Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2021)

Kelionė po Europą keliauja atgal į užburusią rūmų žemę, miškai, ir gražiausia gamta ir kriokliai. Nesvarbu, ar keliaujate į Italiją, ar Šveicariją, planavimas a 2 mėnesių kelionė eurais, arba turėkite tik savaitę vienai Europos šaliai, turite skirti laiko tyrinėti 1 gražių krioklių Europoje, išvardytos mūsų 7 gražiausi kriokliai Europoje.

 

1. Gražiausi kriokliai Europoje: Marmore kriokliai, Italija

Marmore krioklys pasiekia 165 m su aukščiausia iš 3 aukštyje 85 m. Todėl, aukščiausias žmogaus sukurtas krioklys Europoje yra Marmore krioklys. Šis kvapą gniaužiantis krioklys yra Umbrijos regiono širdyje ir jį sukūrė senovės romėnai.

Baltos spalvos uolos ir daugialypiai kriokliai traukiniu lengvai pasiekiami iš Romos Termini iki Terni miesto. Traukiniai į Ternį vyksta labai dažnai, o traukinys išvyksta kas valandą. Kai atvykstate į Terni traukinių stotį, yra autobusai, kurie gali nuvesti jus prie krioklio. Yra krioklio įėjimo mokestis.

tačiau, su „Trenitalia“ traukinio bilietu gausite nuolaidą ir tai yra dar vienas privalumas keliaujant traukiniu iki Marmore krioklių:)

Trumpas viešai neatskleistas patarimas jums, yra puikūs restoranai Marmore krioklio papėdėje, tačiau labai rekomenduojame patraukti „Panini“ į Da Panzerotto. Turėdamas iškyla ramioje vietoje prie krioklio yra daug geresnė nei turistinė patirtis.

Romos į Terni bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Marmore'as, Italija

 

2. Geoterminiai kriokliai, Italija

Labiausiai žinomas ir fotografuojamas Italijos krioklys yra geoterminis krioklys Di Saturnia kaime. Įsikūręs Toskanoje, „Saturnia“ karštosios versmės yra vienos gražiausių natūralių karštų šaltinių Europoje. Šiame mažame miestelyje gyvena garsiosios karštosios versmės nuo Romos laikų. Jūsų atostogos Toskanoje nebus pilnos be dienos Saturno karštuose kriokliuose. Šaltiniai puikiai tinka atsipalaiduoti po apsilankymo kituose netoliese esančiuose nuostabiuose kriokliuose, Malūnas, ir Gorello kritimai.

Stulbinantys Saturno kriokliai yra a traukiniu atokiau nuo Romos. Pirmas, jūs traukiniu į Orbetello-Monte Arg. o iš ten gražius krioklius galite pasiekti automobiliu ar taksi, iš viso mažiau nei 3 valandos nuo Romos.

Romos į Orbetello Monte Argentario bilietus

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

 

Gražiausi kriokliai Italijoje

 

3. Gražiausi kriokliai Europoje: Reino kriokliai, Šveicarija

Su vaizdu į Verto pilį ir Schloss Laufen rūmus, Reino kriokliai yra vienas iš plačiausių krioklių Europoje. Iš pirmo žvilgsnio, Reino kriokliai atrodo labai trumpi, bet jie yra labai platūs. Šiuos gražius krioklius galėsite pamatyti visoje jų šlovėje nuo a valtis upe.

Geriausia aplankyti Reino krioklius vasarą, kai tirpsta ledas, o aplinkui viskas sodriai žalia. Reino kriokliai yra a 50 minučių traukiniu nuo Ciuricho ir iš tikrųjų yra dvi traukinių stotys abipus krioklių. Todėl, labai lengva keliauti prie nuostabių krioklių tiek šeimoms, tiek ir solo keliautojams.

Miunchenas į Ciurichas bilietai

Berlynas į Ciurichas traukinio bilietai

Bazelis į Ciurichas traukinio bilietai

Viena - Ciurichas traukinio bilietai

 

Reino, Šveicarija yra vienas gražiausių krioklių Europoje

 

4. Staubbacho kriokliai, Šveicarija

Vaizdas į mielą Alpių kaimą, Staubbacho krioklys Lauterbrunneno slėnyje Šveicarijoje yra puikus. Peizažas, supantis šį aukštą krioklį, primena romantišką paveikslą. Yra iš tikrųjų 72 kriokliai Lauterbrunneno slėnyje, bet be jokios abejonės, Staubbacho krioklys yra pats vaizdingiausias ir romantiškiausias iš jų. Pavasarį, slėnis atgyja spalvingomis spalvomis, o komfortiška temperatūra leidžia pėsčiomis ir tyrinėti vietovę.

Kai kas sako, kad šis Šveicarijos slėnis įkvėpė J.R.R Tolkeino romaną „Rivendell“, kuris galbūt apsistojo mažame kaimelyje ir žavėjosi krioklio vaizdais iš kavinės prie jos kojų.

