Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 05/03/2021)

Barů s živou hudbou pop-up všude v Evropě, Ideální způsob, jak zabít čas v živé místo, kde nápoje a písně plynou bez. Pokud se chcete ve městě pobavit cesta vlakem, máme některé návrhy. Zde jsou naše top 5 barů s živou hudbou po celé Evropě:

 

1. Živá hudba u záznamu Shop, Paříž, Francie

Record Shop Je jedním z nejlepších barů s živou hudbou ve Francii. Je to jen kousek od stanice metra Bastille. Nejen, že je to snadné se dostat do, ale je to také velmi útulný. Bar je v přední části, a má skutečnou koncertní scénu v zadní části hudební místo, s publikem prostoru skrývá za ním.

místní doporučujeme stále výhradu pokud navštívíte tento živý hudební bar na svém cestovní kontrolní seznam. Vzhledem k tomu, vstup je volný, to může být obtížné získat místo u baru. Jakmile jste v, budete moci vychutnat všechny žánry, zcela živě.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

2. Živá hudba V Liquid, Lucemburk, Lucembursko

Luxembourg is in 5 Best Bars with Live Music

Zajímavý bar s živou hudbou nedávno dal Lucembursko na mapě evropské noční. Tekutá kavárna se nachází v malebné oblasti Grund Lucemburského. Máte-li oba koktejl pijáky a Milovníci piva řemesla v cestovním párty, To je místo, kam jít.

Dokonce i když jste se těší velmi krátkodobý pobyt v Lucembursku, budete pravděpodobně moci zachytit živé hudební vystoupení v tekutém v úterý a ve čtvrtek. Pokud jste weeknight bojovník, je to pravé místo pro vás.

Bonn Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

Mnichov Amsterdam vlaky

 

3. že Walls, Řím, Itálie

Dovedete si představit, najít novou místní bar s živou hudbou navštívit každý večer během svého evropského dovolenou? vstoupit že Walls, jeden z římských nejlegendárnějších živou hudbou bary, s koncerty každou noc.

V baru je historické umístění přímo v srdci studentské čtvrti San Lorenzo znamená, že budete schopni splnit mnoho zajímavé místní. Celkově, pro autentický zážitek Roman, Le Mura je must-návštěvu - ke všem noc v týdnu.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

4. Papoušek, Londýn, Velká Británie

Podle všeho, Idris Elba ví, které složky spojit do fantastického bar s živou hudbou. Jeho luxusní bar, Papoušek, se nachází v Aldwych a nabízí exkluzivní zážitek.

Zatímco skupina domu půdu s fantastickými výkony, nechcete nechat ujít Mr. Elba je pravidelné sety. To je pravda - hollywoodský herec často podílí na zábavu provedením DJ sety, k požitku baru patronů. Pestrobarevné koktejly rozjasní náladu dále v tomto tropickém ptáka stylu bar s živou hudbou.

Amsterdam Do Londýn Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

5. napajedla, Amsterdam, Nizozemí

K radosti turisté a místní obyvatelé, kteří mají rádi tento bar s živou hudbou, napajedla byl po více než 25 let. Kdykoli vás navštívit Amsterdam, to bude mít co nabídnout, i v průběhu dne. Za slunečného dne, není nic lepšího, než relaxaci na prostorné terase baru.

Pokud snadnost přístupu je vysoko na seznamu priorit, Napajedla vezme korunu pro nejlepšího bar s živou hudbou v Amsterdamu. Vzhledem ke své centrální poloze, to je často přeplněný. Dalším důvodem, proč davy milují je happy hour, který trvá až do 9 ODPOLEDNE!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

The Waterhole Live music bar in Amsterdam The Netherlands

 

 

Návštěva některého z Nejlepší Živá hudba Bars je ideální způsob, jak začít nebo ukončit svůj Europe vlaku, tak Rezervujte si vstupenky nyní!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejlepších barů s živou hudbou v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-bars-live-music-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)