Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 01/01/2020)

Avrupa kıtası bir dolu zengin tarihi, olağanüstü hikayeler, maceralar, ve bazen bir gizem. Her kıtanın kendi gizemli yerleri vardır. ancak, Avrupa'nın dünyanın en şaşırtıcı ve gizemli yerlerinden bazılarına sahip olduğu görülüyor. Gizem her zaman maceracı gezginler için bir itiraz vardır. bu nedenle, daha cesur gezginler bu yerleri ziyaret etmek onların hedefi yapmak neden sürpriz olarak geliyor. Bir Tren Kaydet Avrupa'nın en gizemli beş yerinin bir listesini bir araya getirdi ve en tecrübeli yolcuları bile şaşırttı ve etkiledi.

 

1. Hollanda'daki En Gizemli Yerler – Giethoorn

Tavsiye edebileceğimiz ilk yer, oldukça benzersiz olduğu anlamında gizemli. Hollanda'da yer almaktadır ve muhtemelen ziyaret edebileceğiniz en keyifli yerlerden biridir. Giethoorn başka hiçbir şey gibi olmayan bir köydür. Birçok modern yaşamdan mükemmel kaçış olarak düşünün. Hiçbir yol ve içinde yaşayan neredeyse hiç insan yok. Aslında, Hollanda'nın geri kalanından kesilmiş gibi..

Giethoorn'da vakit geçirmek, modern dünyayı ve sıkıntılarını tamamen terk etmiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Zaman uçacak, ve tamamen kaygısız hissedeceksiniz. Bildiğim kadarıyla köyün görünüm ve his gitmek gibi, fark edeceğiniz ilk şey ne kadar küçük. Ayrıca almak için çok az yol olduğunu göreceksiniz. Aslında, trek yollarından daha fazla kanal ve tekne gezintisi olacak. Köydeki evler size eski bir dünya havası verecek.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

2. Eisriesenwelt Buz Mağaraları

Hiç Avusturya'da kendinizi bulmak gerekir, var olan en büyük doğal güzelliklerden birini ziyaret etmeyi planlamalısınız. Eisriesenwelt dünyada var olan en büyük buz mağaralarından biridir. Aslında, İngilizce'ye çevrildiğinde, demek Devlerin dünyası. Bu fantastik mağaraya adım atmak, dünya dışı bir film setindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Eisriesenwelt hakkında şaşırtıcı olan birkaç şey var.

İlk önce, buz mağarasının büyüklüğü sizi huşu içinde bırakacaktır. İçinden geçmek, tamamlamak için yaklaşık bir buçuk saat sürebilir. ikinci olarak, mağaranın iç soğuk ve etkilendim bırakacaktır. Sayısız buz figürleri, buzdan heykeller, ve buz duvarları oldukça etkileyici ve birçok kelime için kayıp bırakın. Bu devasa buz oluşumlarından bazıları daha uzun 20 metre! Mağaranın karanlığında, magnezyum lambalar tarafından aydınlatılmış buz olacak “canlan.” Işık ışık geçer ve arka planda dansları gibi, doğal gizem duygusu kesinlikle sizi vuracak. Sonuç olarak, werfen yakınındaki herkes, Avusturya eisriesenwelt ziyaret etmek için zaman ayırın gerekiyor.

Salzburg-Werfen trenleri

Münih-werfen trenleri

Innsbruck - Werfen trenleri

Viyana - Werfen trenleri

Werfen Is one the list of Most Mysterious Places in Europe

 

3. İtalya'da Ziyaret Edilecek En Gizemli Yerler – Palermo Capuchin Mezarlıklar

, Palermo Capuchin mezarlıklar omurga aşağı bir titreme gönderebilirsiniz. Terör ve huşu hissi zevk heyecan arayanlar için, Yeraltı Mezarları ziyaret etmek için mükemmel bir yerdir. Bu mezarlıklar, gündelik insana morbidite ve gizem ile örtülüdür. Tek gereken kendinizi bazı büyük yaşam soruları poz bulmak için bir ziyaret.

