Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 26/09/2020)

Existuje mnoho důvodů, proč lidé rádi cestují. Jedním z těch, můžete slyšet nejčastěji, je možnost mít nové a vzrušující zkušenosti. To, co dělá cestování tak krásná, je to, že různé osobnosti budou nadšeni různé věci. Adrenalinové feťáky berou aktivní dovolená, hledá pro vzrušení z mírně nebezpečných situacích. Foodies navštěvovat nová místa k radosti svých desek s vzrušující nové příchutě. A pro knihomoly mezi cestovatele, knihoven a knihkupectví může být ta nejkrásnější místa na světě. Pokud cestujete po Evropě a hledá nejlepší knihkupectví v Evropě na návštěvu vlakem, máme pro vás několik návrhů:

 

Francie Nejlepší Knihkupectví – Shakespeare & Společnost, Paříž

Francie je nádherná země, a Paříž je jeho nejslavnější destinace. Když umělecké druhy myslí Paříže, Notre Dame přijde na mysl, s krásnými fontánami a třešní v květ. To je právě ten pohled najdete při návštěvě Shakespeare & Společnost, spolu s fantastickou atmosféru knih uvnitř.

Mnoho velkých spisovatelů (včetně Ernesta Hemingwaye a Voltaire) strávili čas psaní v této budově ze 17. století. Na scenérie se skládá ze starých polic a knih, naskládané do mnoha malých místností a zákoutí. Kniha obchod se rozléhá ve dvou patrech, a zvenku se zdá mnohem menší, než je tomu. Shakespeare & Společnost také pořádá večerní akce a autorská čtení, což je něco, co žádný milovník literatury by měl chybět.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Acqua Alta Library, Benátky

Libreria Acqua Alta je na seznamu Okouzlující Knihkupectví v Evropě

Benátky jsou jedním z nejvíce romantický vypadající města v Itálie, a to je také domov pro jeden z nejznámějších nejlepších knihkupectví v Evropě. Libreria Acqua Alta je dobře známý pro ukládání knih ve vaně a dokonce i gondoly. Existují i ​​další úložná místa příliš, jako jsou kbelíky a dalších plovoucích plavidel. Je také vybaven schodiště vyrobené výhradně starých knih na její zadní verandě.

Se svým krásným interiérem, Knihovna v High Water Benátky jsou bezpochyby stojí za návštěvu a potěší každého milovníka knih. Chcete-li si to pro sebe a dostat se dovnitř ke ztrátě, Nejlepším řešením je jít tam, jakmile se otevře v dopoledních hodinách.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Selexyz Dominikánský kostel Store Book, Maastricht

Maastricht v Nizozemsku nemusí být na vrcholu každého turistického seznamu přání. nicméně, to by mělo být, pokud máte rádi knihkupectví a knihy zejména. dominikáni nebo Selexyz Dominikánský kostel v tomto městě je 700 letý stavba postavená v odlišných stylů gotický architektura.

Je to dech beroucí na vnější straně a minimalistické na vnitřní straně. Dominicanen je také překypuje mnoha titulů, které potěší každého milovníka knihy srdce. Můžete chytit káva V doprovodném kavárně, zatímco budete číst knihu. Alternativně, si můžete vychutnat fantastický výhled z horního patra.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Liege do maastrichtských Vlaky

Charleroi do maastrichtských Vlaky

 

 

kuchař & Rezervovat, Brusel, Woluwe-Saint-Lambert

kuchař & Kniha je fascinující kniha obchod a restaurace nacházející se v Woluwe-Saint-Lambert, Belgie. Zatímco mnoho nejlepších knihkupectví nabízejí některé jídlo a pití, kuchař & Kniha má představu o kus dál. To vám umožní, aby se posadili na jídlo obklopen různých knih. Který z něj dělá ideální místo pro ty, kteří mají rádi jak dobré knihy a dobré jídlo. Co je víc, to rozhodně není něco, co můžete zažít každý den.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Připraveni na návštěvu některé z nejlepších obchodů v Evropě? Můžete cestovat vlakem do Paříže a Benátek, stejně jako v Nizozemsku a Belgii. Rezervovat si vstupenky brzy a začít plánovat svoji knihu o shovívavost na vaši příští dovolenou!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-book-stores-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)