Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 01/01/2020)

Europos žemyne yra vienas visą turtinga istorija, nepaprastą istoriją, Nuotykiai, ir kartais paslaptis. Kiekvienas žemynas turi savo miglotos vietose. Tačiau, atrodo, kad Europa turi kai kurie iš įspūdingiausių ir paslaptingiausių pasaulio vietų. Paslaptis visada turi kreiptis į nuotykių keliautojai. Todėl, ji ateina kaip nenuostabu, kodėl daugiau drąsūs keliautojai padaryti savo tikslą-aplankyti šias vietas,. Išsaugoti traukinį kartu sudėjus sąrašą penkių labiausiai paslaptingas vietas Europoje, kad tikrai stebinti ir žavėti net labiausiai patyrusių keliautojų.

 

1. Labiausiai Paslaptingas Vietas, Nyderlandai – Giethoorn

Pirma, mes galime rekomenduoti yra paslaptinga ta prasme, kad ji yra gana unikalus. Ji yra įsikūrusi Nyderlanduose ir yra gana galbūt vienas maloniausių vietų, kur galite aplankyti. Giethoorn yra kaimas, kad yra kaip niekas kitas. Daugelis mano, kad jis puikus pabėgimas nuo šiuolaikinio gyvenimo. Ji neturi keliai ir vargu ar žmonės gyvena ji. Faktiškai, ji yra tarsi atkirsta nuo likusios Nyderlandai.

Praleisti laiką Giethoorn leis jums jaustis taip, lyg jūs turite palikti šiuolaikinio pasaulio ir jo problemų, visiškai. Laikas bus skristi, ir jums jaustis visiškai be rūpesčių. Kiek išvaizdą ir eiti kaimas, pirmas dalykas, jūs pastebėsite, yra kaip mažytis yra. Jūs taip pat pastebėsite, kad yra labai mažai keliai imtis. Faktiškai, ten bus taip daugiau kanalų ir valtis važiuoja nei keliai į žygį. Namai kaime suteiks jums senojo pasaulio vibe.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

2. Eisriesenwelt Ledo Urvas

Jeigu jūs kada nors rasti sau į Austrija, jūs turite planuoti vizitą į vieną iš didžiausių gamtos stebuklų, kad egzistuoja. Eisriesenwelt yra vienas didžiausių ledo urvų, kad egzistuoja pasaulyje. Faktiškai, kai išversti į anglų kalbą, tai reiškia, Pasaulio Gigantai. Žengia į šią fantastišką urvą leis jums jaustis kaip, jei esate rinkinį, yra nežemiškos filmą. Yra keletas dalykų, kurie stebina apie Eisriesenwelt.

Pirmiausia, vien dydį ledo urvas pati paliks jums baimėje. Išgyvena gali užtrukti apie valandą ir pusę, į visiškai. antra, interjero urvas bus palikti jums vėsus ir sužavėtas. Daug ledo duomenys, ledo skulptūrų, ir ledo sienos yra gana įspūdingas ir palikti daug prarado žodžių. Kai kurie iš šių masyvi ledo klodus, yra aukštesni, nei 20 metrų! Tamsoje olos, ledo apšviestas magnio lempos bus “atgyja.” Kaip šviesa eina per šviesą ir šokiai fone, ta prasme, gamtos paslaptis tikrai nukentėjo jums. Apibendrinant, kiekvienas, netoli Werfen, Austrija turi laiko apsilankyti Eisriesenwelt.

Zalcburgas į Werfen Traukiniai

Miuncheno į Werfen Traukiniai

Insbruko į Werfen Traukiniai

Vienoje Traukinių Werfen

Werfen Is one the list of Most Mysterious Places in Europe

 

3. Paslaptinga Vietų Aplankyti Italijoje – Kapucinų Katakombos Palerme

Į Kapucinų Katakombos Palerme gali siųsti drebulys žemyn stuburo. Suvirpinti prašytojų, kurie naudojasi jausmas, teroro ir baimės, katakombos yra puiki vieta apsilankyti. Šios katakombos yra apgaubta pagal sergamumą ir paslaptis kasdienybės žmogus. Tereikia vieno apsilankymo rasti sau kelia kai kurių svarbių gyvenimo klausimų.

