Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 30/05/2022)

Švyturiai yra mūsų kelrodė šviesa, daug amžių apšviečiantis žvaigždėtas naktis ir jūreivių kelią namo. Kai kurie nustojo veikti, Turėtumėte įrašyti dešimt geriausių švyturių, kurie jūsų kelionės po Europą praskaidrins jūsų maršrute.

  • Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta iš Save A Train, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

1. Geriausi švyturiai Europoje: Neist Point švyturys

Su šviesa, lygia 480,000 žvakės, Neist Point švyturys nuo tada praskaidrino nuostabiosios Dangaus salos pakrantes 1909. Ryški šviesa šviečia į atstumą 24 mylios, pirmaisiais laikais vedantis kelią pas pirklius ir jūreivius. Šiandien senovinį Škotijos švyturį apšviečia Šiaurės švyturių valdyba Edinburge, ir kol jis buvo modernizuotas, švyturys puikiai išsilaikęs.

Kitas puikus „Nest Point“ švyturio dalykas yra jo fantastiška vieta. Be vaizdingo kraštovaizdžio, galite pamatyti delfinus, banginių, ir šildančių ryklių, salą supančių vandenų gyventojai. Taigi, Neist Point švyturys yra viena geriausių lankytinų vietų Dangaus saloje, ypač saulei leidžiantis. Todėl, būtinai apsiaukite geriausius vaikščiojimo batus ir suplanuokite laiką 1 valandos žygiui iki Neist Point švyturio.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Best Lighthouse in Scotland

 

2. Geriausi švyturiai Europoje: Saint-Mathieu švyturys

Vakariausiame Prancūzijos taške, laimingi keliautojai gali rasti žavų Saint-Mathieu švyturį. Antrasis geriausias švyturys Europoje yra nuostabiame Bretanės regione, šalia abatijos griuvėsių, kuri yra gana unikali švyturiams. Taigi, lankydamasis viename geriausių švyturių praskaidrinkite savo keliones po Europą, galėsite mėgautis viduramžių vienuolyno ir Pointe Saint-Mathieu relikvijomis.

Stačios uolos, pakrantė, ir švyturys sukuria nepamirštamą kraštovaizdį. Be to, už tikrai nuostabius Bretanės pakrantės vaizdus, turėtum lipti 136 žingsniai. Apibendrinant viską, gražus baltas švyturys laukia jūsų nuostabiame Plougonveline, kur šviečia šviesa ir nuves jus į vieną nuostabiausių Europos pakrančių.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Paryžius į Provansą su traukiniu

Lionas į Provansą su traukiniu

Marselis į Provansą su traukiniu

 

Lighthouse On The Edge Of The Ocean

 

3. Švyturiai jūsų kelionėms po Europą pagyvins: Genujos švyturys

Stovi aukštai ties 76 metrų, Genujos švyturys yra antras pagal aukštį klasikinis iš mūro pastatytas švyturys pasaulyje. Senovinis švyturys yra Genujos simbolis, o jo forma pritraukia daugybę lankytojų Genuja iš Florencijos ir kitus miestus. Pagaminta iš dviejų kvadratinių dalių, kiekvienas sektorius su stogo denio terasą primenančia sekcija ir žibintu vainikuoja visą konstrukciją. Žibintas šviečia į didelį atstumą, atlieka savo vaidmenį kontroliuojant skrydį aplink zoną.

Genujos švyturys praskaidrina gražias naktis Genujoje, ypač pakrantė ir uostas. Be to, švyturys gana įspūdingas dienos metu, turkio spalvos Viduržemio jūros ir spalvingų namų fone. Apsilankymas senajame Genujos švyturio uoste yra vienas iš dešimties geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Genujoje.

Milanas Genuja traukiniai

Roma Genuja traukiniai

Florencija Genuja traukiniai

Venecija Genuja traukiniai

 

 

4. Lindau švyturys, Vokietija

Apšviečiamas Bodeno ežeras nuo 1853, Lindau švyturys yra stebuklingas vakaro šviesoje ir dieną. Tada, švyturys veikė atvira naftos ugnimi, tačiau šiandien laivai gali tai valdyti naudodami radijo signalus. Švyturiui, priimančiam keliautojus į Lindau uostą, pastatyti prireikė trejų metų.

Nors tai yra įdomus faktas, Lindau švyturys lankytojus traukia pirmiausia dėl savo graži Bavarijos architektūra, įspūdingas laikrodis ant jo fasado, ir priešinga liūto skulptūra. Be to, už nugaros galėsite mėgautis Alpių vaizdais, kurios užbaigia vaizdingą atviruko vaizdą.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

European Сity On The Water

 

5. Punta Penna švyturys, Italija

Į rytus nuo Romos, apsuptas Adrijos jūros pakrantės ir Apeninų kalnų, įsikūręs nuostabiame Abrucų regione. Šis Pietų Italijos perlas yra Naujausia karšta vieta Italijoje, taip pat yra antras pagal aukštį švyturys Italijoje, Punta Penna švyturys.

