Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 11/06/2021)

Privatumas, 5-žvaigždučių viešbučio patogumai, kvapą gniaužiantys vaizdai, ir vieta, Kitas 10 dėmės viską turi. Šie 10 nuostabios atostogų nuomos vietos Europoje yra apsuptos nuostabios gamtos ir yra nuostabių privilegijų.

 

1. Nuostabi atostogų nuomos vieta Prancūzijoje: Provanso

Akmeniniai nameliai, senovės prancūzų vilos, vaizdingi Dentelles de Montmirail kalnai, Provanso yra vienas iš 10 nuostabiausių atostogų nuomos vietų Europoje.

pirma, prabudimas nuo levandų kvapų ir vyšnių skynimas iš medžių yra vienas geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Provanso mieste. antra, grožėdamiesi nuostabiu Mont Ventoux iš savo kaimo namų langų, viršysite bet kokią svajonę apie puikias atostogas.

Apgyvendinimo tipai:

Provanso mieste, turite daugybę atostogų nuomos apgyvendinimo galimybių: Sodybos, vilos, ir žavūs nameliai. Visi atostogų būstai yra pilnai įrengti šeimoms su vaikais, ar draugų grupės.

Kainų diapazonas:

nuo $136 dėl 2 miegamojo butas iki $350 vilai, per naktį.

Dijon to Provence With A Train

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Nuostabios atostogų nuomos vietos kalvos viršūnėje Prancūzijoje: Provanso

 

2. Geriausia atostogų nuomos vieta Europoje Italijoje: Toskana

Toskanos vyno slėnis yra nuostabi atostogų vieta Italijoje. Šilkinės kalvos yra nuostabi vieta atsipalaiduoti atostogoms. Pavyzdžiui, kvapą gniaužianti Giglio sala, arba pranciškonų vienuolynas La Vernoje, yra puiki ramios pramogos gražiame Toskanos regione.

Be, atsikėlęs ryte, išėjus iš kaimo trobos, atsiveria gražūs Toskanos vaizdai – yra neįkainojamas. čia, galite rinktis šaldymą prie privataus baseino su taure vyno, ar vyksta į vyno turą.

Apgyvendinimo tipai:

Vilos, butai, ir kotedžai.

Kainų diapazonas:

$68 į $200 per naktį.

Veikla vaikams: Be abejo! Kol suaugusieji lepina save, vaikai sprogsta Pistoia arba Cavallino Matto zoologijos soduose pramogų parkas in Livorno.

Iš Florencijos į Grosseto Su Traukiniu

Perudža į Grosseto su traukiniu

Iš Viterbo į Grosseto su traukiniu

Roma į Grosseto su A traukiniais

 

Toskanos namai vyno slėnyje

 

3. Geriausia atostogų nuomos vieta JK: Vakarų Anglija

Nuostabios pakrantės, akmeniniai nameliai, gražūs saulėlydžiai, ir ramybė, paverskite Pietvakarių Angliją idealia atostogų nuomos vieta Anglijos kaime. Papildomai, į žavūs pakrančių miestai iš Devono ir Dorseto per daugelį metų išsaugojo savo žavesį ir drąsiai stovėjo laiko ir sūraus vėjo rankose.

Pasivaikščiojimas auksiniais paplūdimiais, žavėdamasis Simono Senojo Hario uolomis, arba Juros periodo pakrantėje, mušti miesto pertraukos bet kuriuo metu. Būdamas čia, pajusite, kaip keliaujate laiku nuo priešistorės epochos iki 17-oji amžius. Kraštovaizdis pasakoja apie šios Anglijos dalies laiką ir gamtos eigą, šiaudiniai ar tradiciniai akmeniniai nameliai pasakos apie Vakarų Anglijos gyvenimą ir kultūrą.

taip, jei nori anglų kalbos, sodai, architektūra, ir pasakos – tada pamatysite, kad Vakarų Anglijoje yra keletas nuostabių atostogų nuomos vietų Europoje.

