Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Letos máte šanci prozkoumat zázraky světa, protože cestovní předpisy jsou nadále příznivé. Prázdninové destinace, které byly dříve uzavřeny, se pomalu znovu otevírají, jak se svět přizpůsobuje životu s pandemií. Tady jsou 8 Nejlepší nápady k narozeninám v cestování 2021 které byste měli zvážit.

 

1. Cape Cod

Tato oblast se nachází ve východním Massachusetts a je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí na východním pobřeží. v 2021, stále zaujímá první místo v žebříčcích jako jeden z nejlepších turistických cílů k narozeninám. V této oblasti je toho hodně k vidění krásné pláže, parky, historické majáky, a hodně přírodní rekreace. Během prohlídky tohoto města, je důležité hledat bezpečné ubytování. Prázdninové pronájmy jsou tou nejlepší volbou. Spíše než zůstat ve stísněném hotelovém pokoji, můžete se rozhodnout zůstat v jednom z mnoha a luxusních Cape Cod prázdninové pronájmy. To vám dá pocit jako doma, protože budete mít přístup k vybavení, jako je kuchyň a prádelna, a podobně HVAC zařízení. To přijde vhod, zvláště když cestování s rodinou protože během svého pobytu budete mít příležitost připravit vydatné jídlo a uklidit. Dále, ve srovnání s hotelem je v rekreačním pronájmu určitý stupeň soukromí.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Cape Cod

 

2. Nejlepší nápady k narozeninám v cestování 2021: Aljaška

Přesto, že je geograficky oddělena od Spojených států, Aljaška je jedním z nejvíce fascinujících a malebných míst k návštěvě. Je to ideální narozeninová destinace pro lyžařskou dovolenou s dětmi. Když jedete do této části země, uvidíte vzdálené ledovce, tyčící se hory, majestátní los, 12ft-vysoký medvědi, a spousta opuštěných pobřeží. Mezi top místa, která můžete na Aljašce navštívit, je národní park Denali, kde uvidíte medvědy, vlci, a los. Budete také mít příležitost projít se podél řeky Savage, když budete obdivovat stojaté vody. Pokud rádi lovíte, můžete dostat příležitost navštívit rybářský uzel na Aljašce, Homere. dodatečně, můžete opustit divočinu a jít do Anchorage, což je největší město na Aljašce. Když navštívíte Aljašku s rodinou, měli byste se ujistit, že navštívíte denní prohlídku polárního kruhu z Fairbanks a celodenní prohlídku ledovce Matanuska. Tyto dvě prohlídky dokončí vaši aljašskou dovolenou.

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

Nejlepší destinace v 2021: Aljašské hory

3. Grand Canyon v Arizoně

Navzdory získání přibližně pěti milionů návštěvníků ročně, Grand Canyon je stále jedním z nejlepších míst k návštěvě 2021. Jedná se o nejoblíbenější orientační bod ve Spojených státech a vypadá krásně ze všech úhlů. Můžete se vydat na pěší túru do této oblasti nebo se projet vrtulníkem a užít si krajinu z leteckého pohledu. Na severní a jižní okraj se dostanete z opačných stran kaňonu. Většina lidí dává přednost návštěvě Národní park Grand Canyon South Rim, protože je vždy otevřený i v zimě. Můžete se vydat po silnicích buď soukromě, nebo pomocí turistických autobusů v této oblasti a užít si výhled na poušť. V Grand Canyonu, můžete vidět více než 447 druhy ptáků, které tam jsou, tábor přes noc v divočině, a účastnit se zábavných aktivit, jako je rafting. V tomto regionu, zábavných příležitostí je neomezeno!

Lucern do Lauterbrunnen s vlakem

Z Ženevy do Lauterbrunnen s vlakem

Lucern do Interlaken s vlakem

Curych do Interlaken s vlakem

 

Grand Canyon v Arizoně

 

4. Nejlepší nápad k narozeninám v cestování 2021: Národní park Crater Lake

Umístil v Oregonu, Crater Lake zabírá padesát tři kilometrů čtverečních. Jezero leží uvnitř hory Mazama, která zde byla vytvořena 7000 před lety výbuchem. Má modré vody, které poskytují ohromující odraz, který vás nechá v úžasu. Krása tohoto jezera je v tom můžete se potápět přibližně 2000 stop, pokud máte chuť na tento druh zábavy. Užijte si výlet do této oblasti, musíte strávit tři dny zkoumáním všech divů, které jezero nabízí.