Nuo tada apšviečiame Italijos pakrantę ir vedame laivus namo 1906, Punta Penna švyturys yra atviras visuomenei. be, lankytojai gali pakilti spiraliniais 307 pakopų laiptais į švyturio viršūnę ir pasigrožėti fantastiškais gamtos vaizdais ir, žinoma, smėlio paplūdimiai.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

6. „Start Point“ švyturys Norėdami pagyvinti savo kelionę

Vienoje ryškiausių Europos vietų, keliautojai gali rasti Start Point švyturį. Įsikūręs Pietų Devono pusiasalyje, Anglija, giliai į jūrą besidriekiančioje pakrantėje, vaizdas gniaužia kvapą. Taigi, keliautojai nenustebs sužinoję, kad pasivaikščiojimas iki švyturio yra vienas geriausių rajone.

Jei pasiseks, galėsite pamatyti Lamanšo sąsiauriu plaukiančius laivus, kaip jie darė jau seniai 150 metų. Tai neabejotinai užbaigia vaizdingą pakrantės ir švyturio vaizdą pačiame kyšulio gale. Be to, Kitas žygio pasirinkimas yra pėsčiomis iki Beesands ir Torcross delfinų ir ruonių stebėjimas.

 

Magical Lighthouse During The Starfall

 

7. Didysis švyturio bokštas, Anglesey

Vieno gražiausių pajūrio takų Europoje pabaigoje, galite rasti nuostabų Twr Mawr švyturį. Įsikūręs tolimame Ynys Llanddwyn salos gale, keliautojai gali mėgautis nuostabiais Snoudonijos vaizdais horizonte. Unikalus pavadinimas reiškia Didysis bokštas. Jis nudažytas balta spalva, ir sunku nepastebėti švyturio ant žalios kalvos viršūnės.

Twr Mawr švyturys yra Menai sąsiaurio gale, a 25 km ilgio potvynio vandens ruožas, skiriantis Anglesey salą nuo žemyninio Velso. Papildomai, keliautojų į Twr Mawr Llanddwyn saloje, Mažasis bokštas, sakoma, kad buvo pastatytas anksčiau nei Twr Mawr. sudaryti, išsidėstę vienas šalia kito mažose salelėse, Twr Mawr ir Twr Bach švyturiai tikrai pagyvins jūsų kelionę į vaizdingą Anglesey.

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

Fascinating Lighthouse Landscape

 

8. st. Marijos švyturys, Masalo sala

Prieiga prie Šv. Marijos švyturys yra sudėtingas. Gražus švyturys yra mažoje Bait saloje, dar žinomas kaip Šv. Marijos sala. Keliautojai, norintys pasigrožėti žavinga Šv. Marijos švyturį iš arti galima aplankyti tik per atoslūgį, nes Bait sala yra potvynių sala. Iš pradžių švyturys buvo nedidelė koplyčia, o bokštas vėliau virto švyturiu, perspėjantys jūreivius nuo uolėto kranto.

Šiandien, st. Marijos švyturys nebeveikia, bet verta keliauti. Pavyzdžiui, galite įtraukti sustojimą čia į savo RV kelionę Anglijoje, a unikaliai kūrybiškas būdas keliauti po Europą. Pagaliau, galite pasimėgauti puodeliu kavos iš netoliese esančių kavinių.

 

Lonely Lighthouse In England

 

9. Geriausi švyturiai Europoje: Pagal Švyturio reidą

Stovi aukštai ant akmenuoto Bretanės kranto, puikus Le Creac'h švyturys praskaidrina kelią daugeliui keliautojų. Vienas iš išskirtinių jo bruožų yra žibintas, kuris kiekvieną kartą mirksi šviesa 10 sekundžių, taigi, jei turėsite galimybę perplaukti Prancūzijos Atlanto vandenyno pakrantę, žinokite, kad Le Creac'h šviesa padės jums pereiti.

Nors žibinto šviesa yra labai galinga, ją supa sudėtinga patikra, siekiant apsaugoti migruojančius paukščius. Todėl, šlovingojo švyturio veikimo nėra pakenkti jūrų ekosistemai srityje. Iš tikrųjų, jei planuojate kelionę į gražiuosius prancūzus pakrantės miestai, būtinai derinkite kelionę į Le Creach švyturį su La Jument ir Nividic švyturiu.

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Lighthouse On The Edge Of The Ocean

 

10. Geriausi švyturiai Europoje: Little Kitty švyturys

Įsikūręs ant uolos priešais fortą, į Mažasis Minou švyturys praskaidrina laivus’ kelionė namo palei Bretonijos pakrantę. Fortas buvo pastatytas siekiant apsaugoti Goulet de Brest po Markizo de Vaubano įtvirtinimu XVII a.. Vėliau, viduje 19 amžiaus, buvo pastatytas švyturys, o arkinis tiltas leido prieiti prie švyturio ir atsiveria nuostabus vaizdas į pakrantę.

Papildomai, šis žavus švyturys garsėja savo raudonu stogu, kuris taip pat turi raudoną signalą, kuris užsidega, kai pavojus yra šalia Les filettes plokščiakalnio. Nors Les Filettes reiškia “merginos” Prancūzų, tokiu atveju, jis susijęs su Goulet de Brest uolomis. Be to, šios funkcijos dėka, jūreiviai nepamiršta saugotis šios dalies naudodamiesi mnemonika “Katytė parausta, kai uždengia merginas” (“Minou parausta pridengdamas merginas”).

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Fortress On The Sea

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti nepamirštamą kelionę į šiuos švyturius traukiniu.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių švyturių, kurie pagyvins jūsų keliones Europoje” jūsų svetainėje? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-lighthouses-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)