Lasīšanas laiks: 8 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/06/2021)

Privātums, 5-zvaigžņu viesnīcas iespējas, breathtaking viedokli, un atrašanās vietu, Nākamais 10 plankumi to visu ir ieguvuši. Šīs 10 lieliskas brīvdienu nomas vietas Eiropā ieskauj satriecoša daba, un tās ir ar pārsteidzošām privilēģijām.

 

1. Lieliska brīvdienu nomas vieta Francijā: Provansa

Akmens kotedžas, senās franču villas, gleznainie Dentelles de Montmirail kalni, Provansa ir viens no 10 lieliskākās brīvdienu nomas vietas Eiropā.

Pirmkārt, pamosties pēc lavandas smaržām un ķiršu lasīšana no kokiem ir viena no labākajām lietām, kas jādara Provansā. otrkārt, Apbrīnojot skaisto Mont Ventoux no savas lauku mājas logiem, tiks pārsniegts jebkurš sapnis par jebkādu perfektu atvaļinājumu.

Izmitināšanas veidi:

Provansā, jums ir daudz brīvdienu īres izmitināšanas iespēju: Lauku mājas, villas, un burvīgas mājiņas. Visas brīvdienu īres ir pilnībā aprīkotas, lai uzņemtu ģimenes ar bērniem, vai draugu grupas.

Cenu amplitūda:

No $136 priekš 2 guļamistabu dzīvoklis līdz $350 par villu, par nakti.

Dižona uz Provansu ar vilcienu

Parīze uz Provansu ar vilcienu

Liona uz Provansu ar vilcienu

Marseļa uz Provansu ar vilcienu

 

Awesome Vacation Rental Places on the top of the hill In France: Provence

 

2. Labākā brīvdienu nomas vieta Eiropā Itālijā: Toskāna

Toskānas vīna ieleja ir brīnišķīga brīvdienu nomas vieta Itālijā. Zīdaini pauguri ir brīnišķīga vide relaksējošām brīvdienām. Piemēram, elpu aizraujošā Džiljo sala, vai franču klosteris La Verna, ir lieliskas mierīgas aktivitātes skaistajā Toskānas reģionā.

Turklāt, pamostoties no rīta, izkāpjot no lauku sētas uz skaisto skatu uz Toskānu – ir nenovērtējama. Šeit, Jūs varat izvēlēties atdzesēšanu pie privātā baseina ar glāzi vīna, vai došanās vīna tūrē.

Izmitināšanas veidi:

Villas, dzīvokļi, un mājiņas.

Cenu amplitūda:

$68 uz $200 par nakti.

Aktivitātes bērniem: Noteikti! Kamēr pieaugušie sevi lutina, bērniem ir sprādziens Pistoia vai Cavallino Matto zooloģiskajos dārzos atrakciju parks Livorno pilsētā.

Florence uz Groseto ar vilcienu

Perudža uz Groseto ar vilcienu

Viterbo uz Groseto ar vilcienu

Roma līdz Groseto ar vilcieniem

 

Tuscan home in the wine valley

 

3. Labākā brīvdienu nomas vieta Lielbritānijā: Rietumanglija

Apbrīnojamas krasta līnijas, akmens kotedžas, skaisti saulrieti, un mierīgums, padariet Dienvidrietumu Angliju par ideālu brīvdienu nomas vietu Anglijas laukos. Papildus, par burvīgas piekrastes pilsētas no Devonas un Dorsetas gadu gaitā ir saglabājuši savu šarmu un bijuši drosmīgi laika un sāļā vēja rokās.

Pastaiga gar zelta pludmalēm, apbrīnojot Saimona Vecā Harija klintis, vai Jurassic Coast, pārspēt pilsētas pārtraukumi jebkurā laikā. Uzturoties šeit, jūs sajutīsiet, ka ceļojat laikā no aizvēsturiskā laikmeta līdz 17th gadsimtā. Ainava ar jums stāsta stāstus par laiku un dabas gaitu šajā Anglijas daļā, savukārt salmu vai tradicionālās akmens mājiņas pastāstīs par dzīvi un kultūru Rietumanglijā.

Tātad, ja jūs interesē angļu kultūra, dārzi, arhitektūra, un pasakas – tad jūs atradīsit, ka Rietumanglijā ir dažas no lieliskajām brīvdienu nomas vietām Eiropā.

