زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 20/08/2022)

اروپا پر از است تاریخ غنی و تنوع. در حقیقت, بدون توجه به جایی که شما بروید, شما احتمالا به جای مانده از تمدن های گذشته. گاهی, این مکان خالی از سکنه خرابه. از سوی دیگر, این مکان می تواند به مکان های که جان سالم به در آزمون زمان و یکپارچه به جهان مدرن. ذخیره یک قطار شما طول می کشد در یک تور از 10 زیبا ترین شهرهای قرون وسطی در اروپا. برای دیدن آماده شوید شهرهای زیبا که تاریخ و زندگی مدرن را با عناصری که قدمت آن به دوره قرون وسطی بازمی‌گردد، ترکیب می‌کند.

 

1. زیبا ترین قرون وسطی شهر در اروپا – دلفت, هلند

اگر شما به دنبال برای یک شهر که شامل قرون وسطی در دنیای مدرن, نگاه نکنید از دلفت. دلفت ممکن است یک زنگ به هر کسی که هنر لذت می برد از آن است که از نزدیک با همراه حلقه نقاش هلندی ورمیر. در حقیقت, اگر شما تا کنون بازدید از شهر, شما احساس به عنوان اگر شما در نقاشی خود. شما هنوز هم می تواند احساس جوهر نقاشی در حالی که راه رفتن را از طریق شهر. وقتی که می آید به ساختمان های قرون وسطی, یک تالار شهر به سبک رنسانس و یک کلیسای قرون وسطایی با یک برج برجسته برجسته وجود دارد. جدا از مهم معماری قرون وسطی است که شما را متحیر خواهد کرد, دلفت همچنین دارای تعداد بی شماری از کانال های که از طریق شهر و محیط منحصر به فرد.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. هالاشتات, اتریش

هالاشتات ممکن است به نظر می رسد آشنا برای افرادی است که به دنبال زیبا توریستی در Instagram. متعدد وجود دارد, عکس های خیره کننده از منطقه, و هنگامی که شما بازدید از شهر, شما می دانید که چرا. در نظر گرفتن یک تصویر بد خواهد شد نیاز به مقدار زیادی از تلاش فوق العاده با توجه به اسکله این شهرستان است, که دید شگفت انگیز. همچنین, تمام نگاه و احساس از این شهر را ترک خواهد کرد شما را در هیبت. کل محل دارای یک باروک به آن احساس, و آن است که بسیار قابل توجه است که این تلقی شد میراث جهانی یونسکو سایت. تجربه قرون وسطی احساس Hallstatt در آینده سفر به اتریش.

مونیخ به قطار هالاشتات

اینسبروک به قطار هالاشتات

پاساو به قطار هالاشتات

روزنهایم به قطار هالاشتات

 

3. زیبا ترین قرون وسطی شهر در اروپا – Echternach, لوکزامبورگ

واقعاالکترونیکینه قدیمی ترین شهر در لوکزامبورگ, واقع شده است و اطراف دیوارهای Echternach ابی. این خانه را به بسیاری از مکان های تاریخی و تاثیر گذار, مانند کلیسای سنت پیتر و پل, کلیسای سنت Willibrord, یک بازار به سبک گوتیک, و یک ویلای رومی است که قدمت آن به دوران امپراتوری روم. پیاده روی را از طریق خیابان های Echternach را احساس می کنید مانند شما در قرون وسطی. با این حال, آن خواهد شد که همه همینطور نوه ها از دنیای مدرن و قرون تاریک.

آنتورپ به قطار لوکزامبورگ

بروکسل به قطار لوکزامبورگ

متز به قطار لوکزامبورگ

پاریس به قطار لوکزامبورگ

 

Echternach Luxemburg

 

4. کارکاسون, فرانسه

کارکاسون یک شهر قرون وسطایی است که دیواری از بقیه جهان. دیوار و برج های تاریخ به قرن 13 و واقعا به این شهرستان نگاه و احساس از یک روستای قرون وسطی. امروزه, کارکاسون یک سایت میراث جهانی یونسکو است که به شما احساس شما از سفر به عقب در زمان. این فضای دلربا و جادویی تساوی در گردشگران بی شماری که می خواهند به تجربه فضای دنیای قدیم.

نربون به Carcassonne

تولوز به Carcassonne

مونپلیه به Carcassonne

نیم به Carcassonne

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. زیبا ترین قرون وسطی شهر در اروپا – هایدلبرگ, آلمان

هایدلبرگ در واقع کاملا سکنی منطقه. در حقیقت, این منطقه شده است به مردم برای سال. نزدیکی به رودخانه نکا و آب و هوای مطلوب ساخته اند جای یک خانه خوب. در طول سال, هایدلبرگ شده است یک مرکز برای مردم. در حقیقت, این است که قابل مشاهده در محیط و معماری شهر. نفیس باروک شهر و باور نکردنی قلعه فقط دو چیز است که شما نشان می دهد غنا و عظمت این منطقه دارای افتخار در طول زمان. Hieldberg بود و نه یک هدف در طول جنگ جهانی دوم, که بدان معنی است که آن را هنوز هم حمل مقدار زیادی از تاریخچه آن. قدم زدن از طریق این مکان و دیدن همه چیز در آن است به ارائه.

