زمان خواندن: 8 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/06/2021)

حریم خصوصی, 5-امکانات هتل ستاره, نمایش خیره کننده, و مکان, بعدی 10 لکه ها همه را به دست آورده اند. اینها 10 مکانهای اجاره ای عالی برای تعطیلات در اروپا با طبیعتی خیره کننده احاطه شده اند و دارای مزایای شگفت انگیز هستند.

 

1. مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات در فرانسه: پروونس Provence

کلبه های سنگی, ویلاهای فرانسوی باستان, کوه های زیبای دنتلس مونتمیریل, پروونس Provence یکی از است 10 عالی ترین مکانهای اجاره ای تعطیلات در اروپا.

اولا, بیدار شدن از رایحه های اسطوخودوس و چیدن گیلاس از درختان یکی از بهترین کارها در پرووانس است. در مرحله دوم, تحسین Mont Ventoux زیبا از پنجره های خانه روستایی شما بیش از هر رویایی که می دیدید تعطیلات عالی است.

انواع اقامتگاه ها:

در پروونس, شما گزینه های اقامتی اجاره ای زیادی دارید: خانه های کشاورزی, ویلا, و کلبه های جذاب. همه اجاره های تعطیلات کاملاً مجهز هستند تا بتوانند از خانواده های دارای بچه استفاده کنند, یا گروه دوستان.

حدود قیمت:

از جانب $136 برای یک 2 آپارتمان اتاق خواب به $350 برای ویلا, در هر شب.

دیژون با قطار به پروونس

پاریس با قطار به پروونس

با قطار از لیون به پروانس

با قطار به مارسی به پروونس

 

مکانهای اجاره ای عالی برای تعطیلات در بالای تپه در فرانسه: پروونس Provence

 

2. بهترین مکان اجاره تعطیلات در اروپا در ایتالیا: توسکانی

دره شراب توسکان مکانی فوق العاده برای اجاره در ایتالیا است. تپه های ابریشمی یک مکان عالی برای یک تعطیلات آرام است. برای مثال, جزیره نفس گیر جیلیو, یا صومعه Franciscan در لا ورنا, فعالیت های آرام آرام در منطقه زیبای توسکان هستند.

علاوه بر این, صبح بیدار شدن, قدم زدن از خانه مزرعه ای کشور به سمت چشم اندازهای زیبای توسکانی – بی بها است. اینجا, می توانید با یک لیوان شراب خنک کننده در استخر خصوصی را انتخاب کنید, یا رفتن به یک تور شراب.

انواع اقامتگاه ها:

ویلا, آپارتمان, و کلبه ها.

حدود قیمت:

$68 به $200 در هر شب.

فعالیت هایی برای کودکان: قطعاً! در حالی که بزرگترها خود را ناز می کنند, بچه ها در باغ های جانوری Pistoia یا Cavallino Matto انفجار می بینند شهر بازی in Livorno.

با قطار از فلورانس به گروستو

پروجی به گروستو با قطار

با قطار از Viterbo به گروستو

رم به گروستو با قطار

 

خانه توسکانی در دره شراب

 

3. بهترین مکان اجاره تعطیلات در انگلستان: انگلستان غربی

خطوط ساحلی خیره کننده, کلبه های سنگی, غروب خورشید زیبا, و آرامش, جنوب غربی انگلیس را به مکانی ایده آل برای اجاره تعطیلات در حومه انگلیس تبدیل کنید. علاوه بر این, این شهرهای ساحلی جذاب دوون و دورست در طول سالها جذابیت خود را حفظ کرده اند و شجاعانه در دست زمان و بادهای نمکی ایستاده اند.

قدم زدن در امتداد سواحل طلایی, تحسین سنگ های سیمون اولد هری, یا ساحل ژوراسیک, ضرب و شتم شهر در هر زمان شکسته می شود. در حالی که در اینجا اقامت دارید, احساس خواهید کرد که در حال بازگشت به گذشته از دوران ماقبل تاریخ به قبل هستید 17هفتم قرن. منظره ای که در آن به شما حکایت از زمان و روند طبیعت در این قسمت از انگلیس دارد, در حالی که کلبه های سنگی کاهگلی یا سنتی از زندگی و فرهنگ غرب انگلیس برای شما تعریف می کنند.

بنابراین, اگر مشتاق فرهنگ انگلیسی هستید, باغ, معماری, و قصه ها – سپس خواهید فهمید که غرب انگلیس برخی از مکانهای اجاره عالی تعطیلات را در اروپا دارد.