Cenu amplitūda:

$70- 320 par nakti

West England Coastline

 

4. Lieliska brīvdienu nomas vieta Šveicē: Šveices Alpi

Ar vairāk 10,000 apmešanās iespējas, par Šveices Alpi ir lieliska brīvdienu nomas vieta Eiropā. Šveices Alpu satriecošā kalnu grēda, piedāvā labākos skatus, ainava, takas, dekorācijas, daudzpusīgi brīvdienu nomas īpašumi, tas tev liks nomest žokli.

Viena no labākajām brīvdienu īres lietām Šveices Alpos ir tā, ka ir mājvieta jebkurai gaumei un grupai. Ģimenēm, draugu grupas, ar āra burbuļvannu, vasarnīcas, skats uz kalniem vai ieleju - Šveices Alpi ir tik dažādi, ka tie ir ideāla brīvdienu nomas vieta ikvienam.

Tātad, tagad jums vienkārši jāizvēlas starp vietas, kas nav pārspētas kā Lucernai, vai ūdenskritumu ieleja, Maggiore ezers vai skats uz kalniem ceļojumā uz visu laiku neaizmirstamākajām brīvdienām.

Izmitināšanas veidi:

Vasarnīcas, koka kajītes, mājas, vai dzīvokļi.

Cenu amplitūda:

No $92 par dzīvokli uz $265 par nakti privātai kotedžai vai mājai ar skatu uz ezeru.

Cīrihe uz Wengen ar vilcienu

Ženēva uz Vengenu ar vilcienu

Bernu uz Vengenu ar vilcienu

Bāzele uz Vengenu ar vilcienu

 

Awesome vacation rental places in the Swiss Alps

 

5. Lieliskas brīvdienu nomas vietas Francijā

Francija ir pārsteidzošs brīvdienu nomas galamērķis Eiropā. Ar tik daudzām skaistām un daudzpusīgām vietām, mums bija ļoti grūti izvēlēties tikai vienu lielisku brīvdienu nomas vietu nākamajām Francijas brīvdienām.

Piemēram, Biaricā ir visvairāk satriecošās pludmales, savukārt no Dordoņas ielejas paveras pārsteidzošs skats uz kalniem un upi.

Vai nu jūs izvēlaties brīvdienu nomas vietu, jūsu apbrīnojamā brīvdienu noma būs pilnībā aprīkota, ar jaukiem dārziem, un visskaistākajos Francijas reģionos.

Izmitināšanas veidi:

Bretaņā, jūs atradīsit pilis brīvdienu īrei, vai kotedža ar privātu taku uz skaisto piekrasti.

Cenu amplitūda:

$75 – $145 par nakti

Nante uz ekskursijām ar vilcienu

Lille uz tūrēm ar vilcienu

Lille uz Parīzi ar vilcienu

Ekskursijas uz Parīzi ar vilcienu

 

 

6. Lieliska brīvdienu nomas vieta Čehijas Republikā: Bohēmija

Bohēmijas Šveice ir viens no lieliskajiem reģioniem Eiropā. Pateicoties pārsteidzošajiem smilšakmens kalniem un skatu uz Elbas upi, Čehijas Šveice ir atvaļinājumu paradīze. Tādējādi, tā ir lieliska brīvdienu nomas vieta Eiropā.

Šī vieta piedāvā episkus skatus, daudzas pārgājienu takas, ģimene piknika vietas, un upe, kurā peldēties.

Izmitināšanas veidi:

Mūsdienu mājas, kas atrodas netālu no savvaļas dabas, un dzīve 100 miljoniem gadu. Decinas pilsēta ir brīnišķīga vieta, kur īrēt savu māju ārpus mājas.

Cenu amplitūda:

$90 – $150 par nakti

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Vacation Rental Place In The Czech Republic: Bohemia

 

7. Lieliska brīvdienu nomas vieta Austrijā: Štīrija

Atrodas Austrijas dienvidaustrumos, Štīrijas Alpu ainava ir viena no skaistākajām Austrijas ainavām. tāpēc, Štīrija ir lieliska brīvdienu nomas vieta Eiropā: viedokļiem, ledājs, zaļās ganības, un ainaviska daba.

Papildus lieliskajiem skatiem un pārgājienu takām, Štīrijā, jūs pilnībā atpūsties pēc apmeklējuma dabiskās termiskās avoti. Alternatīvi, pateicoties daudzajām ābelēm un vīna dārziem, jūs varat nolikt galvu, vai baudīt gardu pikniku.

