Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Itálie, jeden z Evropy je nejvíce populární prázdninových destinací, Má to všechno. Bohatý kulturní historie, luxusní hotely, Světově proslulé kuchyně, architektura, místa přírodních krás ... a pak je tu nakupování! Cestuje do Itálie vlakem je dech beroucí zážitek. Budete si užívat všechny krásná krajina na cestě namísto podřimuje off v rovině. Jakmile dosáhnete zvolené město, existuje celá plejáda malebných míst zůstat. Chcete-li, aby vaše cesta pohodlnější, jsme se zaokrouhluje některé vysoce hodnocené hotely - každý z nich pouhé by kamenem dohodil od vlakové nádraží. Jedná se o nejlepší hotely v blízkosti nádraží v Itálii.

 

 nejlepší hotely poblíž vlakových nádraží v Itálii

 

Naše první nejlepších hotelů v blízkosti vlakového nádraží v Itálii – Vlakové nádraží Firenze Santa Maria Novella ve Florencii

 nejlepší hotely poblíž vlakových nádraží v Itálii

 

Grand Hotel Minerva je jen 300 metrů od vlakového nádraží ve Florencii Santa Maria Novella. Tento historický hotel se datuje do 19čt Století a má střešní terasa s výhledem na historické centrum město Itálie Renaissance, Florencie.

Tento hotel je ideální volbou pro cestující zájem o umění, kultura, a jídlo. Je to jen pár minut od všech významných lokalit. Můžete vidět Santa Maria Novella přímo u vašich dveří, a během jediného jednoho kilometru, můžete také navštívit katedrálu Florence, Piazza della Signoria, Starý most, a Pitti Palác.

Hledáte nějaké nákupy nebo něco k snědku? Projděte se na trhu San Lorenzo nebo Sant'Ambrogio a nezapomeňte navštívit Buca Maria nebo Gelateria la Carraia.

Rimini Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Verona Florence vlaků

Venice Florencii vlaků

 

Milánské vlakové nádraží Porta Garibaldi v Miláně

 nejlepší hotely poblíž vlakových nádraží v Itálii

 

Móda je název hry v Miláně - tak kde lepší zůstat, než módní Tocq Hotel? Tento hotel se nachází v centru města Milán, tak slavný Via Montenapoleone, Hrad Sforzesco, a Divadlo La Scala jsou v okruhu 2 km, Díky památky snadno schůdný. Duomo Milan je také poblíž, jen něco málo přes 2 km od hotelu.

Budete chtít na hlavu, aby si vzrušující noční život slavné Corso Como street, nachází se přímo 100 metrů. Samozřejmě, Corso Como je také rušný přes den - společně s hip bary a noční kluby, Tento vibey pěší ulice se také může pochlubit vysoce módní prodejny a gurmánské restaurace. Neudělal nakupování? Nechceme vám vyčítat! Dej Via Vincenzo Capelli ulice a čtvrti Brera návštěvu.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

Nejlepších hotelů v blízkosti nádraží v Itálii – Neapol – Centrální vlakové nádraží

 nejlepší hotely poblíž vlakových nádraží v Itálii

 

Náš poslední nejlepší hotel poblíž vlakových nádraží v Itálii je Hotel UNA Neapol, autenticky obnovena historická budova se nachází naproti hlavního vlakového nádraží v Neapoli. Vychutnejte si drink v hotelovém baru terase, který má výhled na sopky Vesuv. Rozhodnete-li se dostat trochu blíž k tomuto pohledu, můžete si vzít a krátká cesta vlakem vidět Pompeje a Vesuv.

Existuje tolik neuvěřitelných historických míst v okolí, takže se Neapol delší pobyt, pokud je to možné. Budete moci chůze do katedrály z Neapole, svatá Klára, San Gregorio Armeno, San Lorenzo Maggiore, Národní archeologické muzeum, stejně jako Duomo ulici v historickém centru města. Můžete dokonce jít pod městem na Napoli Sotterranea.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Bari do Naples Vlaky

Řím Neapol Vlaky

 

Vlakové nádraží Termini v Římě

the Colosseum in rome

 

Okouzlující NH Collection Roma Palazzo Cinquecento je 5hvězdičková kráska, která se nachází v blízkosti hlavního římského vlakového nádraží a má výhled do zahrad a starodávných ruin Mura Serviane. Pokud máte pocit, že zkoumání věčné město na úpatí, máte štěstí. Se můžete vydat na tak mnoho zajímavostí blíže než 2 km: Koloseum, Španělské schody, fontána di Trevi, národní muzeum Říma, Teatro dell'Opera di Roma, Santa Maria Maggiore, Kostel Santa Susanna, a Španělské schody.

Pokud si nejste po vší té prohlídce příliš unavený, hop na autobus do hlavního města slavné Via del Corso, který se může pochlubit nakupování ve dne i v restauracích, bary a kluby v noci. Jsme si jisti, že budete milovat svůj pobyt v některé z nejlepších hotelů v blízkosti vlakového nádraží v Itálii.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Už jste navštívili některý dříve? Dejte nám vědět tweetováním na adrese @SaveATrain! Nějaké otázky? Kontaktujte nás v SaveATrain.com a pokud budete někdy potřebovat najít nejlepší hotely v blízkosti nádraží, klikněte zde.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hotels-near-train-stations-in-italy%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)