Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 11/06/2021)

Ochrana osobných údajov, 5-hviezdičkové hotelové zariadenia, úchvatný výhľad, a umiestnenie, ďalší 10 spoty majú všetko. Títo 10 úžasné dovolenkové miesta v Európe sú obklopené úžasnou prírodou a majú úžasné výhody.

 

1. Úžasné miesto na prenájom vo Francúzsku: Provence

Kamenné chaty, starofrancúzske vily, malebné hory Dentelles de Montmirail, Provence je jedným z 10 najúžasnejšie dovolenkové miesta na prenájom v Európe.

Po prvé, prebudenie sa z levanduľových vôní a oberanie čerešní zo stromov je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete v Provensálsku robiť. za druhé, obdivovanie krásneho Mont Ventoux z okien vášho vidieckeho domu prekročí každý sen, ktorý sa vám sníval o dokonalej dovolenke.

Typy ubytovania:

V Provensálsku, máte veľa možností na prenájom prázdninového prenájmu: Farmy, vily, a pôvabné chaty. Všetky prázdninové prenájmy sú plne vybavené na ubytovanie rodín s deťmi, alebo skupiny priateľov.

Cenové rozpätie:

Od $136 pre 2 spálňový byt do $350 za vilu, za noc.

Dijon do Provence s vlakom

Paríž do Provence s vlakom

Lyon do Provence s vlakom

Marseilles do Provence s vlakom

 

Awesome Vacation Rental Places on the top of the hill In France: Provence

 

2. Najlepšie miesto na prenájom dovolenky v Európe v Taliansku: Toskánsko

Toskánske vínne údolie je nádherné dovolenkové miesto v Taliansku. Hodvábne kopce sú nádherným prostredím pre relaxačnú dovolenku. napríklad, úchvatný ostrov Giglio, alebo františkánsky kláštor v La Verne, sú vynikajúcimi uvoľnenými aktivitami v krásnom toskánskom regióne.

Okrem toho, ranné vstávanie, vystúpením z vidieckeho statku na prekrásne výhľady na Toskánsko – je na nezaplatenie. Tu, Môžete si vybrať z chladenia pri súkromnom bazéne s pohárom vína, alebo na vínnu túru.

Typy ubytovania:

Vily, apartmány, a chaty.

Cenové rozpätie:

$68 do $200 za noc.

Aktivity pre deti: Určite! Zatiaľ čo sa dospelí rozmaznávajú, deti si môžu vyskúšať v zoologických záhradách Pistoia alebo Cavallino Matto zábavný park v Livorne.

Z Florencie do Grosseta s vlakom

Perugia do Grosseto s vlakom

Viterbo do Grosseto s vlakom

Rím do Grosseta s vlakmi

 

Tuscan home in the wine valley

 

3. Najlepšie miesto na prenájom vo Veľkej Británii: Západné Anglicko

Ohromujúce pobrežie, kamenné chaty, krásne západy slnka, a vyrovnanosť, urobte z juhozápadného Anglicka ideálne miesto na rekreačné ubytovanie na anglickom vidieku. Navyše, a pôvabné pobrežné mestá Devonu a Dorsetu si v priebehu rokov zachovali svoje čaro a boli statoční v rukách času a slaného vetra.

Prechádzky po zlatých plážach, obdivovať Šimona Old Harryho skaly, alebo Jurské pobrežie, poraziť mestské prestávky kedykoľvek. Počas pobytu tu, budete mať pocit, že cestujete späť v čase od praveku po 17th storočí. Krajina vám povie príbehy času a vývoja prírody v tejto časti Anglicka, zatiaľ čo slamené alebo tradičné kamenné chaty vám povedia o živote a kultúre v západnom Anglicku.

Takže, ak máte záujem o anglickú kultúru, záhrada, architektúra, a rozprávky – potom zistíte, že západné Anglicko má niektoré z úžasných prázdninových prenájmov v Európe.

