Lugemise aeg: 8 minutit
(Viimati uuendatud: 11/06/2021)

Privaatsus, 5-tärni hotelli teenused, hingematvad vaated, ja asukoht, järgmine 10 täpid on selle kõik saanud. Need 10 suurepäraseid puhkuse rentimise kohti Euroopas ümbritseb vapustav loodus ja need on suurepäraste hüvedega.

 

1. Awesome puhkuse rentimise koht Prantsusmaal: Provence

Kivimajakesed, iidsed Prantsuse villad, maalilised Dentelles de Montmiraili mäed, Provence on üks 10 kõige vingemad puhkusekohad Euroopas.

Esiteks, lavendlilõhnade järgi ärkamine ja puudelt kirsi korjamine on üks paremaid asju Provence'is. teiseks, imetledes kaunist Mont Ventouxi oma maakodu akendest, ületatakse kõik unistused täiuslikust puhkusest.

Majutustüübid:

Provence'is, teil on palju puhkemaja majutusvõimalusi: Talumajad, villad, ja võluvad suvilad. Kõik puhkemajad on täielikult varustatud lastega perede vastuvõtmiseks, või sõpruskonnad.

Hinnavahemik:

Alates $136 jaoks 2 magamistoaga korter kuni $350 villa jaoks, öö kohta.

Dijonist Provence'i rongiga

Pariisist Provence'i rongiga

Lyonist Provence'i rongiga

Marseille 'rongiga Provence'i

 

Awesome Vacation Rental Places on the top of the hill In France: Provence

 

2. Parim puhkuse rentimise koht Euroopas Itaalias: Toscana

Toscana veinioru on suurepärane puhkuse rentimise koht Itaalias. Siidised mäed on suurepärane koht lõõgastavaks puhkuseks. Näiteks, hingematvalt Giglio saar, või frantsiskaanlaste klooster La Vernas, on suurepärased lõdvestunud tegevused kaunis Toskaana piirkonnas.

Lisaks, hommikul ärgates, maamajast välja astudes avanevad kaunid vaated Toscanale – on hindamatu. siin, saate valida privaatses basseinis veetava klaasi jahu vahel, või läheb veinituurile.

Majutustüübid:

Villad, korterid, ja suvilad.

Hinnavahemik:

$68 juurde $200 öö kohta.

Tegevused lastele: Kindlasti! Samal ajal kui täiskasvanud ennast hellitavad, lapsed teevad plahvatuse Pistoia või Cavallino Matto zooloogia aedades lõbustuspark Livornos.

Firenzest Grossetosse rongiga

Perugia Grossetosse rongiga

Viterbost Grossetosse rongiga

Rooma Grossetosse rongidega

 

Tuscan home in the wine valley

 

3. Parim puhkuse rentimise koht Suurbritannias: Lääne-Inglismaa

Uimastatavad rannajooned, kivimajakesed, ilusad päikeseloojangud, ja rahulikkus, muuta Edela-Inglismaa ideaalseks puhkusekohaks Inglismaal. Lisaks, euroopa võluvad rannikulinnad Devonist ja Dorsetist on aastate jooksul säilitanud oma võlu ning olnud vaprad aja ja soolase tuule käes.

Kõndides mööda kuldseid randu, imetledes Simon Old Harry kive, või Jurassic Coast, rütm linnapuhkused igal ajal. Siin viibides, tunnete, et rändate ajas tagasi eelajaloolisest ajastust Euroopasse 17th sajandil. Maastik koos teile räägib lugusid ajast ja looduse kulgemisest selles Inglismaa osas, kui rookatatud või traditsioonilised kivimajad räägivad teile elust ja kultuurist Lääne-Inglismaal.

Niisiis, kui olete huvitatud inglise kultuurist, aiad, arhitektuur, ja jutud – siis leiad, et Lääne-Inglismaal on Euroopas mõningaid ägedaid puhkuse rentimise kohti.

Hinnavahemik:

$70- 320 öö kohta

West England Coastline

 

4. Awesome puhkuse rentimise koht Šveitsis: Šveitsi Alpides

üle 10,000 majutusvõimalused, euroopa Šveitsi Alpides on vinge puhkusekoht Euroopas. Šveitsi Alpide vapustav mäeahelik, pakub parimaid vaateid, maastik, suusarajad, maastik, mitmekülgsed puhkuserendi omadused, see paneb teie lõualuu langema.

Üks parimatest asjadest Šveitsi Alpides asuvate puhkemajade juures on see, et seal on kodu igale maitsele ja seltskonnale. Peredele, sõpruskonnad, välimullivanniga, mägimajakesed, vaated mägedele või orule - Šveitsi Alpid on nii mitmekesised, et on ideaalne puhkusekoht kõigile.

Niisiis, nüüd peate lihtsalt valima väljapoole pekstud kohti nagu Luzern, või jugade org, Maggiore järv või mäevaated oma reisil kõige unustamatumale puhkusele.

Majutustüübid:

Puhkemajad, puidust kajutid, majad, või korterid.

Hinnavahemik:

Alates $92 korteri eest kuni $265 öö kohta järvevaatega privaatne mägimaja või maja.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

Awesome vacation rental places in the Swiss Alps

 

5. Awesome puhkuse rentimise kohad Prantsusmaal

Prantsusmaa on hämmastav puhkusereiside sihtkoht Euroopas. Nii paljude ilusate ja mitmekülgsete kohtadega, meil oli väga raske valida järgmiseks Prantsuse puhkuseks ainult üks vinge puhkusekoht.

Näiteks, Biarritzil on kõige uimastatavad rannad, samas kui Dordogne'i orust avanevad imelised vaated mägedele ja jõgedele.