Lyon do Nice s vlakem

Paříž do Nice vlakem

Cannes do Paříže vlakem

Cannes do Lyonu vlakem

 

Nejlepší destinace v 2021: Národní park Crater Lake

5. svět Disney

Poslední na seznamu je Disney tématické parky a letoviska v Orlandu. Toto okouzlující místo je nejlepším místem k narozeninám pro lidi, kteří jsou zcela vyčerpaní ze svých každodenních činností. To platí zejména pro certifikované zdravotní sestry, které právě dokončily NCLEX RN zkoušku a potřebujete zábavnou dovolenou. Štěstí pro ně, od začátku roku, většina parků se znovu otevřela a je připravena k podnikání. Vzhledem k tomu, jak populární je, toto místo je často přeplněné, takže budete muset svou návštěvu naplánovat moudře. Užijte si pobyt, budete muset zůstat u 6-7 dny. Některé z atrakcí, které shouChtěl bych vidět Pirates of the Caribbean, Let Petera Pana mimo jiné.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

svět Disney

 

6. Nejlepší místa k narozeninám v cestování 2021: Benátky V Itálii, Evropa

Nachází se v severovýchodní Itálii, Benátky jsou pro cestovatele pohledem. Je to hlavní město regionu Veneto a je tvořeno 118 malé ostrovy oddělené kanály. Tyto ostrovy spojuje více než 400 mosty. Nejsou zde žádné silnice, což znamená hlučný provoz. Lidé cestují na lodích po kanálech, slouží návštěvníkům s několika působivými displeji, které jinde nevidíte. Benátky jsou považovány za jedno z nejunikátnějších měst na světě, zapsal se jako jeden z nejlepších cílů pro cestovatele a fotografy v 2021. navíc, O Benátkách je známo, že jsou svou povahou neuvěřitelně romantické. Benátky jsou také na vrcholu mnoha seznamů nejvíce krásných měst ve světě. Je to díky jeho jedinečné nabídce bez silnic, působivé historické budovy, a historické prvky nalezené po celé jeho konstrukci.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Nejlepší destinace v 2021: Benátky V Itálii, Evropa

 

7. Nejlepší narozeninový cíl cesty v 2021: jezero Bajkal, Rusko

Být největší zemí na světě, Rusko má co nabídnout včetně pláží, hory, a historické budovy. nicméně, Bajkalské jezero je nejlepší volbou pro mnoho cestujících a fotografů. Je to jedno z nejstarších známých jezer na světě, s mnoha přehledy tvrdí, že je to víc než 25 miliony let staré. Je to také nejhlubší jezero na světě, dosažení maximální hloubky 1642 metry. A co víc? Bajkal je největší sladkovodní jezero na světě. Více než 20% v tomto jezeře spočívá světová přírodní voda. Pro okolí 5 měsíců za rok, jezero zůstává pokryté silnou vrstvou ledu. nicméně, stále je možné vidět tak hluboko jako 40 metrů pod ním. Pro okolí 10 měsíců za rok, jeho voda zůstává pod ledovou teplotou 5 stupňů Celsia. nicméně, kolem měsíce srpna, jeho teplota stoupá na 16 stupňů Celsia, což je skvělé pro rychlé plavání a poklesy.

 

 

8. Velká čínská zeď

Přestože dnes Čína vyrostla v technologicky vyspělou zemi, stále neztratilo kouzlo a fascinaci, které mělo, když bylo poprvé objeveno. V Číně je spousta fantazií a záhad, ale Velká zeď převyšuje všechna hodnocení a hodnocení. Podle populárního čínského rčení, "Nikdo nemůže být opravdovým hrdinou, pokud nebyl na Velké zdi.". Přesahující délku 6000 kilometry, tato mohutná památka je svého druhu, a je nezbytnou návštěvou každého cestovatele. Jeho průměrná výška je kolem 6 na 8 metry, nicméně, jde nad rámec více než 16 metrů ve výšce svého vrcholu. Je dostatečně široký na to, aby více než 10 chodci po něm mohou kráčet bok po boku. Zeď má mnoho působivých opevnění, nicméně, nejstarší se datují kolem 7. století před naším letopočtem. Velká čínská zeď je zážitkem, který se koná jednou za život a který si za žádnou cenu nesmíte nechat ujít.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Velká čínská zeď

 

8 Nejlepší nápady k narozeninám v cestování 2021: Závěr

I když jste možná zrušili svoji dovolenou v 2020 kvůli pandemii, ten let se můžete ještě vydat. nicméně, ujistěte se, že jste podnikli všechny kroky k uložení na váš náklady na přepravu. Měli byste se zaměřit alespoň na návštěvu Cape Cod, Aljaška, velký kaňon, Kráterové jezero, a Disneyworld. Začněte plánovat cestu ještě dnes, abyste si své cesty užili. Dáváme přednost cestování vlakem, jak jen můžete, abyste si také mohli nejlépe vychutnat výhledy.

 

Tady v Save A Train, rádi vám s plánováním jednoho z nich pomůžeme 8 Nejlepší nápady k narozeninám v cestování 2021 vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „8 nejlepších turistických destinací v roce 2021“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)