حدود قیمت:

$70- 320 در هر شب

خط ساحلی غرب انگلیس

 

4. مکان عالی برای اجاره تعطیلات در سوئیس: کوه های آلپ سوئیس

با بیش از 10,000 گزینه های محل اقامت, این کوه های آلپ سوئیس یک مکان عالی برای اجاره تعطیلات در اروپا هستند. رشته کوه خیره کننده کوه های آلپ سوئیس, بهترین نماها را ارائه می دهد, چشم انداز, مسیرهای پیاده روی, منظره, خواص اجاره ای تعطیلات همه کاره, که باعث می شود فک شما پایین بیاید.

یکی از بهترین موارد در مورد اجاره های تعطیلات در کوه های آلپ سوئیس این است که خانه ای برای هر نوع سلیقه و گروهی فراهم کرده است. برای خانواده ها, گروه دوستان, با وان آبگرم, کلبه های مجلسی, چشم انداز کوه یا دره - کوه های آلپ سوئیس بسیار متنوع هستند که مکان ایده آل اجاره برای هر کسی هستند.

بنابراین, حالا شما فقط باید یکی را انتخاب کنید مکانهای خارج از مسیر مورد ضرب و شتم مثل لوسرن, یا دره آبشارها, دریاچه مجیوره یا چشم انداز کوه در سفر به فراموش نشدنی ترین تعطیلات تاکنون.

انواع اقامتگاه ها:

کلبه, کابین های چوبی, خانه ها, یا آپارتمان.

حدود قیمت:

از جانب $92 برای یک آپارتمان به $265 در هر شب برای یک خانه کلبه خصوصی یا خانه با منظره دریاچه.

با قطار به زوریخ به ونگن

ژنو به ونگن با قطار

با قطار به برن به ونگن

بازل با قطار به ونگن

 

مکان های اجاره ای عالی برای اجاره در آلپ سوئیس

 

5. مکانهای اجاره ای عالی برای تعطیلات در فرانسه

فرانسه مقصد شگفت انگیز اجاره تعطیلات در اروپا است. با بسیاری از مکان های زیبا و همه کاره, برای ما بسیار سخت بود که فقط یک مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات بعدی فرانسه خود را انتخاب کنیم.

مثلا, بیاریتس خیره کننده ترین سواحل را دارد, در حالی که دره Dordogne مناظر شگفت انگیز کوه و رودخانه را ارائه می دهد.

هر دو مکان اجاره تعطیلات را انتخاب کنید, اجاره تعطیلات شگفت انگیز شما کاملاً مجهز خواهد بود, با باغهای دوست داشتنی, و در زرق و برق دارترین مناطق فرانسه.

انواع اقامتگاه ها:

در بریتانی, قلعه هایی برای اجاره تعطیلات خواهید یافت, یا یک کلبه با یک مسیر خصوصی به خط ساحلی زیبا.

حدود قیمت:

$75 – $145 در هر شب

نانت به تورهای با قطار می رود

لیل به تورهای قطار می رود

لیل با قطار به پاریس

تورهای قطار به پاریس

 

 

6. مکان عالی برای اجاره تعطیلات در جمهوری چک: بوهمی

Bohemian Switzerland یکی از مناطق باشکوه اروپا است. با تشکر از کوههای ماسه ای شگفت انگیز و چشم انداز رودخانه البه, سوئیس چک بهشت ​​تعطیلات است. بدین ترتیب, این یک مکان عالی برای اجاره تعطیلات در اروپا است.

این مکان نماهای حماسی را ارائه می دهد, بسیاری از مسیرهای پیاده روی, خانواده مکان های پیک نیک, و رودخانه ای برای شنا کردن.

انواع اقامتگاه ها:

خانه های مدرن در نزدیکی طبیعت وحشی, و زندگی از 100 میلیون سال. شهر دچین مکانی فوق العاده برای اجاره خانه خود دور از خانه است.

حدود قیمت:

$90 – $150 در هر شب

نورنبرگ با قطار به پراگ

مونیخ به پراگ با قطار

برلین با قطار به پراگ

وین با قطار به پراگ

 

محل اجاره تعطیلات در جمهوری چک: بوهمی

 

7. مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات در اتریش: استیریا

واقع در جنوب شرقی اتریش, چشم انداز Styrian Alpine یکی از زیباترین مناطق در اتریش است. از این رو, Styria یک مکان عالی برای اجاره تعطیلات در اروپا است: دیدگاه ها, یخچال طبیعی, مراتع سبز, و طبیعت دیدنی.

علاوه بر چشم اندازهای باشکوه و مسیرهای پیاده روی, در استیریا, شما پس از بازدید از چشمه های حرارتی طبیعی. متناوبا، از سوی دیگر, با تشکر از درختان سیب و باغ های انگور, شما می توانید سر خود را بگذارید, یا از یک پیک نیک خوشمزه لذت ببرید.

انواع اقامتگاه ها:

کابین های چوبی, ویلا با استخر, کلبه های مجلسی.