Kainų diapazonas:

$70- 320 per naktį

Vakarų Anglijos pakrantė

 

4. Nuostabi atostogų nuomos vieta Šveicarijoje: Šveicarijos Alpėse

su daugiau nei 10,000 apgyvendinimo galimybes, į Šveicarijos Alpėse yra nuostabi atostogų nuomos vieta Europoje. Nuostabus Šveicarijos Alpių kalnų masyvas, siūlo geriausius vaizdus, kraštovaizdis, takai, peizažas, universalios atostogų nuomos savybės, tai privers tavo žandikaulį numesti.

Vienas geriausių atostogų nuomos dalykų Šveicarijos Alpėse yra tai, kad yra namai bet kokiam skoniui ir grupei. Šeimoms, draugų grupės, su lauko kubilu, nameliai, kalnų arba slėnio vaizdai - Šveicarijos Alpės yra tokios įvairios, kad yra ideali atostogų nuomos vieta visiems.

taip, dabar jūs tiesiog turite pasirinkti tarp užmuštos kelio vietos kaip Liucernos, ar krioklių slėnyje, Maggiore ežero arba kalnų vaizdai kelionėje į pačias nepamirštamiausias atostogas.

Apgyvendinimo tipai:

Nameliai, medinės kajutės, Namai, ar butai.

Kainų diapazonas:

nuo $92 butui į $265 už naktį asmeniniam nameliui ar namui su vaizdu į ežerą.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

Nuostabios atostogų nuomos vietos Šveicarijos Alpėse

 

5. Nuostabios atostogų nuomos vietos Prancūzijoje

Prancūzija yra nuostabi atostogų atostogų vieta Europoje. Su tiek daug gražių ir universalių vietų, mums buvo labai sunku išsirinkti tik vieną nuostabią atostogų nuomos vietą kitoms jūsų Prancūzijos atostogoms.

Pavyzdžiui, Biaricas turi nuostabiausius paplūdimius, o iš Dordonės slėnio atsiveria nuostabūs kalnų ir upių vaizdai.

Bet kuri atostogų nuomos vieta, kurią pasirinksite, jūsų nuostabios atostogų atostogos bus pilnai įrengtos, su mielais sodais, ir nuostabiausiuose Prancūzijos regionuose.

Apgyvendinimo tipai:

Bretanėje, rasite pilis atostogų namams, arba kotedžas su nuosavu taku į gražią pakrantę.

Kainų diapazonas:

$75 – $145 per naktį

Nantas į turus su traukiniu

Lilis į ekskursijas su traukiniu

Lilis į Paryžių su traukiniu

Tours to Paris With A Train

 

 

6. Nuostabi atostogų nuomos vieta Čekijos Respublikoje: Bohema

Bohemijos Šveicarija yra vienas iš nuostabiausių Europos regionų. Dėl nuostabių smiltainio kalnų ir vaizdų į Elbės upę, Čekijos Šveicarija yra atostogų rojus. taip, tai nuostabi atostogų nuomos vieta Europoje.

Iš šios vietos atsiveria epiniai vaizdai, daug pėsčiųjų takų, šeima pikniko vietos, ir upė, kurioje maudytis.

Apgyvendinimo tipai:

Šiuolaikiniai namai, esantys arti laukinės gamtos, ir gyvenimas 100 milijoną metų. Decino miestas yra nuostabi vieta išsinuomoti namus toli nuo namų.

Kainų diapazonas:

$90 – $150 per naktį

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Atostogų nuomos vieta Čekijos Respublikoje: Bohema

 

7. Nuostabi atostogų nuomos vieta Austrijoje: Štirija

Įsikūręs pietryčių Austrijoje, Štirijos Alpių kraštovaizdis yra vienas gražiausių Austrijoje. Todėl, Štirija yra nuostabi atostogų nuomos vieta Europoje: nuomonėmis, ledynas, žalios ganyklos, ir vaizdinga gamta.

Be nuostabių vaizdų ir pėsčiųjų takų, Štirijoje, jūs visiškai atsipalaiduosite po apsilankymo natūralios terminės versmės. Arba, dėka daugybės obelų ir vynuogynų, tu gali padėti galvą, ar mėgautis gardžia iškyla.