Cenové rozpätie:

$70- 320 za noc

West England Coastline

 

4. Úžasné miesto na prenájom vo Švajčiarsku: švajčiarske Alpy

s viac než 10,000 možnosti ubytovania, a švajčiarske Alpy sú úžasné dovolenkové miesta v Európe. Švajčiarske Alpy ohromujúce pohorie, ponúka najlepší výhľad, krajina, chodníky, scenérie, všestranné nehnuteľnosti na prenájom, vďaka tomu vám poklesne čeľusť.

Jednou z najlepších vecí na dovolenkových prenájmoch vo švajčiarskych Alpách je to, že existuje domov pre každú vkus a skupinu. Pre rodiny, skupiny priateľov, s vonkajšou vírivkou, chaty, výhľady na hory alebo údolia - Švajčiarske Alpy sú také rozmanité, že sú ideálnym miestom na prenájom pre každého.

Takže, teraz si musíte len vybrať medzi miesta mimo cesty ako lucerna, alebo údolie vodopádov, jazero Maggiore alebo výhľady na hory na vašej ceste za nezabudnuteľnou dovolenkou vôbec.

Typy ubytovania:

Horské chaty, drevené chatky, domy, alebo byty.

Cenové rozpätie:

Od $92 za byt do $265 za noc pre súkromnú chatu alebo dom s výhľadom na jazero.

Z Zürichu do Wengenu s vlakom

Ženeva do Wengen s vlakom

Bern do Wengenu s vlakom

Bazilej do Wengenu s vlakom

 

Awesome vacation rental places in the Swiss Alps

 

5. Úžasné miesta na prenájom vo Francúzsku

Francúzsko je úžasná dovolenková destinácia v Európe. S toľkými krásnymi a všestrannými miestami, Zistili sme, že pre vašu budúcu francúzsku dovolenku je skutočne ťažké vybrať iba jedno úžasné miesto na prenájom.

Napríklad, Biarritz má tie najkrajšie pláže, zatiaľ čo údolie Dordogne ponúka úžasné výhľady na hory a rieky.

Buď si vyberiete miesto na prenájom dovolenky, váš úžasný prázdninový prenájom bude plne vybavený, s rozkošnými záhradami, a v najkrajších regiónoch Francúzska.

Typy ubytovania:

V Bretónsku, nájdete hrady na prenájom na dovolenku, alebo chata so súkromným chodníkom na nádherné pobrežie.

Cenové rozpätie:

$75 – $145 za noc

Nantes na výlety vlakom

Lille na prehliadku vlakom

Lille do Paríža s vlakom

Zájazdy do Paríža vlakom

 

 

6. Úžasné miesto na prenájom dovolenky v Českej republike: čechy

České Švajčiarsko je jedným z nádherných regiónov v Európe. Vďaka úžasným pieskovcovým horám a výhľadom na rieku Labe, České Švajčiarsko je dovolenkový raj. teda, je to úžasné dovolenkové miesto v Európe.

Toto miesto ponúka epické výhľady, veľa turistických trás, rodina piknikové miesta, a rieku, do ktorej sa dá kúpať.

Typy ubytovania:

Moderné domy v tesnej blízkosti divokej prírody, a život 100 milión rokov. Mesto Děčín je úžasným miestom na prenájom vášho domova ďaleko od domova.

Cenové rozpätie:

$90 – $150 za noc

Norimberg do Prahy s vlakom

Mníchov do Prahy vlakom

Z Berlína do Prahy vlakom

Viedeň do Prahy vlakom

 

Vacation Rental Place In The Czech Republic: Bohemia

 

7. Úžasné miesto na prenájom dovolenky v Rakúsku: Štajersko

Nachádza sa v juhovýchodnom Rakúsku, štajerská alpská krajina je jednou z najkrajších v Rakúsku. teda, Štajersko je úžasné dovolenkové miesto v Európe: výhľady, ľadovec, zelené pasienky, a scénická príroda.

Okrem nádherných výhľadov a turistických trás, v Štajersku, po návšteve penziónu prírodné termálne pramene. alternatívne, vďaka množstvu jabloní a viníc, môžete položiť hlavu, alebo si vychutnať lahodný piknik.