Izmitināšanas veidi:

koka kajītes, villas ar baseiniem, vasarnīcas.

Cenu amplitūda:

$65 – $200 par nakti

Zalcburga uz Vīni ar vilcienu

Minhene uz Vīni ar vilcienu

Grāca uz Vīni ar vilcienu

Prāga uz Vīni ar vilcienu

 

Vacation Rental Place In Styrian Alpine landscape

 

8. Lieliska brīvdienu nomas vieta: Londona

Londona ir viena no lieliskākajām brīvdienu nomas vietām Eiropā, jo tā ir bezgalīgu iespēju pilsēta. Šeit jūs atradīsit unikālus un skaistus rajonus, ar atšķirīgu arhitektūru, kultūra, un vibes. Notinghils ir sapņains, Hampstead Heath ir tradicionāls un ziedošs, un Kensingtona ir grezna un moderna. Šie ir tikai daži piemēri lieliskajām vietām, kur rezervēt nākamo brīvdienu īri ārpus mājas.

Turklāt, Londona piedāvā tik daudz apskates objektu, tirgi, muzeji, un parki jebkurai gaumei un brīvdienu veidam. tāpēc, Londona būs absolūta uzvara a ģimenes brīvdienas Eiropā ar bērniem: atrakciju parks, labākie konditorejas veikali, un Harijs Poters, protams.

Izmitināšanas veidi:

Dzīvokļu īre Londonas centrā, un mājas ārpus Londonas, Livorno pilsētā.

Cenu amplitūda:

$70- 320 par nakti

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

Vacation Rental Place: London

 

9. Lieliska brīvdienu nomas vieta Vācijā: Bavārija

Bavārija ir viens no gleznainākajiem reģioniem Vācijā, it īpaši pavasarī. No Alpiem līdz Donavai, mūzika, un Bavārijas delikateses, ar tik daudz darāmām lietām, a 10-dienas ceļojums Bavārijā varētu nepietikt, lai izbaudītu visu, ko piedāvā šī iespaidīgā vieta.

Tādējādi, jums jāplāno savs atvaļinājums Bavārijā. Tā kā Bavārija ir viens no iecienītākajiem brīvdienu galamērķiem Vācijā, vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem, brīvdienu īres mēdz rezervēt dažus mēnešus iepriekš. Papildus naktsmītņu rezervēšanai, lai vislabāk izmantotu savas Bavārijas brīvdienas, izpētiet un izveidojiet sarakstu ar galvenajiem apskates objektiem un aktivitātēm, kas jums jāveic, un ir vispārīgs maršruts.

Izmitināšanas veidi:

Villas, dzīvokļi, un mājas.

Cenu amplitūda:

$80- $350 par nakti

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

Vacation Rental Place in Picturesque Bavaria

 

10. Lieliska brīvdienu nomas vieta Itālijā: Komo ezers

Komo ezers ir viens no populārākajiem atvaļinājumu galamērķiem Itālijā. Neskatoties uz to, vasaras sezonā tas var kļūt diezgan pārpildīts, elpu aizraujošais skats uz ezeru un kalniem, ar mierīgu atmosfēru, ielieciet Komo ezeru 10 lieliskākās brīvdienu nomas vietas Eiropā.

Labākais laiks brīvdienas Komo ezerā ir no marta līdz novembrim, kad jūlijs-augusts ir siltākie un noslogotākie mēneši. Tātad, ir ļoti svarīgi, lai jūs veiktu pētījumu iepriekš. tāpēc, vissvarīgākais ir pārbaudīt naktsmītnes un plusus un mīnusus, lai rezervētu brīvdienu īri ezerā, jebkurai gada daļai.

Izmitināšanas veidi:

Luksusa villas, dzīvokļi, vasarnīcas, un mājiņas.

Cenu amplitūda:

$40 dienā līdz $500 nedēļā

Florence uz Komo ar vilcienu

Milāna uz Komo ar vilcienu

Turīna uz Komo ar vilcienu

Dženova uz Komo ar vilcienu

 

Vacation Rental Place on Lake Como

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim plānot ceļojumu uz 10 lieliskākās brīvdienu nomas vietas Eiropā. Brauciens ar vilcienu uz galamērķi un sapņainām mājām prom no mājām ir ātrākais un pieejamākais ceļošanas veids.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “1o lieliskas brīvdienu nomas vietas Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fvacation-rental-places-europe%2F– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)