Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/07/2021)

Šogad jums ir iespēja izpētīt pasaules brīnumus, jo ceļošanas noteikumi joprojām ir labvēlīgi. Agrāk slēgtie atvaļinājumu galamērķi lēnām atkal tiek atvērti, pasaulei pielāgojoties dzīvošanai ar pandēmiju. Šeit ir 8 Labākās dzimšanas dienas ceļojumu idejas 2021 kas jums jāapsver.

 

1. Menkas rags

Šis reģions atrodas Masačūsetsas austrumos un ir viens no visvairāk apceļotajiem reģioniem austrumu krastā. uz 2021, tas joprojām ir topa augšgalā kā viens no labākajiem dzimšanas dienas ceļojumu galamērķiem. Šajā jomā jūs varat redzēt daudz, tostarp skaistas pludmales, parki, vēsturiskās bākas, un daudz dabiskas atpūtas. Kamēr jūs apceļojat šo pilsētu, ir svarīgi, lai jūs meklētu drošu izmitināšanu. Brīvdienu īre ir vislabākā izvēle, kad runa ir par to. Nevis uzturēties šaurā viesnīcas istabā, jūs varētu izvēlēties palikt vienā no daudzajiem un greznajiem Cape Cod brīvdienu īres. Tas jums radīs mājām līdzīgu sajūtu, jo jums būs pieejamas tādas ērtības kā virtuve un veļas mazgātava, kā arī ierīces HVAC iekārtas. Tas ir noderīgi, it īpaši, ja ceļo ar ģimeni jo uzturēšanās laikā jums būs iespēja pagatavot sātīgas maltītes un uzkopties. Papildus, salīdzinājumā ar viesnīcu brīvdienu īre ir zināmā mērā privāta.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Menkas rags

 

2. Labākās dzimšanas dienas ceļojumu idejas 2021: Aļaska

Neskatoties uz to, ka tas ir ģeogrāfiski nošķirts no Amerikas Savienotajām Valstīm, Aļaska ir viena no aizraujošākajām un ainaviskākajām apskates vietām. Tas ir ideāls dzimšanas dienas galamērķis slēpošanas brīvdienām ar bērniem. Kad dodaties uz šo valsts daļu, jūs varēsiet redzēt attālos ledājus, planējošie kalni, majestātiskie aļņi, 12pēdu augsti lāči, un daudz pamestu piekrastes līniju. Starp labākajām vietām, kuras jūs varat apmeklēt Aļaskā, ir Denali nacionālais parks, kur jūs varēsiet redzēt lāčus, vilki, un aļņi. Apbrīnojot klusos ūdeņus, jūs arī iegūsit iespēju pastaigāties pa Savage upi. Ja jums patīk makšķerēt, jūs varat iegūt iespēju apmeklēt Aļaskas zvejas centru, Homērs. papildus, jūs varētu pamest tuksnesi un doties uz Ankoridžu, kas ir lielākā Aļaskas pilsēta. Kad jūs kopā ar ģimeni apmeklējat Aļasku, jums jāpārliecinās, ka apmeklējat polārā loka dienas ekskursiju no Fērbanksas un Matanuska ledāja pilnas dienas ekskursiju.. Šīs divas ekskursijas pabeigs jūsu Aļaskas brīvdienas.

Milāna uz Neapoli ar vilcienu

Florence uz Neapoli ar vilcienu

Venēcija uz Neapoli ar vilcienu

Piza uz Neapoli ar vilcienu

 