Mõlemad valitud puhkemajad, teie hämmastav puhkemaja on täielikult varustatud, armsate aedadega, ja Prantsusmaa kõige uhkemates piirkondades.

Majutustüübid:

Bretagne'is, leiad lossid puhkemajadeks, või suvila koos privaatse rajaga kaunile rannajoonele.

Hinnavahemik:

$75 – $145 öö kohta

Nantes rongiga ekskursioonidele

Lille Rongiga ekskursioonidele

Lille Pariisi rongiga

Ekskursioonid Pariisi rongiga

 

 

6. Awesome puhkuse rentimise koht Tšehhi Vabariigis: Böömimaa

Böömi Šveits on üks suurepäraseid piirkondi Euroopas. Tänu hämmastavatele liivakivimägedele ja vaadetele Elbe jõele, Tšehhi Šveits on puhkuse paradiis. seega, see on vinge puhkuse rentimise koht Euroopas.

See koht pakub eepilisi vaateid, palju matkaradu, pere piknikukohad, ja jõgi, kuhu ujuda.

Majutustüübid:

Kaasaegsed kodud metsiku looduse vahetus läheduses, ja elu 100 miljon aastat. Decini linn on suurepärane koht oma kodu üürimiseks kodust eemal.

Hinnavahemik:

$90 – $150 öö kohta

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

Vacation Rental Place In The Czech Republic: Bohemia

 

7. Awesome Vacation Rental Place Austrias: Steiermargi

Asub Kagu-Austrias, Steiermarki Alpide maastik on üks kaunimaid Austrias. seega, Steiermargi on vinge puhkusekoht Euroopas: vaated, liustik, rohelised karjamaad, ja maaliline loodus.

Lisaks suurepärased vaated ja matkarajad, Steiermargis, saate pärast lõunakülastust täielikult lõõgastuda looduslikud termoallikad. teisel juhul, tänu paljudele õunapuudele ja viinamarjaistandustele, võite panna oma pea, või nautida maitsvat piknikku.

Majutustüübid:

puidust kajutid, basseinidega villad, mägimajakesed.

Hinnavahemik:

$65 – $200 öö kohta

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Vacation Rental Place In Styrian Alpine landscape

 

8. Äge puhkuse rentimise koht: London

London on üks fantastilisemaid puhkuse rentimise kohti Euroopas, sest see on linn, kus on lõputult palju võimalusi. Siit leiate ainulaadsed ja kaunid linnaosad, erineva arhitektuuriga, kultuur, ja vibreid. Notting Hill on unistav, Hampstead Heath on traditsiooniline ja õitsev, ja Kensington on uhke ja trendikas. Need on vaid mõned näited suurepärastest kohtadest, kus broneerida oma järgmine puhkemaja kodust eemal.

enamgi veel, London pakub nii palju vaatamisväärsusi, turgudel, muuseumid, ja pargid igale maitsele ja puhkusetüübile. seega, London on a-le absoluutne võit lastega perepuhkus Euroopas: lõbustuspargid, parimad kondiitriärid, ja muidugi Harry Potter.

Majutustüübid:

Korterite üürimine Londoni kesklinnas, ja kodud väljaspool Londonit, olenevalt tsoonist.

Hinnavahemik:

$70- 320 öö kohta

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Vacation Rental Place: London

 

9. Awesome Vacation Rental Place Saksamaal: Baieri

Baier on üks Saksamaa maalilisemaid piirkondi, eriti kevadel. Alpidest Doonau jõeni, muusika, ja Baieri hõrgutisi, nii paljude tegemistega, a 10-ühepäevareis Baieris ei pruugi olla piisav, et nautida kõike, mida see tähelepanuväärne koht pakub.

seega, peaksite oma Baieri puhkuseks juba pikalt ette planeerima. Kuna Baier on Saksamaa üks lemmik puhkusekohti, kohalikele ja turistidele, puhkemajad broneeritakse tavaliselt paar kuud ette. Lisaks majutuse broneerimine, Baieri puhkuse parimaks kasutamiseks, uurige ja koostage loetelu peamistest vaatamisväärsustest ja tegevustest, mida peate tegema, ja teil on üldine teekond.

Majutustüübid:

Villad, korterid, ja majad.

Hinnavahemik:

$80- $350 öö kohta

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

Vacation Rental Place in Picturesque Bavaria

 

10. Awesome Vacation Rental Place Itaalias: Como järv

Como järv on üks populaarsemaid puhkuse sihtkohti Itaalias. Vaatamata sellele võib see suvehooajal üsna rahvarohke olla, hingematvalt järvele ja mägedele, rahuliku atmosfääriga, pani Como järv 10 kõige vingemad puhkusekohad Euroopas.

Parim aeg selleks puhkus Como järves on ajavahemikul märtsist novembrini, kui juuli-august on kõige soojemad ja tihedamad kuud. Niisiis, on väga oluline, et teeksite oma uuringud ette. seega, kõige olulisem on kontrollida majutust ning plusse ja miinuseid järve puhkemaja broneerimiseks, mis tahes aasta jooksul.

Majutustüübid:

Luksuslikud villad, korterid, mägimajakesed, ja suvilad.

Hinnavahemik:

$40 päevas kuni $500 nädalas

Firenzest Comoga Rongiga

Milano Comoga rongiga

Torinost Comoga rongiga

Genovast Comoga rongiga

 

Vacation Rental Place on Lake Como

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega reisile Euroopasse 10 kõige vingemad puhkusekohad Euroopas. Rongireis sihtkohta ja unistav kodu kodust eemal on kiireim ja soodsaim viis reisida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse “1o suurepärased puhkuse rentimise kohad Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fvacation-rental-places-europe%2F– (Kerige natuke näha Manustuskood)