حدود قیمت:

$65 – $200 در هر شب

سالزبورگ با قطار به وین می رود

مونیخ به وین با قطار

با قطار به گراتس به وین بروید

پراگ به وین با قطار

 

مکان اجاره تعطیلات در چشم انداز کوهستانی Styrian

 

8. مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات: لندن

لندن یکی از جالب ترین مکانهای اجاره تعطیلات در اروپا است زیرا شهری با گزینه های بی پایان است. در اینجا محله های بی نظیر و زیبایی پیدا خواهید کرد, با معماری متفاوت, فرهنگ, و می لرزد. ناتینگ هیل رویایی است, همپستد هیت سنتی و شکوفا است, و کنزینگتون شیک و مرسوم ، مد روز است. اینها تنها چند نمونه از مکانهای عالی برای رزرو اجاره بعدی تعطیلات در خارج از خانه است.

علاوه بر این, لندن مناظر بسیار دیدنی را ارائه می دهد, بازار, موزه ها, و پارکها برای هر نوع سلیقه و تعطیلات. از این رو, لندن یک پیروزی مطلق برای یک خواهد بود تعطیلات خانوادگی در اروپا با بچه ها: پارک های تفریحی, بهترین شیرینی فروشی ها, و البته هری پاتر.

انواع اقامتگاه ها:

اجاره آپارتمان در مرکز لندن, و خانه های خارج از لندن, depending on the zone.

حدود قیمت:

$70- 320 در هر شب

آمستردام با قطار به لندن

پاریس به لندن با قطار

برلین با قطار به لندن

بروکسل با قطار به لندن

 

محل اجاره تعطیلات: لندن

 

9. مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات در آلمان: بایرن

بایرن یکی از مناطق دیدنی آلمان است, مخصوصاً در بهار. از کوه های آلپ تا رود دانوب, موسیقی, و خوشمزه های باواریایی, با کارهای زیادی برای انجام, یک 10-سفر روزانه در بایرن شاید لذت بردن از همه چیزهایی که این مکان دیدنی ارائه می دهد کافی نباشد.

بدین ترتیب, باید برای تعطیلات خود در بایرن برنامه ریزی کنید. از آنجا که بایرن یکی از مقصد های مورد علاقه در تعطیلات در آلمان است, برای افراد محلی و گردشگران, اجاره تعطیلات معمولاً چند ماه قبل رزرو می شود. علاوه بر رزرو محل اقامت, تا از تعطیلات باواریایی خود بهترین استفاده را ببرید, تحقیق کنید و لیستی از بهترین مکان ها و فعالیت هایی که باید انجام دهید ایجاد کنید, و یک برنامه سفر کلی داشته باشید.

انواع اقامتگاه ها:

ویلا, آپارتمان, و خانه ها.

حدود قیمت:

$80- $350 در هر شب

دوسلدورف با قطار به مونیخ

درسدن با قطار به مونیخ

نورنبرگ با قطار به مونیخ

با قطار از بن به مونیخ می روید

مکان اجاره تعطیلات در بایرن زیبا

 

10. مکان اجاره ای عالی برای تعطیلات در ایتالیا: Como دریاچه

دریاچه کومو یکی از محبوب ترین مقصدهای تعطیلات در ایتالیا است. علی رغم اینکه در فصل تابستان می تواند بسیار شلوغ شود, دریاچه و منظره کوهستان که نفس می کشد, با جو آرام, دریاچه کومو را در قرار دهید 10 عالی ترین مکانهای اجاره ای تعطیلات در اروپا.

بهترین زمان برای تعطیلات در دریاچه کومو بین مارس تا نوامبر است, وقتی جولای-آگوست گرمترین و شلوغ ترین ماه ها هستند. بنابراین, واقعاً مهم است که تحقیقات خود را از قبل انجام دهید. از این رو, مهمترین چیز بررسی محل اقامت و موافقان و مخالفان برای رزرو اجاره تعطیلات در دریاچه است, برای هر قسمت از سال.

انواع اقامتگاه ها:

ویلا های لوکس, آپارتمان, کلبه های مجلسی, و کلبه ها.

حدود قیمت:

$40 در روز به $500 در هفته

فلورانس با قطار به کومو

میلان با قطار به کومو می رود

تورین به کومو با قطار

جنوا به کومو با قطار

 

مکان اجاره تعطیلات در دریاچه کومو

 

در اینجا در نجات یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم برنامه سفر به 10 عالی ترین مکانهای اجاره ای تعطیلات در اروپا. سفر با قطار به مقصد و خانه ای رویایی و خارج از خانه سریعترین و مقرون به صرفه ترین راه سفر است.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "1o مکانهای اجاره ای عالی برای تعطیلات در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Fvacation-rental-places-europe%2F- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, و شما می توانید زبان / FR به / ES یا / د و بیشتر تغییر دهید.