit. naštěstí, tam je hodně rád o Německu, zejména jeho romantických měst a obcí. Proč ne vzít svou drahou polovičku na výlet nebudou nikdy nezapomenu? Které vám pomohou rozhodnout, kam jít, tady jsou 10 romantických měst k návštěvě v Německu:

 

Romantický City: Rothenburg ob der Tauber

Rothenburg je naše první na seznamu romantických měst k návštěvě v Německu, Je to perfektní pohádkové město, které přitahuje miliony návštěvníků ročně. nicméně, při návštěvě, uvidíte, proč je tak populární,. Společnost byla založena ve středověku, inspirovat metafor nespočet karikatury a filmy, Rothenburg je město a romantické město nebudete zapomenout.

Berlín do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Stuttgart do Rothenburg ob der Tauber vlaků

Mnichov do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Frankfurt do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

 

Romantický City: Bamberk

Bamberg je německé město sedmi kopců, hodně jako Řím v Itálii. A stejně jako Řím, toto romantické město je plné nádherné historické architektury a názory, které vás smést vaše nohy. Co je víc, Bamberg má svou vlastní čtvrť „Malé Benátky“, která nabízí možnost absolvovat gondola jízdu.

Norimberk do Bamberg Vlaky

Frankfurt na Bamberg Vlaky

Stuttgart do Bamberg Vlaky

Dresden do Bamberg Vlaky

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Romantické město v Německu: Monschau

V blízkosti města Cáchy, Monschau má všechno: překrásný výhled, vinutí, řeka, a Majestátní hrad, a romantika. To, co z něj dělá perfektní Romantické Města k návštěvě v Německu destinací pro milovníky přírody je jeho množství turistické stezky v kopcích. Dále, jestli ty návštěvě v zimě, budete moci vychutnat jeho Tradiční vánoční trhy.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

 

Románek Story – Míšeň

Meissen sedí na Labi, a je to nejstarší město v celé Sasko a romantické město. Údolí Labe je to, co propůjčuje Meissen takové romantické odvolání. nicméně, tam je více vidět, jako například jeho krásné červené střechy, které jsou připomínající Prahy. Dále, milovníci architektury se mohou těšit prohlídka majestátní gotické katedrály s hradem ze 16. století.

Berlín do míšeňských Vlaky

Freiberg na míšeňských Vlaky

Cottbus do míšeňských Vlaky

Chemnitz na míšeňských Vlaky

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Big Romantické měst k návštěvě v Německu: Heidelberg

Heidelberg je ideální destinací, pokud chcete cítit duch romantismu a vychutnat kouzlo tohoto města. Co je víc, můžete prozkoumat zříceniny hradu na kopci a projděte se se svým milovaným podél řeky Neckar.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberk do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

Heidelberg

 

Romantické měst k návštěvě v NěmeckuFreiburg

Pokud hledáte pro slunné době, kdy hledal romantických měst k návštěvě v Německu, nehledejte nic jiného než Freiburg, na okraji známého Černý les. Že v blízkosti hranic Švýcarsko, můžete očekávat, nádherný výhled a úžasné proudy mimo město. Freiburg je ideální k návštěvě po celý rok.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberk do Freiburg Vlaky

 

Lindau

Mořské modré vody z jezera Bodensee a Alpy obklopit Lindau. Zde si můžete vychutnat nádherný výhled, stejně jako různé vodní sporty a výlety lodí, a některé Romance. Dále, Lindau je krásná v zimě, zvláště když mrzne Bodensee.

Konstanz do Lindau Vlaky

Memmingen Lindau Vlaky

Biberach do Lindau Vlaky

Ulm do Lindau Vlaky

Lindau

 

Trier

Trier je nejstarší město v Německu, Je na seznamu romantických měst k návštěvě v Německu, ale jen tak víte, že je velmi blízko do Lucemburska, kteří stáli na břehu river Moselle pro více než dva tisíce let. Ilustrovat svou krásu, Trier nabízí římskou architekturu, stejně jako středověkých a gotické stavby. Jinými slovy, Tato jedinečná směs je Trier skutečný zázrak.

Koblenz k Trier Vlaky

Frankfurt do Trier Vlaky

Mainz se Trier Vlaky

Stuttgart do Trier Vlaky

 

Romantické město s názvem: Cochem

Pokud se chystáte na plavbu v Německu, nezapomeňte zahrnout Cochem jako jedna z vašich zastávek. vinice a úchvatný hrad z 11. století jsou hlavními rysy tohoto říčního města a velmi romantického města.

Frankfurt na Cochem Vlaky

Bonn Cochem Vlaky

Kolín nad Rýnem Cochem Vlaky

Stuttgart se Cochem Vlaky

Cochem

 

Poslední Romantické měst k návštěvě v Německu – Quedlinburg

Tato drobná středověké město mohou být také počítány na seznamu romantických měst k návštěvě v Německu, toto město bude vyrazí dech s jeho okouzlující dlážděnými ulicemi a kuriózní domů. Dále, Milovníci historie ocení zkoumání její jedinečnou historii. Jako místo odpočinku krále Heinricha I., Quedlinburg je významné město.

Berlin se Quedlinburg Vlaky

Hanover se Quedlinburg Vlaky

Magdeburg se Quedlinburg Vlaky

Bielefeld do Quedlinburg Vlaky

Quedlinburg

 

Už jste se rozhodli, které Romantic měst k návštěvě v Německu, že chcete vybrat jako další útěk? Naplánujte si výlet do jednoho z 10 nejromantičtějších měst v Německu a Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak na čas se ušetřit Train!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Romantické měst k návštěvě v Německu” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fromantic-cities-visit-germany%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)