Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Některé z nejkrásnějších výhledů v Evropě jsou neocenitelné a snadno dostupné. Nicméně, cesta do Evropy může být docela drahá, pokud si to předem neplánujete. Zatímco většina evropských hlavních měst roztáhne váš cestovní rozpočet, v Evropě existuje poměrně málo míst k cestování, která jsou zcela cenově dostupná. Náš top 7 nejdostupnější místa na cestování v Evropě jsou naprosto cenově dostupné a nepřesáhnou 50 EUR na osobu na den.

Tyto skryté drahokamy nezůstávají pozadu v kráse a magii, než města jako Paříž a Berlín.

 

1. Nejdostupnější místa v Evropě: kolínská, Německo

Zatímco Německo je docela drahé, Kolín nad Rýnem je jedním z nejdostupnějších míst k návštěvě v Evropě. Od ubytování levného až po bezplatné ikonické památky a levnou dopravu, Kolín nad Rýnem je rozhodně skvělá přestávka ve městě Pokud cestujete samostatně nebo plánujete rodinný výlet na Euro.

Toto německé město je domovem piva Kolsch, takže jste mohli ochutnat německé pochoutky pouze za 1,30 EUR. Není nic hezčího, než si užít půllitr na břehu krásné řeky Rhein, po dni ve městě. Ujistěte se, že projdete Ficshmarkt pro pohlednice podobné záběry s barevnými domy a pokračujte do Starého Města, Altstadt.

Dále, a nejslavnější orientační bod v Německu, nádhernou kolínskou katedrálu můžete navštívit. Jeho gotická architektura, malovaná skleněná okna, a výhledy na řeku jsou epické. Pokud máte rádi umění, pak má Kolín nad Rýnem velká muzea nebo fascinující pouliční umění v Ehrenfeldu. Tato oblast je moderní a moderní částí Kolína, místo pro kávu a ročník.

Jak vidíte, Kolín nad Rýnem je úžasné město s nízkým rozpočtem, kam můžete cestovat po Evropě. především, nejlepší na tom je jeho efektivní a cenově dostupná doprava. Německá doprava, železniční kolejnice, a tramvaj jsou mimořádně pohodlné a efektivní, takže vám ušetří spoustu času cestováním. Denní nebo týdenní průjezd vlakem je skvělý způsob ušetřit peníze na cestách.

Ceny vlaků z Berlína do Cáchy

Ceny vlaků z Frankfurtu do Kolína nad Rýnem

Ceny vlaků z Drážďan do Kolína nad Rýnem

Ceny vlaků z Cáchy do Kolína nad Rýnem

 

cologne in germany is an affordable places to travel in Europe

 

2. Použitý, Belgie

Vafle na snídani a jste připraveni vše prozkoumat 80 mosty a jezero lásky, Minnewater. Bruggy jsou nádherné středověké město v Belgii a jednom z nejdostupnějších míst k návštěvě v Evropě. Od vynikajícího počtu hradů po a plavba lodí po kanálech, v Bruggách je spousta cenově dostupných věcí, cesta vlakem z Bruselu.

Pokud si přejete trochu utratit, pak byste určitě měli věnovat čas a část svého denního rozpočtu čokoládě. Podívejte se na přihlášení „ručně vyráběné“ 50 z obchody s čokoládou ve městě za nejlepší belgickou čokoládu.

Malá velikost a plánování města v Bruggách je velmi snadné prozkoumat pěšky, takže byste neměli trávit čas přepravou. Ve skutečnosti, skvělým způsobem, jak prozkoumat město a dozvědět se o jeho kultuře a dědictví, je účast na bezplatné pěší prohlídce. Tímto způsobem můžete získat všechny zasvěcené tipy na cenově dostupné restaurace, nakupování suvenýrů, a nejlepší způsob, jak navštívit hlavní atrakce.

Ceny vlaků z Amsterdam do Bruggy

Ceny vlaků z Bruselu do Brugg

Ceny vlaků z Antverp do Brugg

Ceny vlaků z Gentu do Bruggy

 

how shops and buildings look at night in Bruges Belgium

 

3. Nejdostupnější místa v Evropě: Cesky Krumlov, Česká republika

Česká republika je jedním z nejdostupnějších míst k cestování v Evropě, a tak je na našem seznamu krásné město Český Krumlov. Toto barevné město je především turistické a přátelské, cenově dostupné. Zjistíte, že je velmi snadné prozkoumat a dopřát si českou kuchyni, čepované pivo, a prohlídky památek a přitom prakticky nic ze svého rozpočtu na cestování.

Nejdříve, stolování je super levné, a najdete skvělé polední nabídky, které nabízejí předkrm, hlavní chod, a pivo za vtipné ceny. Pivo je po celé České republice levnější než voda a kombinuje ho se slavnými nakládanými klobásami, máte skvělou večeři.

Město je také domovem úžasných hradů a zahrad, které můžete navštívit, a pokud chcete vylézt na epické pohledy, pak je vstupné do věže nižší než 5 eur. Další skvělou možností, jak prozkoumat město, je připojit se k bezplatné pěší prohlídce a setkat se s dalšími cestovateli nebo si rezervovat a Procházka soukromým městem v Českém Krumlově pro gang. Tímto způsobem můžete objevit tajemství města, legendy, a tipy na úžasný výlet do pohádkové země.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

4. Myš, Maďarsko

Maďarsko je jednou z nejlevnějších zemí v Evropě, a je toho mnohem víc než Budapešť. Eger je nádherné město, s termálními prameny, Bukk Maďarsko národní park, a krásné památky k návštěvě. Všechny tyto zázraky jsou k dispozici, aniž by to ovlivnilo váš cestovní rozpočet.