Apgyvendinimo tipai:

medinės kajutės, vilos su baseinais, nameliai.

Kainų diapazonas:

$65 – $200 per naktį

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Atostogų nuomos vieta Štirijos Alpių kraštovaizdyje

 

8. Nuostabi atostogų nuomos vieta: Londonas

Londonas yra viena nuostabiausių atostogų nuomos vietų Europoje, nes tai yra begalinių galimybių miestas. Čia rasite unikalių ir gražių rajonų, su skirtinga architektūra, kultūra, ir virpesius. Noting Hilas yra svajingas, Hampstead Heath yra tradicinis ir žydintis, o Kensingtonas yra prašmatnus ir madingas. Tai tik keli puikių vietų užsakant kitą atostogų namą ne namuose pavyzdžiai.

be to, Londonas siūlo tiek daug lankytinų vietų, rinkos, Muziejai, ir parkai bet kokiam skoniui ir atostogų tipui. Todėl, Londonas bus absoliutus laimėjimas a šeimos atostogos Europoje su vaikais: Atrakcionų parkas, geriausios konditerijos parduotuvės, ir Haris Poteris, žinoma.

Apgyvendinimo tipai:

Butų nuoma Londono centre, ir namus už Londono ribų, depending on the zone.

Kainų diapazonas:

$70- 320 per naktį

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Atostogų nuomos vieta: Londonas

 

9. Nuostabi atostogų nuomos vieta Vokietijoje: Bavarija

Bavarija yra vienas vaizdingiausių Vokietijos regionų, ypač pavasarį. Nuo Alpių iki Dunojaus upės, muzika, ir bavariškus skanėstus, su tiek daug reikalų, a 10-dienos kelionė Bavarijoje gali nepakakti mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti ši įspūdinga vieta.

taip, atostogas Bavarijoje turėtumėte suplanuoti iš anksto. Kadangi Bavarija yra viena mėgstamiausių atostogų vietų Vokietijoje, vietos gyventojams ir turistams, atostogų būstus paprastai rezervuoja prieš kelis mėnesius. Be nakvynės rezervavimo, kad geriausiai išnaudotumėte savo Bavarijos atostogas, tyrinėkite ir sukurkite svarbiausių lankytinų vietų ir veiklų, kurias turite atlikti, sąrašą, ir turėti bendrą maršrutą.

Apgyvendinimo tipai:

Vilos, butai, ir namai.

Kainų diapazonas:

$80- $350 per naktį

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

Atostogų nuomos vieta vaizdingoje Bavarijoje

 

10. Nuostabi atostogų nuomos vieta Italijoje: Komo ežeras

Komo ežeras yra viena populiariausių atostogų vietų Italijoje. Nepaisant to, vasaros sezonu jis gali būti gana perkrautas, kvapą gniaužiantis ežero ir kalnų vaizdas, su ramia atmosfera, įdėti Komo ežerą į 10 nuostabiausių atostogų nuomos vietų Europoje.

Geriausias laikas atostogos Komo ežere yra nuo kovo iki lapkričio, kai liepa – rugpjūtis yra šilčiausi ir judriausi mėnesiai. taip, labai svarbu atlikti tyrimus iš anksto. Todėl, svarbiausia patikrinti nakvynę ir privalumus bei trūkumus užsisakant atostogų nuomą ežere, bet kuriai metų daliai.

Apgyvendinimo tipai:

Prabangios vilos, butai, nameliai, ir kotedžai.

Kainų diapazonas:

$40 per dieną į $500 per savaitę

Iš Florencijos į Komą su traukiniu

Milanas į Komą su traukiniu

Turinas į Komą su traukiniu

Iš Genujos į Komą su traukiniu

 

Atostogų nuomos vieta prie Komo ežero

 

čia Išsaugoti Traukinys, mes mielai padėsime suplanuoti kelionę į 10 nuostabiausių atostogų nuomos vietų Europoje. Kelionė traukiniu į tikslą ir svajingi namai toli nuo namų yra greičiausias ir prieinamiausias būdas keliauti.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „1o nuostabių atostogų nuomos vietų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fvacation-rental-places-europe%2F- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)