Capuchin yeraltı mezarlarının arkasındaki hikaye oldukça büyüleyici. Hayatın her kesiminden binlerce insanın kalıntıları için son dinlenme yeridir. Mezarlıklar çoğunluğu keşişler ve zamanın zengin vardır. ancak, orada da birkaç ortak millet var. Catacomb bir manastır ve bitişik bir kilisenin altında uzanır. Yeraltı mezarlarının koridorlarında yürümek, yaklaşık olarak göreceksiniz 8000 mumyalanmış bedenler. Bunlardan bazıları oldukça eski, hatta 1600'lere kadar uzanıyor. Cesetler mumyalanmış ve iyi korunmuş. Sonuç olarak, yeraltı mezarlarının göründüğü kadar korkunç, onlar bir popüler turizm ve görülmeye değer bunu alabilir olanlar için.

Marsala-Palermo trenleri

Bagheria - Palermo trenleri

Catania Palermo trenleri

Trapani-Palermo trenleri

 

4. Chateau De Brissac

, Chateau De Brissac angers'ın güneyinde, Loire Nehri Vadisi'nde bir şehir. Fransa'nın en yüksek Kalesi. Bu güzel Fransız Kalesi 15. yüzyılda yeniden inşa edildi ve zamanın testine dayandı. Brissac Dükü tarafından yenilenmeden önce, o bir... orta Çağ kalesi bu 11. yüzyıla tarihlenen. ancak, Dük, onu büyük bir Rönesans tarzı kaleye yeniden inşa etti.

Chateau De Brissac ilk başta sıradan bir şato gibi görünebilir. ancak, gündelik cephenin arkasında, onu ziyaret etmek için birçok sürücü gizemli bir efsane vardır. Çok sayıda hayalet hikayeleri gerekçesiyle ve chateau kendisi ile ilişkilidir. En popüler Yeşil Bayan efsanesi. Efsaneye göre 15. yüzyılın ortalarında kalede öldürüldü. yeşil bayan, ya da popüler hale geldi, Yeşil Bayan, hala kale dolaşmak söylenir. Birçok onlar gerekçesiyle yürürken veya kuleleri üstünde duran yeşil elbiseli bir kadın fark var demek. Mevcut sakinleri ona alışmış büyüdü söylüyorlar, ama birçok turist korkmuş. Onu görmenin dışında, birçoğu, sabahın erken saatlerinde kale boyunca inlediğini duyabileceğinizi söylüyor.

Paris Le Mans trenleri

Paris Trains Nantes

Paris Rennes trenleri

Rouen için PariS trenler

Chateau De Brissac is among the Most Mysterious Places in Europe

 

5. Belçika'da Ziyaret Edilecek En Gizemli Yerler – Dinant

Dinant ziyaretçilere gizem duygusu ilham başka küçük bir kasaba mı. Kasaba Belçika'nın Namur ilinde. Büyük şehir hayatından bir hafta sonu kaçamağı planlıyorsanız gitmek için mükemmel bir yerdir. Şehir hayatı ve çevredeki doğal manzara kombinasyonu nefes kesici. Şehrin arka planındaki dağlar, şehrin içinden akan meuse Nehri ile birleştiğinde, herkesin geri dönüp gevşemesini sağlamak için yeterlidir. Birçok ziyaretçinin kalbini yakaladı ve başka bir dünyada olduğunuzu hissettirecek.

Brüksel - Dinant trenleri

Antwerp - Dinant trenleri

Gent - Dinant trenleri

Liege - Dinant trenleri

Dinant Belgium

 

Avrupa'nın sunduğu sayısız gizemli yerleri görmeye hazır mısınız? Bu beş en gizemli yerlerle başlayın ve yolun sizi nereye götürdüğünü görün. Tatilinizi iyi planladığınızdan emin olun ve Kitap Tren Biletleri Kaydet A Train ile zamanında!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Avrupa'nın en gizemli yerleri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-mysterious-places-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)