Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 11/06/2022)

Turismus je jedním z nejzajímavějších způsobů, jak cestovat, a to z dobrého důvodu. Svoboda má všechny své věci na záda a poskakování z vlaku do vlaku a země k zemi, je neuvěřitelný zážitek. Vzhledem k tomu, se stala tak populární, jsme si mysleli, by vám nějaké cestovní backpacking tipy pro cestování ve vlacích.

 

čtení Backpacking tipy na vlakovém nádraží

Začněme s tím, kde doporučujeme jet předtím, než jsme se Vám naše dát Backpacking tipy pro cestování ve vlacích.

Trip návrh 1: Londýn Amsterdam

Doba trvání: 23 dní

lineup: Řím, Viareggio (Toskánsko), Benátky, Vídeň, Budapešť, Krakov, Praha, Berlín, Amsterdam, Použitý, Londýn

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Trip Návrh 2: Londýn Istanbul

Doba trvání: 25 dní

lineup: Londýn, Paříž, Lausanne, Zermatt, Dát, Mnichov, Salzburg, Vídeň, Budapešť, Sighisoara, Brašov, Bukurešť, Veliko Tarnovo, Sofie, Plovdiv, Istanbul

trasa Highlights: Eiffelova věž, lucemburské zahrady, Ženevské jezero, švýcarské Alpy, Zámek Neuschwanstein, Koncentrační tábor Dachau, Budínský hrad, termální lázně v Budapešti, Černý kostel, a Palác parlamentu, Kostel Narození, Alexandra Něvského kostel, Grand Bazaar, St. Sophia.

Zurich do Lausanne Vlaky

Geneva do Lausanne Vlaky

Bern Lausanne Vlaky

Lucerne se Lausanne Vlaky

 

Naše první volba pro backpacking tipy: Pack Light!

I když myšlenka na vláčení příliš mnoho na své vlastní záda nezní lákavá, je to snadné přebal, když jste stále nadšeni vaší cesty! Za prvé, rozloučit se s taškou a spíše získejte pohodlný batoh který se ovine kolem pasu pro podporu. při balení, Zeptejte se sami sebe: ‚Musím opravdu potřebuji to?‘V případě, že odpověď zní ne, příkop ji! Ještě lepší je, pokud můžete spustit nahoru a dolů po schodech několikrát - to vám poskytne informaci o tom, jak budete řídit, pokud jste pozdě na vlak a je třeba spustit ji chytit!

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen Lille Vlaky

 

Spropitné 2: Udělat Aplikace Rail Planner tvůj nejlepší přítel.

Tato aplikace stáhne všechny plány na vlak do telefonu tak, aby jej bylo možné spustit v režimu offline a je důležitý pro vaše backpacking tipy! Je ideální pro plánování vašich cest, když jste na cestách a těší čas v novém, zahraniční místo. Taky, aplikace umožňuje filtrovat možnost cestovat po železnici na základě přímé připojení pouze, vlaky bez povinné rezervace, a vlaky s přepravou jízdních kol. I když bychom nenaznačují brát kolo na backpacking výlet!

Dortmund do Frankfurtu Vlaky

Norimberk do Frankfurtu Vlaky

Stuttgart do Frankfurtu Vlaky

Bonn Frankfurt Vlaky

 

Spropitné 3: Nemíchejte se spontánnost s tím, že zmatený!

Celý bod vyletu tipů je mít možnost cestovat rychle, lehce, a pokud možno bez péče ve světě! Pokud jste skončili koupi železniční přihrávce, ušetříte peníze, ale pokud si ujít vlak, je možné začít se drahý. Tak, syrovátky to, co chcete dělat, a dát si značné množství času, jak to udělat. Zakoupení vstupenky v předstihu vám ušetří peníze, ale bude omezovat svoji pružnost.

Kolín nad Rýnem Norimberk Vlaky

Mnichov do Norimberk Vlaky

Stuttgart do Norimberk Vlaky

Dortmund do Norimberk Vlaky

 

Spropitné 4: Poslední Backpacking tipy – Udržovat suché ponožky po ruce

Nejlepší cestovní turismus tipy pocházejí z osobní zkušenosti. Nic nezničí den jako mokré ponožky, zvláště pokud jste museli chodit na dlouhé vzdálenosti. Chcete-li přidat urážku zranění, druhý nejhorší, co se stane je, že není schopen najít i ponožky, když zoufale potřebují! To však končí v rozbalování přebalování. Něco, co nikdo nechce dělat! Oba scénáře nejsou zábavné, takže mějte suchou páru do kapsy v horní části batohu. Tímto způsobem, pokud se náhodou jít přímo do té obří louže, Vaše řešení je po ruce.

 

 

Chcete -li získat nejlepší zážitek z vlaku při jízdě na zádech, za fantastické ceny a bez rezervační poplatky, použití Uložit vlak, a nezapomeňte vytisknout své cestovní backpacking tipy před vlakem.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-backpacking-tips%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)