Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 21/05/2021)

Co vás bude více inspirovat k výletu vlakem než sledování vzrušujících filmů s vlaky? Podívejte se na náš seznam nejlepších filmů Díky Vlaky, a tweet nás @saveatrain a řekněte nám, které z nich jste viděli, a pokud se jim líbilo, stejně jako my.

 

Na vrcholu naší pick do kina S vlaky – Filmy o Harrym Potterovi 1 na 8 (2001-2011)

Harry Potter film vystupoval ve filmech Díky Vlaky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na slavné série založená knihy od J.K. Rowlingová, Těchto osm filmů Díky Vlaky vylíčit kouzelný fantazie o mladého čaroděje, Harry Potter. Se dozví, že má magickou moc a navštěvuje Škola čar a kouzel v Bradavicích, kde se ponořil do nového života naplněného množstvím výzev, darebáci, a triumfy.

Ale kde vlaky přijít? Harryho první školní den, že má na palubě Bradavického Express, Vlak se nachází na plošině 9 ⅓. Je to jen přístupný spuštěním – rychle- směrem k cihlové zdi mezi platformami 9 a 10. Poté, co na palubě vlaku, potká Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovou, kteří skončí tím, že jeho celoživotní přátelé.

Skrz všechny filmy, Bradavický Express vlak nadále symbolizovat začátek a konec školního roku a poskytuje plátno pro některé docela velkolepé dějů. Zvláště té doby Harry a Ron ujel vlak a měl za pochodu kouzelný auto do školy!

Ujistěte se, že si stáhnout alespoň jeden z těchto filmů Díky vlaky do svého telefon nebo tablet Než si rezervujete další cesta vlakem.

Vlaky z Amsterdamu do Londýna

Vlaky do Rotterdamu do Londýna

Vlaky do Paříže do Londýna

Vlaky do Bruselu do Londýna

 

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený společností Sinefil (@ city.of.cinema)

Nepředvídatelný a dojemné, Tento pick of, Filmy Díky Vlaky, má všechny znaky jeho režisér a scenárista, Wes Anderson. Poté, co jejich otec setká s náhodnou smrt, Tři bratři cestují po celé Indii vlakem ve snaze vázat.

Hrají Owen Wilson, Adrien Brody, Jason Schwartzman, každý bratr trpí depresí, a hodně naštvaná a bojuje následovat. Ale samozřejmě, bytí Wes Anderson film – existuje mnoho komické zvraty. Jeden z bratrů opustil svůj těhotná manželka doma a další se odcizuje své přítelkyni a najde romantiku s jedním z obsluhy vlaku.

K dispozici je také jedovatý had, pohřeb, meditace, a ... no, nedáme nic víc pryč. Nechte se touto kultovní klasikou inspirovat k objednání vlastní vlak dobrodružství.

Norimberk do Berlína vlaky

Cáchy do Berlína vlaky

Hanover do Berlína vlaky

Vlaky do Hamburku do Berlína

 

Vražda v Orient Express (2017)

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Stevem (@grushkov)

na slavném Agatha Christie románu, Tento moderní remake má hvězda-hustě obsazení včetně Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruzová, Johnny Depp, a Willem Dafoe. Kenneth Branagh je hlavní rolí Hercula Poirota, a on také režíroval film a to je součástí naší Filmy Díky Vlaky.

Na rozdíl od zavedení a některé flashbacky, celý děj je situován na luxusním vlakem. Poirot nastoupí do Orient Expressu, aby si vzal zaslouženou dovolenou. V prvotřídním luxusním baru a jídelní vůz, potká skupinu zdánlivě nesouvisejících cestujících. Jedna z nich tvrdí, že jeho život je v nebezpečí a snaží se rekrutovat Poirota – vážený detektivní – ho udržet v bezpečí.

odmítá, a cestující všichni jdou do postele. Příští ráno, Cestující je nalezen zavražděný. Aby se více dramatické věci, že vlak vykolejí se v sníh. Poirot je rekrutován řešit zločin před tím, než vlak zpátky na trať a policie se dozvěděla o vraždu.

V krásně řečeno,, dramatický tajemství thriller, příběh se odvíjí, když Poirot vyslechne každého cestujícího a zjistí, že každý z nich má tajemství a ne všechno je tak, jak se zdá.

To se musí vidět mezi, Filmy Díky Vlaky, nejen pro brilantní děj a prvotřídní herectví, ale také nádherné scenérie a pohledy na samotném vlaku.

Vlaky do Bruselu do Amsterdamu

Vlakem do Londýna do Amsterdamu

Bonn do Amsterdamu vlaky

Vlaky do Paříže do Amsterdamu

 

Poslední na seznamu filmů Díky Vlaky:

The Little motoru, které mohou (2011)

Pokud máte malé dobrodruhy cestování s tebou, dostat je vzrušený na cestu s tímto dítě-přátelský filmu. Klasické dětské příběh ožívá v plné délce filmu s obsazením hvězdnou. Celebrity uváděný zahrnovat Jamie Lee Curtis a Whoopi Goldberg.

Film sleduje mašinka – hračka vlak – Skrz její dobrodružství v říši snů, jak se komunikuje s ostatními postavami vlaků a hraček. Tam je paralelní děj v reálném světě, kde je hlavní postavou je malý chlapec s názvem Richard. nicméně, Tyto dva světy se srazí, když Richard a míč končí v říši snů. Jeho přítomnost zde působí problémy, tak se musí vrátit. Dobrodružství a hijinks následovat, zatímco on a hračky pokusit se ho dostat zpátky do reálného světa.

Jak skvělý způsob, jak se při cestování vlakem nechat inspirovat filmy s vlaky!

Vlaky do Bruselu do Paříže

Vlakem do Londýna do Paříže

Vlakem do Marseille do Paříže

Vlaky do Amsterdamu do Paříže

 

 

Připraveni psát své vlastní filmy, kde hraje vlaky související příběh? Návštěva www.saveatrain.com a lístky na vlak nejlevnější na další vlakové dobrodružství.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-movies-featuring-trains%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)