فرانکفورت به قطار هایدلبرگ

اشتوتگارت به قطار هایدلبرگ

نورنبرگ به قطار هایدلبرگ

بن به قطار هایدلبرگ

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. برن, سوئیس

وقتی که می آید به شهرهای قرون وسطی در اروپا مرکزی, برن در سوئیس است که باید بازدید. دوست داشتنی, شهر یکی از زیباترین شهرهای اروپا. آن را پر از بازی های آرکید که تاریخ بازگشت به قرون وسطی و چشمه که مجسم مختلف هنری چهره های. در حقیقت, وقتی که می آید به هنر, برن یکی از بزرگترین مجموعه های هنر از این هنرمند پل کله. جدا از زیبایی معماری و ساختمان های تاریخی در شهر, نیز وجود دارد که دوست داشتنی رودخانه رفتن را از طریق آن. رودخانه Aare می رود از طریق شهرستان و باعث می شود آن را بسیار زیبا. مارک برن مکانی برای کاوش در سفر بعدی شما به سوئیس است.

قطار زوریخ برای برن

قطار ژنو برای برن

قطار انترلکان برای برن

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. زیبا ترین قرون وسطی شهر در اروپا – سان Gimignano, ایتالیا

سان Gimignano یک کتاب درسی تپه شهر از توسکانی. این تساوی در هزاران بازدید کننده با آن ایتالیایی قرون وسطی نگاه. جاذبه اصلی در سان Gimignano است افق خیره کننده برج است که در تاریخ به قرن 14. هنگامی که این منطقه کاهش یافت و تحت حکومت فلورانس, اما چهارده از هفتاد و دو برج تخریب شد. امروز شهر است, سایت میراث, یونسکو, و این برای هر کسی که علاقه مند به تاریخ غنی و جذاب ایتالیا است باید باشد.

فلورانس به قطار سان Gimignano

AREZZO به قطار سان Gimignano

پیزا به قطار سان Gimignano

لوکا به قطار سان Gimignano

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. استفاده, بلژیک

بسیاری از مراجعه به استفاده به عنوان ونیز شمال. آن را پر از کانال, بنیاد جاده ها, و منظره مربع است که احاطه شده توسط برجهای سر به فلک کشیده و کلیساها. اینها تنها برخی از جاذبه های است که هزاران نفر از گردشگران به این شهرستان جذاب. قدم زدن در بروژ شما را در هیبت در مخلوطی از طبیعت را ترک کرده و شگفتی های معماری. وجود دارد هیچ کمبود ساختمان های قرون وسطی در شهر, و شما می توانید مطمئن باشید که سفر به این شهر را ترک خواهد کرد شما را شگفت زده زیبایی و صلح منطقه تابش.

بروکسل به قطار بروژ

آنتورپ به قطار بروژ

هلی دو قطار بروژ

گنت به قطار بروژ

 

Bruges Belgium Canal

 

9. زیبا ترین قرون وسطی شهر در اروپا – لیلافرد, مجارستان

لیلافرد کامل تلفیقی از طبیعت و معماری قرون وسطی. واقع در کنار دریاچه Hamori در مجارستان, آن را یک مکان باید مشاهده است. در ابتدا به عنوان یک تفریحگاه های Count آندراس Bethlen ساخته شد. با این حال, در طول زمان, آن را تبدیل به یک شهر بزرگ و دوست داشتنی, هتل. قلعه حیرت انگیز است احاطه شده توسط یک آبشار, غارهای طبیعی, مسیرهای پیاده روی, و حتی باغ های معلق. همانطور که می بینید, آبشار لیلافورد است قسمت کامل برای دوستداران طبیعت.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. مونتپولچیانو, ایتالیا

در حالی که از توسکانی آفتابی و زیبا عبور می کنید تپه نورد, شما ممکن است پس از یک شهر قرون وسطی در کوه – مونتپولچیانو. این همه چیز شما می خواهید از یک روستای ایتالیایی. جاذبه های اصلی شامل چیزهایی مانند شراب شگفت انگیز, قلعه باستانی دیوارها, غذای خوشمزه, و حتی چشمه های آب گرم. آن است که واقعا یک مکان جذاب است که شما را به یاد داشته باشید برای همیشه. مطمئن شوید که برای جلوگیری از اگر شما تا به حال سفر از طریق ایتالیا.

سیهنا به قطار منتپولکینو

گروستو به قطار منتپولکینو

فلورانس به قطار منتپولکینو

رم به قطار منتپولکینو

 

Montepulciano Italy old city

 

وقتی که می آید به شهرستانها و شهرهای قرون وسطی, اروپا پر است از آنها. در نظر گرفتن زمان برای بازدید از این coves از فرهنگ و تاریخ غنی سازی خواهد شد دیدگاه های خود را در آنچه که مردم قادر به. کتاب آموزش در زمان و بازدید از کشورها که بیشتر جلب توجه شما.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 ترین شهرهای قرون وسطی زیبا در اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.