Labākie ceļojumu galamērķi 2021: Aļaskas kalni

3. Lielais kanjons Arizonā

Neskatoties uz to, ka katru gadu apmeklē apmēram piecus miljonus apmeklētāju, Lielais kanjons joprojām ir viena no labākajām vietām, kur apmeklēt 2021. Tas ir populārākais orientieris Amerikas Savienotajās Valstīs un šķiet skaista no katra leņķa. Jūs varat doties pārgājienos šajā reģionā vai braukt ar helikopteru, lai izbaudītu ainavu no gaisa skata. Ziemeļu un dienvidu malām var piekļūt no kanjona pretējām pusēm. Lielākā daļa cilvēku dod priekšroku apmeklēt Lielā kanjona nacionālais parks Dienvidu rajons, jo tas vienmēr ir atvērts pat ziemas laikā. Lai baudītu skatu uz tuksnesi, jūs varat privāti braukt ar automašīnu vai izmantot maršruta autobusu šajā apgabalā. Lielajā kanjonā, jūs varat redzēt vairāk nekā 447 putnu sugas, kas tur atrodas, nometne nakti tuksnesī, un piedalīties jautrās aktivitātēs, piemēram, pludināšana. Šajā reģionā, jautras iespējas ir bezgalīgas!

Lucerna uz Lauterbrunnen ar vilcienu

Ženēva uz Lauterbrunnenu ar vilcienu

Lucerna uz Interlakenu ar vilcienu

Cīrihe uz Interlakenu ar vilcienu

 

Lielais kanjons Arizonā

 

4. Labākā ceļojumu ideja dzimšanas dienā 2021: Krātera ezera nacionālais parks

Atrodas Oregonā, Krātera ezers aizņem piecdesmit trīs kvadrātkilometrus. Ezers atrodas Mazama kalna iekšpusē, kas izveidojās 7000 gadiem pirms sprādziena. Tam ir zili ūdeņi, kas sniedz satriecošu atspulgu, kas atstās jūs bijībā. Šī ezera skaistums ir tāds jūs varat doties nirt par aptuveni 2000 pēdām, ja vēlaties tādu jautrību. Lai izbaudītu savu ceļojumu uz šo apkārtni, jums jāpavada trīs dienas, izpētot visus brīnumus, ko ezers var piedāvāt.

Liona uz Nicu ar vilcienu

Parīze - Nica ar vilcienu

Kannas uz Parīzi ar vilcienu

Kannas uz Lionu Ar vilcienu

 

Labākie ceļojumu galamērķi 2021: Krātera ezera nacionālais parks

5. Disneja pasaule

Pēdējais sarakstā ir Disnejs atrakciju parki un kūrorti Orlando. Šī burvīgā vieta ir labākā dzimšanas dienas ceļojuma vieta cilvēkiem, kuri ir pilnībā iztukšoti no ikdienas aktivitātēm. Tas jo īpaši attiecas uz sertificētām medmāsām, kuras tikko ir pabeigušas NCLEX RN eksāmenu un viņiem nepieciešamas jautras brīvdienas. Viņiem paveicās, kopš gada sākuma, lielākā daļa parku ir atjaunoti un ir gatavi uzņēmējdarbībai. Ņemot vērā, cik tas ir populārs, šī vieta bieži ir pārpildīta, tāpēc jums būs saprātīgi jāplāno sava vizīte. Lai izbaudītu savu uzturēšanos, jums vajadzēs palikt apmēram 6-7 dienas. Dažas no atrakcijām, kuras jūs esatEs plānoju redzēt Karību jūras pirātus, Pētera Pena lidojums citu vidū.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Disneja pasaule

 

6. Labākās dzimšanas dienas ceļojumu vietas 2021: Venēcija Itālijā, Eiropa

Atrodas Itālijas ziemeļaustrumos, Venēcija ir ceļotāju skats. Tā ir Veneto reģiona galvaspilsēta, un to veido 118 mazas salas, kuras atdala kanāli. Šīs salas savieno vairāk nekā 400 tilti. Ceļu nav, nozīmē trokšņainu satiksmi. Cilvēki ceļo ar laivām kanālos, apkalpojot apmeklētājus ar iespaidīgiem displejiem, kurus citur nevar redzēt. Venēcija tiek uzskatīta par vienu no unikālākajām pilsētām pasaulē, iekļaujot to kā vienu no populārākajiem ceļotāju un fotogrāfu galamērķiem Austrālijā 2021. Turklāt, Venēcija, kā zināms, ir neticami romantiska pēc savas būtības. Arī Venēcija ir daudzu visvairāk sarindoto vietu sarakstā skaistākajām pilsētām pasaulē. Tas ir saistīts ar tā unikālo bezceļa piedāvājumu, iespaidīgas vintage ēkas, un vēsturiski elementi, kas atrodami visā tās celtniecībā.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