Istorija už Kapucinų Katakombos yra gana įspūdingi. Jis yra galutinis poilsio vieta lieka tūkstančiai žmonių iš visų visuomenės sluoksnių gyvenimą. Dauguma katakombos yra vienuoliai ir turtingi laikas. Tačiau, yra keletas bendrų žmonės ten taip pat. Katakumba driekiasi pagal vienuolyną ir šalia bažnyčios. Pėsčiomis per koridorių katakombos, pamatysite maždaug 8000 mummified įstaigos. Kai kurie iš jų yra gana senas, net datuojamas 1600. Įstaigų yra balsamowali ir gerai išsaugotas,. Apibendrinant, kaip bauginantis, kaip katakombos atrodo, jie yra populiarus turizmo paskirties ir yra verta aplankyti tiems, kurie gali jį priimti.

Marsala Palermo Traukiniai

Bagheria Palermo Traukiniai

Katanija į Palermas traukiniai

Trapani Palermo Traukiniai

 

4. Chateau De Brissac

Į Chateau de Brissac yra pietų Angers, miesto Luaros Upės Slėnis. Tai yra aukščiausias pilis visoje Prancūzijoje. Šis gražus prancūzijos pilis buvo atstatyta 15 a. ir išlaikiusi laiko išbandymą. Prieš jo renovacija pagal Kunigaikščio Brissac, tai buvo viduramžių pilis kad datuojamas 11 a.. Tačiau, Kunigaikščio rekonstruotas jį į grand Renesanso stiliaus pilis.

Chateau de Brissac gali atrodyti kaip paprastas Chateau ne pirmą kartą. Tačiau, už kasdienio fasadas, egzistuoja paslaptinga legenda, kad diskai daug apsilankyti. Daug vaiduoklių istorijos yra susijusios su motyvais, ir chateau pati. Populiariausi yra legenda Žalia Panele. Pasak legendos, ji buvo nužudytas pilis kažkada viduryje 15 a.. La Dame Verte, arba, kaip ji tapo populiarus, Žalia Panele, yra sakoma, kad klajoti pilis vis dar. Daugelis sako, kad jie aptiko moteris, žalia suknelė vaikščioti per pagrindais arba nuolatinio ant bokštai. Dabartiniai gyventojai sako, kad jie išaugo pripratę prie jos, tačiau daugelis turistų buvo baisu. Be matyti savo, daugelis sako, kad jūs galite išgirsti jos dejuoja visoje pilies anksti ryte.

Paryžius Le Mans traukiniai

Nantas į Paryžių traukiniai

Paryžius į Renas traukiniai

Rouen į Paris Traukiniai

Chateau De Brissac is among the Most Mysterious Places in Europe

 

5. Paslaptinga Vietų Aplankyti Belgija – Dinant

Dinant yra dar vienas mažas miestelis, kuris įkvepia paslaptingumo jausmą, kad lankytojai. Miestas yra Namiūro provincijos Belgija. Ji yra puiki vieta eiti, jei jūs planuojate savaitgalį pabėgimas nuo big city life. Derinys iš miesto gyvenimo ir aplinkinių natūralaus kraštovaizdžio kvapą. Kalnų fone miestą kartu su Maso upės teka per miestą, yra pakankamai, kad kas nors atmokėti ir atsipalaiduoti. Ji pavergė daugelio širdis lankytojų ir leis jums jaustis kaip jūs į kitą pasaulį.

Briuselio Traukinių Dinant

Antverpeno Traukinių Dinant

Gento, kad Dinant Traukiniai

Lježas į Dinant Traukiniai

Dinant Belgium

 

Ar jūs pasiruošę pamatyti daug paslaptingų vietų, kad Europa siūlo? Pradėti su šių penkių labiausiai paslaptingas vietas ir pamatysite, kur kelio jus. Įsitikinkite, kad planuoti savo atostogas, na ir Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku su Išsaugoti traukinys!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Paslaptinga Vietų Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-mysterious-places-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)