Staubbacho kriokliai yra arti Berno miesto, o į Lauterbrunneno slėnį galite patekti mažiau nei 3 Valandų kelionė traukiniu iš Liucernos arba mažiau nei 4 valandos nuo Ženevos. Iš traukinių stoties, kriokliai yra pėsčiomis, o jums tereikia pereiti miesto centrą.

Bilietai į liucerną į Lauterbrunneną

Bilietai į Geneve į Lauterbrunnen

Bilietai į liucerną į Interlakeną

Ciurichas į Interlakeną bilietai

 

Staubbacho kriokliai, Šveicarija

 

5. Gražiausi kriokliai Europoje: Stuibenfall, Tirolis, Austrija

Jei mėgstate kraštutinumus ir ieškote ypač gražių vaizdų, jums be galo patiks Stuibenfall krioklys Tirolyje. Pakabos tiltai ir spiraliniai bokštai leidžia žygį į šį nuostabų krioklį jaudinantį ir jaudinantį. Aukščiausias ir didžiausias Tirolio krioklys yra 2,4 km, kad galėtumėte tai ištirti per dieną vykstančius žygius. Į pėsčiųjų takas prasideda ir baigia automobilių stovėjimo aikštelėje Umhauseno mieste.

Pakeliui turite sutikti daug keliautojų ir turistų, todėl nesijaudinkite dėl vienatvės ar pasiklydimo.

Miunchenas yra tik 3 valandos kelio traukiniu nuo Stuibenfall. taip, Tai reiškia, kad savaitgalį galite lengvai ištrūkti iš judraus miesto į vieną gražiausių krioklių Europoje. taip, pavasario atostogomis Europoje galėsite mėgautis ir kaimu, ir Miunchenu.

Bilietai į Zalcburgą į Vieną

Miunchenas į Vieną bilietai

Gracas į Vieną bilietai

Bilietai į Prahą į Vieną

 

Gražiausi kriokliai Europoje

 

6. Krimlo krioklys, Austrija

Įsikūręs Austrijoje didžiausias nacionalinis parkas, Aukštasis Tauerno nacionalinis parkas, Krimlio krioklys yra trijų pakopų krioklys, pasiekti 1490 m aukštyje ir 380 m aukščio. Senovės miškai, fauna, raudonas elnias, ir auksiniai ereliai yra tik keli parko gyventojai, kurie gali kirsti kelią su jumis pakeliui į kitą nuostabų krioklį Europoje. Jei esate kempingo entuziastas ir patyręs žygeivis, šis parkas ir Krimml kriokliai bus gana nepamirštamas nuotykis Austrijos aukštumose.

Peizažas aplink krioklius ypač ryškus pavasarį, kai nutirpsta sniegas, kai krinta Krimlo kriokliai., paukščių giedojimas ir nuostabi fauna, pabudusi po ilgos žiemos.

Galite vairuoti arba Keliauk traukiniu & autobusas iki Krimml krioklio. Kelionė yra mažesnė nei 3 valandą nuo Zalcburgo, ir jūs niekada neteksite pėsčiomis po Austrijos rojų.

Bilietai į Miuncheną į Insbruką

Bilietai iš Zalcburgo į Insbruką

Bilietai į Oberstdorfą į Insbruką

Gracas į Insbrukas bilietai

 

 

7. Kriokliai Gavarnie, Prancūzija

Įsikūręs vešliai žaliame slėnyje, aukšti Gavarnie kriokliai Prancūzijoje yra 422 metrų aukščio ir labai populiarus tarp turistų. Su vaizdu į Haute Pirėnus, krioklys Gavarnie yra romantiškas ir puikiai tinkamas rimtiems keliautojams, norintiems apžiūrėti ir užkariauti Prancūzijos Pirėnai. Gavarnie krioklys yra tik 40 minučių kelio automobiliu nuo Gavarnie kaimo.

Gražūs kriokliai yra ant Prancūzijos ir Ispanijos sienos įspūdinguose Pirėnuose ir tik 4 Kelios valandos kelio nuo Tulūzos traukiniu.

Europa yra svajonių tikslas pavieniams keliautojams ir šeimoms. Keliauti po Europą labai lengva, o visi nuostabūs kriokliai, esantys mūsų sąraše, yra lengvai pasiekiami traukiniu ar autobusu, dėl dienos išvykos arba kempingas, patyrusiems keliautojams ar pradedantiesiems, kurie jaučia nuotykį ir svajoja ištirti geriausią Europos gamtą.

Amsterdamas į Paryžių bilietai

Bilietai iš Londono į Paryžių

Roterdamas į Paryžių bilietai

Briuselis į Paryžių bilietai

 

Gavarnie, Prancūzijos krioklys

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime jums rasti pigiausius traukinių bilietus ir kelionių maršrutus į bet kurį iš mūsų sąraše esančių gražių krioklių.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “7 Gražiausi kriokliai Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir duoti mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-waterfalls-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)