Labākie ceļojumu galamērķi 2021: Venēcija Itālijā, Eiropa

 

7. Labākais dzimšanas dienas ceļojuma galamērķis 2021: Baikāls, Krievija

Būt lielākajai valstij pasaulē, Krievijai ir daudz ko piedāvāt ieskaitot pludmales, kalni, un vēsturiskas ēkas. tomēr, Baikāla ezers ir labākā izvēle daudziem ceļotājiem un fotogrāfiem. Tas ir viens no vecākajiem zināmajiem ezeriem pasaulē, ar daudziem ziņojumiem tiek apgalvots, ka tas ir vairāk nekā 25 miljonu gadu vecs. Tas ir arī dziļākais ezers pasaulē, maksimālā dziļuma sasniegšana 1642 skaitītāji. Kas vēl? Baikāls ir lielākais saldūdens ezers pasaulē. Vairāk par 20% pasaules dabiskā ūdens dzīvo šajā ezerā. Apmēram 5 mēnešus gadā, ezers paliek pārklāts ar biezu ledus slāni. tomēr, joprojām ir iespējams redzēt tik dziļi kā 40 metrus zem tā. Apmēram 10 mēnešus gadā, tā ūdens paliek zem ledus temperatūras 5 grādi pēc Celsija. tomēr, ap augusta mēnesi, tā temperatūra paaugstinās 16 Celsija grādi, padarot to lielisku ātrai peldēšanai un iegremdēšanai.

 

 

8. Lielais Ķīnas mūris

Kaut arī šodien Ķīna ir izaugusi par tehnoloģiski attīstītu valsti, tas joprojām nav zaudējis šarmu un valdzinājumu, kāds bija, kad tas pirmo reizi tika atklāts. Ķīnā ir daudz iedomu un noslēpumainu, bet Lielais mūris ir visu reitingu un reitinga augšgalā. Saskaņā ar populāru ķīniešu teicienu, "Neviens nevar būt īsts varonis, ja vien viņš nav bijis pie Lielā mūra". Garums pārsniedz 6000 kilometri, šis masveida piemineklis ir viens no tā veida, un tas ir obligāts apmeklējums katram ceļotājam. Tā vidējais augstums ir aptuveni 6 līdz 8 skaitītāji, tomēr, tas pārsniedz ne tikai 16 metrus tā pīķa augstumā. Tas ir pietiekami plašs, nekā vairāk 10 staigātāji var staigāt pa to blakus. Sienai ir daudz iespaidīgu nocietinājumu, tomēr, vecākie ir datēti ar ap 7. gadsimtu pirms mūsu ēras. Lielais mūris ir vienreizēja pieredze, kuru nedrīkst palaist garām par katru cenu.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Lielais Ķīnas mūris

 

8 Labākās dzimšanas dienas ceļojumu idejas 2021: secinājums

Kamēr jūs, iespējams, esat atcēlis savu atvaļinājumu 2020 pandēmijas dēļ, jūs joprojām varat veikt šo ceļojumu šogad. tomēr, pārliecinieties, ka esat veicis visas darbības, lai ietaupītu Transportēšanas izmaksas. Jums vajadzētu būt mērķim vismaz apmeklēt Keipkodu, Aļaska, Lielais kanjons, Krātera ezers, un Disneyworld. Sāciet plānot savu ceļojumu šodien, lai jūs varētu izbaudīt savus ceļojumus. Mēs dodam priekšroku ceļojumiem ar vilcienu tik daudz, cik vien iespējams, lai jūs varētu arī vislabāk izbaudīt skatus.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot vienu no šiem 8 Labākās dzimšanas dienas ceļojumu idejas 2021 ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “8 labākie ceļojumu galamērķi 2021. gadā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F - (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)