زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 28/01/2022)

سفر به اروپا در زمان بازگشت به یک سرزمین مسحور کاخ ها است, جنگل, و زیباترین طبیعت و آبشارها. چه شما به ایتالیا سفر کنید و چه سوئیس, برنامه ریزی 2 سفر ماهانه یورو, یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید, شما باید زمان برای کشف 1 آبشارهای زیبای اروپا, ذکر شده در ما 7 زیباترین آبشارهای اروپا.

 

1. زیباترین آبشارهای اروپا: آبشارهای مارمور, ایتالیا

آبشار مارموره می رسد 165 متر با بلندترین از 3 در ارتفاع 85 متر. از این رو, بلندترین آبشار انسان ساخته در اروپا آبشار مارمور است. این آبشار نفس گیر در قلب منطقه Umbria واقع شده و توسط رومیان باستان ایجاد شده است.

از قطار رم به شهر ترنی با قطار به راحتی به صخره های سفید رنگ و آبشارهای چند سطح می رسید. قطارها به ترنی بسیار مکرر هستند و قطار هر ساعت حرکت می کند. وقتی وارد ایستگاه قطار ترنی می شوید, اتوبوس هایی وجود دارند که می توانند شما را به آبشار برسانند. هزینه ورودی به آبشارها وجود دارد.

با این حال, یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید, یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید:)

یک نکته کوچک خودی از طرف ما به شما, وجود دارد رستوران های عالی در پای آبشارهای مارموره, اما ما اکیداً توصیه می کنیم یک تخته پانینی را برای رفتن به دا پانزروتو بگیرید. داشتن یک پیک نیک در یک مکان آرام آبشار بسیار بهتر از تجربه توریستی است.

بلیط های رم به ترنیا

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

Marmore, Italy

 

2. آبشارهای زمین گرمایی, ایتالیا

شناخته شده ترین و عکاسی ترین آبشار ایتالیا ، آبشار زمین گرمایی در روستای دی Saturnia است. واقع در توسکانی, چشمه های آب گرم Saturnia یکی از زیباترین آنهاست چشمه های آب گرم طبیعی در اروپا. این شهر کوچک از زمان رومیان دارای چشمه های معروف معروف است. تعطیلات توکانیای شما بدون روزی در آبشارهای گرم آبشارهای زحل نخواهد بود. این چشمه ها برای استراحت پس از بازدید از آبشارهای زیبای دیگر در این نزدیکی هست, کارخانه, و سقوط گورلو.

آبشارهای خیره کننده Saturnia a قطار سواری دور از رم. اولین, شما قطار را می گیرید به Orbetello-Monte Arg. و از آنجا می توانید با ماشین یا تاکسی به آبشارهای زیبا برسید, همه در کمتر از 3 ساعتی از رم.

بلیط های رم به Orbetello Monte Argentario

جنوا به قطار فلورانس

Sestri Levante به به قطار رم

Parma به قطار فلورانس

 

Most beautiful waterfalls in Italy

 

3. زیباترین آبشارهای اروپا: آبشارهای راین, سوئیس

مشرف به قلعه Worth و کاخ Schloss Laufen, آبشارهای راین یکی از وسیع ترین آبشارهای اروپا است. در نگاه اول, به نظر می رسد آبشارهای راین بسیار کوتاه هستند, اما بسیار گسترده هستند. شما قادر خواهید بود این آبشارهای زیبا را در تمام شکوه و جلال خود از یک کشف کنید قایق سواری در رودخانه.

بهتر است بعد از ذوب یخ از آبشارهای راین در تابستان بازدید کنید و همه چیز اطراف آن سرسبز است. آبشارهای راین a 50 چند دقیقه با قطار از زوریخ فاصله دارید و در واقع دو ایستگاه قطار در هر دو طرف آبشارها وجود دارد. از این رو, سفر به آبشارهای شگفت انگیز هم برای خانواده ها و هم بسیار آسان است مسافران انفرادی.

بلیط های مونیخ به زوریخ

بلیط قطار برلین به زوریخ

بلیط قطار بازل به زوریخ

بلیط قطار وین به زوریخ

 

Rhine, Switzerland one of the most beautiful waterfalls in Europe

 

4. آبشارهای Staubbach, سوئیس

مشرف به یک روستای ناز کوهستانی, آبشار استوباچ در دره لاوتربرنن در سوئیس با شکوه است. مناظر اطراف این آبشار بلند شبیه به یک نقاشی عاشقانه است. در واقع وجود دارد 72 آبشارهای دره Lauterbrunnen, اما بدون شک, آبشار استبابا منظره و عاشقانه ترین از همه آنها است. در بهار, این دره با رنگ های بسیار زیبا به وجود می آید و دمای راحت امکان پیاده روی و گشت و گذار در منطقه را فراهم می کند.

برخی می گویند این دره سوئیسی الهام بخش رمان J.R.R Tolkein Rivendell است, که شاید در دهکده کوچکی بماند و منظره آبشار را از یک کافه در پاهای خود تحسین کند.

