Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 01/01/2020)

Evropský kontinent je plný bohatá historie, pozoruhodné příběhy, Dobrodružství, a někdy záhadou. Každý kontinent má svou vlastní sadu matoucí místa. nicméně, zdá se, že Evropa má některé z nejúžasnějších a tajemných míst na světě. Tajemství má vždy apelovat na dobrodružné cestovatele. Proto, to přijde jako žádné překvapení proč více odvážné cestovatele, aby bylo jejich cílem, k návštěvě těchto míst. Uložit vlak má dát dohromady seznam pěti nejvíce tajemných míst v Evropě, které jsou jistě ohromit a zapůsobit i ty zkušený cestující.

 

1. Nejvíce Tajemných Míst V Nizozemsku – Giethoorn

Na první místo můžeme doporučit, je záhadné v tom smyslu, že to je docela unikátní. To se nachází v Nizozemí a je dost možná jeden z nejpříjemnějších míst, které můžete navštívit. Giethoorn je vesnice, která je jako žádný jiný. Mnozí považují to jako ideální útěk od moderního života. To má žádné silnice a skoro žádný lidi, kteří v ní žijí. Ve skutečnosti, to je tak trochu odříznutá od zbytku Nizozemska.

Trávit čas v Giethoorn se budete cítit, jako byste opustili moderní svět a jeho problémy úplně. Čas bude létat, a budete se cítit zcela bezstarostné. Pokud jde o vzhled a dojem z vesnice jít, první věc, které si všimnete, je, jak malý je. Budete také všimnout, že existuje jen velmi málo silnic, aby přijaly. Ve skutečnosti, tam bude mnohem více kanálů a projížďky na lodi k dispozici, než silnice na trek. Domy v obci vám starý svět atmosféra.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

2. Ledové Jeskyně Eisriesenwelt

Měli byste se někdy ocitnete v Rakousku, musíte plánovat návštěvu k jednomu z největších přírodních divů, které existují. Eisriesenwelt je jedním z největších ledových jeskyní, které existují ve světě. Ve skutečnosti, když překládal do angličtiny, to znamená, Svět Obrů. Vstoupil do této fantastické jeskyně se budete cítit, jako kdyby jste na sadu mimozemský film. Existuje několik věcí, které jsou úžasné o Eisriesenwelt.

Za prvé, velikost ledové jeskyně sám, nechá vás v úžasu. Prochází to může trvat přibližně hodinu a půl na dokončení. Za druhé, interiér jeskyně opustí vás chladný a dojem. Četné ledu údaje, ledové sochy, a ledové stěny jsou velmi působivé a mnozí ztratil pro slova. Některé z těchto masivní ledové útvary jsou vyšší než 20 metrů! Ve tmě jeskyně, led osvětlené hořčík lampy bude “ožije.” Jak světlo prochází světlo a tančí v pozadí, smysl pro přírodní tajemství bude určitě trefil. Na závěr, někdo poblíž Werfen, Rakousko musí mít čas na návštěvu Eisriesenwelt.

Salzburg se Werfen Vlaky

Mnichov-Werfen Vlaky

Innsbruck do Werfen Vlaky

Vídeň se Werfen Vlaky

Werfen Is one the list of Most Mysterious Places in Europe

 

3. Nejvíce Tajemných Míst K Návštěvě V Itálii – Kapucínské Katakomby V Palermu

The Kapucínské Katakomby v Palermu může běhat mráz po zádech. Pro vzrušení o azyl, které mají pocit hrůzy a úžasu, katakomby jsou vynikající místo k návštěvě. Tyto katakomby jsou zahalena nemocnosti a tajemství, aby každodenní muže. Stačí jedna návštěva najít sami vystupují velké životní otázky.

Příběh Kapucínské Katakomby, je docela fascinující. To je místem posledního odpočinku pro ostatky tisíců lidí ze všech oblastí života. Většina v katakombách jsou mniši a bohatý času. nicméně, existuje několik společných lidi tam stejně. Takových úseků pod klášter a přilehlý kostel. Chůze po chodbách katakomb, uvidíte přibližně 8000 mumifikovaná těla. Některé z nich jsou docela staré, dokonce se datuje do roku 1600. Těla jsou konzervované a dobře zachovalé. Na závěr, tak děsivé, jak katakomb zdát, jsou populární turistické destinace a jsou stojí za návštěvu pro ty, které můžete vzít.

Marsala Palermo Vlaky

Bagheria do Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

Trapani do Palerma Vlaky

 

4. Chateau De Brissac

The Chateau de Brissac je v jižní části Angers, město v Údolí Řeky Loiry. Je to nejvyšší hrad v celé Francii. Tento krásný francouzský zámek byl přestavěn v 15. století a má odolal zkoušce času. Před jeho rekonstrukce Vévodou z Brissac, to byl středověký hrad která se datuje do 11. století. nicméně, Vévoda rekonstrukci do grand Renesanční hrad.

Chateau de Brissac se může zdát jako obyčejný Zámek na první. nicméně, za každý den, fasády, tam je tajemná legenda, která pohání mnoho k návštěvě to. Četné strašidelné příběhy jsou spojeny s pozemky a zámek sám. Nejpopulárnější je legenda o Zelené Paní. Podle legendy byla zavražděna na hradě někdy v polovině 15. století. Zelená paní, nebo jak ona se stala populární, Zelená Dáma, je řekl, aby se potulují hrad stále. Mnoho lidí říká, že zahlédl ženu v zelených šatech, chůzi po areálu, nebo stojící na vrcholu věže. Aktuální obyvatelé říkají, že si zvykli na její, ale mnozí turisté mají strach. Na rozdíl od vidění ji, mnozí říkají, že můžete slyšet její sténání v celém zámku v časných ranních hodinách.

Paříže do Le Mans Vlaky

Nantes do Paříže Vlaky

Paříž Rennes Vlaky

Rouen se Paris Vlaky

Chateau De Brissac is among the Most Mysterious Places in Europe

 

5. Nejvíce Tajemných Míst K Návštěvě V Belgii – Dinant

Dinant je další malé město, které vzbuzuje pocit tajemství pro návštěvníky. Město je v provincii Namur Belgie. Je to ideální místo, kam jít, pokud plánujete víkendový výlet z big city life. Kombinace života města a okolní krajiny je úchvatný. Hory v pozadí města v kombinaci s řekou Meuse protékající městem jsou dost k tomu, aby někdo, aby kick zpět a odpočinout si. To má zachytil srdce mnoha návštěvníků a učiním z vás pocit, že jste v jiném světě.

Brusel Dinant Vlaky

Antverpy do Dinant Vlaky

Gent se Dinant Vlaky

Pane k Dinant Vlaky

Dinant Belgium

 

Jste připraveni prozkoumat mnoho tajemných míst, které Evropa nabízí? Začít s těmito pěti nejvíce tajemných míst a uvidíme, kam vás cesta zavede. Ujistěte se, že naplánovat si dovolenou no a Rezervovat Jízdenky Na Vlak na čas se ušetřit Train!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejvíce Tajemných Míst v Evropě” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-mysterious-places-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)