Eger je jedním ze slavných maďarských měst a je domovem lahodného červeného vína, nachází se mezi horami Bukk. Scénické pohledy přirozené výhledy jsou dokonalým prostředím pro ochutnávka vína po velkém turistickém dni v krásném parku Bukk a relaxaci v přírodních pramenech. Protože Maďarsko je domovem některých z nejlepších přírodních pramenů v Evropě, absorpce v termálech je absolutní nutností.

Eger je jako stvořený pro relaxační lázeňský víkend z Budapešti. Volba mezi jednodenním výletem nebo přestávka na město z Budapešti je tvoje, ale doporučujeme strávit alespoň prodloužený víkend v tomto kouzelném městě.

Ceny vlaků z Vídně do Budapešti

Ceny vlaků z Prahy do Budapešti

Ceny vlaků z Mnichova do Budapešti

Ceny vlaků z Grazu do Budapešti

 

Eger hungary is an unknown affordable places to travel in Europe

 

5. Nejdostupnější místa v Evropě: Pět zemí, Itálie

Světlé barevné domy, sedí podél krásného Sentiera Azzurra, učinit z Cinque Terre architektonický italský zázrak. Cinque Terre je jedním z nejdostupnějších míst na cestování v Evropě a Itálii. Nic se nevyrovná pocitu pohodlného a rychlého cestování mezi nimi 5 velkolepé skvrny. Tento způsob cestování vám díky vlakové kartě Cinque Terre ušetří spoustu času a peněz.

Co se týče ubytování, učinit z La Spezia základnu pro cestu je skvělá volba. Je to krásné italské přístavní město se spoustou ubytoven a hotelů, ze kterých si můžete vybrat.

Pět zemí v hlavní sezóně dost zaneprázdněn a drahý. Proto, nejlepší je navštívit v období od dubna do června na léto nebo v říjnu až listopadu, abyste na podzim obdivovali jeho přírodní krásy.

Ceny vlaků z La Spezia do Riomaggiore

Ceny vlaků z Florencie do Riomaggiore

Ceny vlaků z Modena do Riomaggiore

Ceny vlaků z Livorna do Riomaggiore

 

Cinque Terre, Italy trail to the sea

 

6. Vídeň, Rakousko

Domov Mozarta, Barokní architektura, zámek Schonbrunn, a zelené bludiště, Vídeň je božská. I když někteří mohou říci, že je to drahé, výlet do rakouského hlavního města je naprosto proveditelný a nespadne daleko od denního cestovního rozpočtu v jiných evropských metropolích, jako je Praha nebo Budapešť. Město je přátelské k turistům, takže můžete obdivovat bohatou kulturu, kuchyně, a kouzlo vídeňského života, aniž by to ohrozilo vaše celoživotní úspory.

Hlavní město Rakouska je jedním z nejdostupnějších míst k návštěvě v Evropě, díky turisticky výhodným nabídkám. Například, Vienna Card vám poskytne skvělé slevy do muzeí, atrakce, a veřejná doprava. Dále, nejlepší vídeňský závin můžete ochutnat v některé z úžasných vídeňských restaurací, v době oběda. Mnoho restaurací a kaváren nabízí a 2-3 nabídka kurzu samozřejmě za méně než 10 EUR.

Na noc bez kultury a hudby, mnoho kaváren má živá hudební vystoupení zdarma. Ale, pokud máte oči upřené na noc ve slavné opeře, pak byste měli mít oči na získání lístků na stálé představení, protože jsou podstatně levnější než klasické lístky na operu.

Ceny vlaků ze Salcburku do Vídně

Ceny vlaků z Mnichova do Vídně

Ceny vlaků z Grazu do Vídně

Ceny vlaků z Prahy do Vídně

 

Vienna is very affordable places to travel in Europe

 

7. Nejdostupnější místa v Evropě: Normandie, Francie

Zlaté pobřeží, legendy Johany z Arku z Ruenu, ostrov Mont St.. Klášter michel, jsou jen některé z drahokamů v Normandii. Tento krásný region je dvouhodinový výlet z Paříže, ale na rozdíl od francouzského hlavního města, je to jedno z nejdostupnějších míst na cestování ve Francii.

Normandie je známá především pro vyloďovací pláže z druhé světové války. nicméně, je domovem útesů v Etretatu, gigantických vápencových útesů, úchvatný přírodní zázrak. Malebná vesnice Giverny, kde žil Claude Monet a maloval slavné lilie, je dalším místem, které si nesmíte nechat ujít výlet do Normandie.

dospět k závěru,, cestování v Evropě může být velmi dostupným dobrodružstvím. Normandie, Pět zemí, Vídeň, Myš, Použitý, kolínská, a Český Krumlov, jsou 7 dostupné destinace pro cestování po Evropě. Naše tipy vám zabrání strávit záchranu života na jediné dovolené a zajistí vám nezapomenutelný a speciální výlet.

Ceny vlaků z Paříže do Rouenu

Ceny vlaků z Paříže do Lille

Ceny vlaků z Rouen do Brestu

Ceny vlaků z Rouenu do Le Havre

 

Normandy, France beach and sea view

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat si dovolenou na nejlevnější místa v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 nejdostupnějších míst k cestování v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-affordable-places-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)