Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 20/08/2022)

Evropa je plná bohatá historie a rozmanitost. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, kde jste jít, budete pravděpodobně vidět pozůstatky minulých civilizací. Někdy, tyto lokality jsou neobydlené ruiny. Na druhou stranu, tyto lokality mohou být místa, které přežily zkoušku času a začlenit je do moderního světa. Uložit vlak vás vezme na prohlídku 10 nejkrásnějších středověkých měst v Evropě. Připravte se vidět krásná města, ve kterých se mísí historie a moderní život s prvky, které sahají až do středověku.

 

1. Nejkrásnější středověké město v Evropě – Delft, Nizozemí

Pokud hledáte město, které zahrnuje středověkou atmosféru v moderním světě, nehledejte nic jiného než Delft. Delft mohl zazvonit na zvonek pro každého, kdo má umění, protože je úzce spojena s Holandský malíř Vermeer. Ve skutečnosti, pokud jste někdy navštívit město, budete se cítit, jako kdyby jste v obraze sám. Stále se můžete cítit podstatu obrazu při chůzi přes město. Když přijde na středověkých staveb, je zde radnice v renesančním stylu a středověký kostel s impozantní šikmou věží. Na rozdíl od významné středověké architektury, které vás ohromí, Delft má také nespočet kanály, které jdou přes město a vytvořit jedinečnou atmosféru.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. Hallstatt, Rakousko

Hallstatt možná znáte lidi, které následují malebné turistické destinace na Instagram. Tam jsou četné ohromující fotografie z okolí, a jakmile navštívíte město, budete vědět, proč. Přičemž špatný obraz bude vyžadovat hodně úsilí, vzhledem k fantastické nábřeží město má, což je úžasný pohled. Taky, celý vzhled a dojem z města, nechá vás v úžasu. Celé místo má Barokní pocit k tomu, a to je tak působivé, že to bylo považováno za UNESCO světové dědictví místo. Zkušenosti středověké pocit Hallstatt na další výlet do Rakouska.

Mnichov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim se Hallstatt Vlaky

 

3. Nejkrásnější středověké město v Evropě – Echternach, Lucembursko

doopravdyEne je nejstarší město v Lucembursku, a to se nachází kolem zdí Opatství Echternach. To je doma k mnoho starých a působivých historických míst, například Kostel Svatého Petra a Pavla, Basilica of Saint Willibrord, tržiště v gotickém stylu, a Římské vily, která sahá až do dob římské říše. Chůze ulicemi Echternach bude cítit, jako byste se ve středověku. nicméně, to bude mít veškeré pohodlí moderního světa a ne ve středověku.

Antwerp lucemburským Vlaky

Bruselu do Lucemburku Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

 

Echternach Luxemburg

 

4. Carcassonne, Francie

Carcassonne je středověké město, které je odříznutý od zbytku světa. Zdi a věže se datují do 13. století a opravdu dát městu vzhled a dojem středověké vesnice. V dnešní době, Carcassonne je zapsáno na seznamu Světového Dědictví unesco, který vám dává pocit, že jste cestovali zpět v čase. Tento okouzlující a kouzelná atmosféra přitahuje nespočet turistů, kteří chtějí poznat starosvětskou atmosféru.

Narbonne Carcassonne

Toulouse Carcassonne

Montpellier Carcassonne

Nimes Carcassonne

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. Nejkrásnější středověké město v Evropě – Heidelberg, Německo

Heidelberg se nachází v klidné obytné oblasti. Ve skutečnosti, oblast byla domovem lidí pro let. Blízkost řeky Neckar a příznivému klimatu učinily místo dobrý domov. V průběhu let, Heidelberg byl centrum pro lidi. Ve skutečnosti, to je viditelné v prostředí a architektury města. Nádherné Barokní centrum města a neuvěřitelný hrad jsou jen dvě věci, které ukazují na bohatost a velikost oblasti se pochlubil v průběhu času. Hieldberg nebyl cíl během druhé světové války, což znamená, že stále nese hodně z jeho historie. Projděte se prostřednictvím této úžasné umístění a vidět vše, co má nabídnout.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberk do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. Bern, Švýcarsko