آبشارهای استبابا در نزدیکی شهر برن قرار دارند و می توانید در کمتر از 3 ساعت با قطار با قطار از لوسرن یا در کمتر از ساعت 4 ساعتی از ژنو. از ایستگاه قطار, آبشارها یک پیاده روی هستند و فقط باید از مرکز شهر عبور کنید.

بلیط های لوسرن به لاوتربرونن

بلیط های Geneve به Lauterbrunnen

بلیط های Lucerne به Interlaken

بلیط های زوریخ به Interlaken

 

Staubbach Falls, Switzerland

 

5. زیباترین آبشارهای اروپا: استوایبنال, تیرول, اتریش

اگر عاشق افراط هستید و به دنبال مناظر مخصوصاً زیبا هستید, شما کاملاً آبشار Stuibenfall را در تیرول دوست خواهید داشت. پل های تعلیق و برج های مارپیچ پیاده روی را به این آبشار شگفت انگیز هیجان زده و هیجان انگیز می کند. بلندترین و بزرگترین آبشار تیرول 2.4 کیلومتر است, یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید. در دنباله پیاده روی آغاز می شود و در پارکینگ در شهر اومهاوزن به پایان می رسد.

شما باید در طول مسیر با بسیاری از کوهنوردان و گردشگران روبرو شوید, بنابراین نگران احساس تنهایی یا گم شدن نباشید.

مونیخ تنها است 3 ساعتی با قطار از Stuibenfall. بنابراین, این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی برای آخر هفته از شهر شلوغ به یکی از زیباترین آبشارهای اروپا فرار کنید. بنابراین, شما در تعطیلات بهاری خود در اروپا از حومه شهر و مونیخ لذت خواهید برد.

بلیط های سالزبورگ به وین

بلیط های مونیخ به وین

بلیط های Graz به وین

بلیط پراگ به وین

 

Most Beautiful Waterfalls In Europe

 

6. آبشار Krimml, اتریش

واقع در اتریش بزرگترین پارک ملی, پارک ملی بالا Tauern, آبشار Krimml یک آبشار سه طبقه است, رسیدن 1490 در ارتفاع و 380 متر ارتفاع. جنگل های باستانی, جانوران, گوزن قرمز, و عقاب های طلایی فقط تعدادی از ساکنان پارک هستند که ممکن است در مسیر رسیدن به یک آبشار شگفت انگیز دیگر در اروپا با شما عبور کنند. اگر شما یک علاقه مند به اردو زدن و کوهنورد باتجربه, یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید یا فقط یک هفته برای یک کشور اروپایی داشته باشید.

مناظر اطراف آبشارها به ویژه در بهار بعد از ذوب برف هنگام ریختن آبشارهای کریمml قابل توجه است., آواز پرندگان و بیداری جانوران با شکوه پس از زمستان طولانی.

می توانید رانندگی کنید یا یه قطار بگیر & اتوبوس به آبشارهای Krimml. سفر کمتر از 3 ساعتی از سالزبورگ می گذرد و دیگر وقت آن نیست که در بهشت ​​اتریش قدم بزنید.

بلیط های مونیخ به اینسبروک

بلیط های سالزبورگ به اینسبروک

بلیط Oberstdorf به اینسبروک

بلیط های Graz به اینسبروک

 

 

7. آبشارهای گاورنی, فرانسه

در یک دره سرسبز و سرسبز واقع شده است, آبشارهای بلند گاوارنی در فرانسه هستند 422 متر ارتفاع و در بین گردشگران بسیار محبوب است. با نظر پیرزهای Hautes, آبشار گاارنی برای کوهنوردان جدی که مایل به کشف و فتح آن هستند ، عاشقانه و مناسب است پیرنه فرانسوی. آبشار گاورنی تنها است 40 چند دقیقه رانندگی از روستای Gavarnie فاصله دارد.

آبشارهای زیبا در مرزهای فرانسه و اسپانیا در پیرنه های تماشایی و تنها قرار دارند 4 چند ساعت با قطار با تولوز فاصله دارد.

اروپا مقصدی رویایی است برای مسافران انفرادی و خانواده ها. سفر به اروپا بسیار آسان است و همه آبشارهای زیبا در لیست ما با قطار یا اتوبوس بسیار قابل دسترسی هستند, برای سفرهای روزانه یا اردو زدن, برای مسافران یا مبتدیان باتجربه که احساس ماجراجویی می کنند و رویای کشف بهترین طبیعت اروپا را دارند.

بلیط های آمستردام به پاریس

بلیط های لندن به پاریس

بلیط های روتردام به پاریس

بلیط بروکسل به پاریس

 

Gavarnie, France waterfall

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که شما را برای یافتن ارزانترین بلیط قطار و مسیرهای سفر به هر یک از آبشارهای زیبا در لیست ما یاری کنیم.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “7 زیباترین آبشارهای اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fountain-beights-sfalls-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, و می توانید tr را به pl یا nl و سایر زبان های مورد نظر خود جایگزین کنید.