Typy ubytovania:

drevené chatky, vily s bazénmi, chaty.

Cenové rozpätie:

$65 – $200 za noc

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Vacation Rental Place In Styrian Alpine landscape

 

8. Úžasné miesto na prenájom dovolenky: Londýn

Londýn je jedným z najúžasnejších dovolenkových miest v Európe, pretože je mestom nekonečných možností. Nájdete tu jedinečné a krásne štvrte, s inou architektúrou, kultúra, a vibrácie. Notting Hill je zasnená, Hampstead Heath je tradičný a kvitne, a Kensington je nóbl a trendy. Toto je iba niekoľko príkladov úžasných miest na rezerváciu vašej budúcej dovolenkovej prenájmy mimo domova.

navyše, Londýn ponúka toľko pamiatok, trhy, múzeí, a parky pre akýkoľvek vkus a typ dovolenky. teda, Londýn bude absolútnou výhrou pre a rodinná dovolenka v Európe s deťmi: zábavné parky, najlepšie cukrárne, a Harry Potter samozrejme.

Typy ubytovania:

Prenájom bytov v centre Londýna, a domy mimo Londýna, v závislosti od zóny.

Cenové rozpätie:

$70- 320 za noc

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Vacation Rental Place: London

 

9. Úžasné miesto na prenájom dovolenky v Nemecku: Bavorsko

Bavorsko je jedným z najmalebnejších regiónov v Nemecku, hlavne na jar. Od Álp po rieku Dunaj, hudba, a bavorské pochúťky, s toľkými vecami čo robiť, a 10-celodenný výlet v Bavorsku nemusí stačiť na to, aby ste si mohli vychutnať všetko, čo toto veľkolepé miesto ponúka.

teda, mali by ste si naplánovať dovolenku v Bavorsku s dostatočným predstihom. Pretože Bavorsko je jedným z obľúbených dovolenkových cieľov v Nemecku, pre miestnych obyvateľov a turistov, prázdninové prenájmy sa zvyknú rezervovať niekoľko mesiacov vopred. Okrem rezervácie ubytovania, aby ste čo najlepšie využili svoju bavorskú dovolenku, preskúmajte a vytvorte zoznam najlepších pamiatok a aktivít, ktoré musíte urobiť, a mať všeobecný itinerár.

Typy ubytovania:

Vily, apartmány, a domy.

Cenové rozpätie:

$80- $350 za noc

Dusseldorf do Mníchova vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchova s ​​vlakom

Bonn do Mníchova s ​​vlakom

Vacation Rental Place in Picturesque Bavaria

 

10. Úžasné miesto na prenájom v Taliansku: jazero Como

Comské jazero je jedným z najobľúbenejších dovolenkových cieľov v Taliansku. Napriek tomu môže byť v letnej sezóne dosť husto, na úchvatný výhľad na jazero a hory, s pokojnou atmosférou, vložte jazero Como do 10 najúžasnejšie dovolenkové miesta na prenájom v Európe.

Najlepší čas na dovolenka v Komskom jazere je od marca do novembra, keď júl-august sú najteplejšími a najrušnejšími mesiacmi. Takže, je skutočne dôležité, aby ste si vopred urobili prieskum. teda, najdôležitejšie je skontrolovať ubytovanie a klady a zápory rezervácie dovolenkového prenájmu v jazere, na ktorúkoľvek časť roka.

Typy ubytovania:

Luxusné vily, apartmány, chaty, a chaty.

Cenové rozpätie:

$40 za deň do $500 za týždeň

Florencia do vlaku

Miláno do Como s vlakom

Turín do Como s vlakom

Janov do Como s vlakom

 

Vacation Rental Place on Lake Como

 

tu na Uložiť vlak, radi pomôžeme naplánovať výlet do 10 najúžasnejšie dovolenkové miesta na prenájom v Európe. Cesta vlakom do cieľa a vysnívaný domov ďaleko od domova je najrýchlejší a najdostupnejší spôsob cestovania.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „1o Awesome Vacation Rental Places In Europe“ na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fvacation-rental-places-europe%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)