Když přijde na středověkých měst ve Střední Evropě, Bern ve Švýcarsku je musíte navštívit. Krásné, staré město je jedním z nejkrásnějších měst v Evropě. Je plná pasáží, které se datují do středověku a fontány, které zachycují různé umělecké hodnoty. Ve skutečnosti, když přijde na umění, Bern má jednu z největších sbírek umění od umělce Paula Klee. Na rozdíl od architektonické krásy a historické budovy ve městě, k dispozici je také krásné řeky přes to. Řeka Aare, prochází město a dělá to velmi malebné. Mark Bern je místem, které můžete prozkoumat při své příští cestě do Švýcarska.

Curych Bern Vlaky

Ženeva Bern Vlaky

Interlaken Bern Vlaky

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. Nejkrásnější středověké město v Evropě – Svatý Gimignano, Itálie

Svatý Gimignano je učebnice hill města z Toskánska. To přitahuje tisíce návštěvníků, s jeho středověké italské podívat. Hlavní atrakcí v San Gimignano je panorama úchvatné věže, které se datují do 14. století. Když oblast spadl pod nadvládou Florencie, všechny ale čtrnáct sedmdesáti dvě věže byly zničeny. Dnes město je zapsáno na seznamu kulturního Dědictví unesco, a to musí vidět každý, kdo má zájem o bohatou a fascinující historii Itálie.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Lucca do San Gimignano Vlaky

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. Použitý, Belgie

Mnoho odkazovat se na Použitý jako Benátky Severu. To je plné kanálů, dlážděné silnice, a malebné náměstí, které jsou obklopeny tyčící se věže a kostely. To jsou jen některé z atrakcí, které přinášejí tisíce turistů do tohoto fascinujícího města. Chůze přes Bruggy, nechá vás v úžasu na směs přírody a architektonické zázraky. Neexistuje žádný nedostatek středověkých budov ve městě, a můžete si být jisti, že návštěva tohoto města opustí vás divit, krásu a klid této oblasti vyzařuje.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Bruges Belgium Canal

 

9. Nejkrásnější středověké město v Evropě – Lillafured, Maďarsko

Lillafured je dokonalým spojením přírody a středověké architektury. Nachází se vedle Jezera Hamori v Maďarsku, to je místo, musí navštívit. To byla původně postavena jako středisko hrabětem Andráse Bethlena. nicméně, v průběhu času, to se stalo město a krásný hotel. Ohromující hrad je obklopen vodopádem, přírodní jeskyně, turistické stezky, a i visuté zahrady. Jak můžete vidět, Lilafured je ideální destinací pro milovníky přírody.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. Montepulciano, Itálie

Při procházce slunným a malebným Toskánskem kopce, ty by mohly přijít na středověké město v horách – Montepulciano. Má vše, co byste mohli chtít od italské vesnice. Hlavní atrakce patří věci jako úžasné víno, starověký hrad stěny, chutné jídlo, a dokonce i termální prameny. To je opravdu okouzlující místo, které si budete pamatovat navždy. Ujistěte se, že zastavit tím, že pokud jste někdy na cestách po Itálii.

Siena do Montepulciano Vlaky

Grosseto do Montepulciano Vlaky

Florence na Montepulciano vlaků

Řím Montepulciano Vlaky

 

Montepulciano Italy old city

 

Když přijde na středověkých měst a obcí, Evropa je jich plná. Si udělali čas na návštěvu tyto zátoky kultury a historie obohatí vaše názory na to, co jsou lidé schopni. Kniha Vlak na čas a navštívit země, které nejvíce čerpají svůj zájem.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Nejkrásnějších středověkých měst v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)