Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/10/2021)

Daži no skaistākajiem skatiem Eiropā ir nenovērtējami un viegli sasniedzami. Tomēr, ceļojums uz Eiropu var kļūt diezgan dārgs, ja iepriekš neplānojat. Kaut arī lielākā daļa Eiropas galvaspilsētu palielinās jūsu ceļojuma budžetu, Eiropā ir diezgan daudz ceļojumu vietu, par kurām var atļauties. Mūsu top 7 Vispieejamākās ceļojumu vietas Eiropā ir pilnībā piemērotas budžetam un nepārsniegs 50 EUR dienā vienai personai.

Šie slēptie dārgakmeņi skaistumā un burvībā neatpaliek tālu, nekā tādas pilsētas kā Parīze un Berlīne.

 

1. Vislētākās vietas Eiropā: Ķelne, Vācija

Kaut arī Vācija ir diezgan dārga, Ķelne ir viena no pieejamākajām apskates vietām Eiropā. Sākot ar budžetam draudzīgu izmitināšanu, beidzot ar ikoniskiem orientieriem un lētu transportu, Ķelne noteikti ir lieliska pilsētas pauze iespēja, ja ceļojat viens pats vai plānojat ģimenes eiro braucienu.

Šajā Vācijas pilsētā dzīvo Kolša alus, tāpēc varēja nobaudīt vācu delikateses tikai par € 1.30. Nav nekā jaukāka, kā baudīt puslitru skaistās Reinas upes krastos, pēc dienas pilsētā. Noteikti ejiet pa Ficshmarkt, lai iegūtu krāsainas mājas ar pastkartēm līdzīgiem snapiem, un dodieties uz vecpilsētu, vecpilsēta.

Papildus, par slavenākais orientieris Vācijā, brīnišķīgo Ķelnes katedrāli var brīvi apmeklēt. Tās gotiskā arhitektūra, krāsoti stikla logi, un skati uz upi ir episki. Ja jums patīk māksla, tad Ķelnei ir lieliski muzeji vai aizraujoša ielu māksla Ērenfeldā. Šī teritorija ir Ķelnes gūžas un modernā daļa, vieta kafijas un vintage ražošanai.

Kā redzat, Ķelne ir pārsteidzoša budžeta ziņā draudzīga pilsēta, uz kuru ceļot Eiropā. Galvenokārt, labākais tajā ir tā efektīvais un pieejamais transports. Vācu transports, vilciena sliedes, un tramvajs ir ārkārtīgi ērti un efektīvi, tāpēc tas ietaupa daudz laika, ceļojot apkārt. Dienas vai nedēļas vilciena abonementa iegūšana ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu ceļojot.

Berlīnes un Āhenes vilcienu cenas

Frankfurtes uz Ķelnes vilcienu cenas

Drēzdenes līdz Ķelnes vilcienu cenas

Āhenes līdz Ķelnes vilcienu cenas

 

cologne in germany is an affordable places to travel in Europe

 

2. lietots, Beļģija

Vafeles brokastīs, un jūs esat gatavs izpētīt visus 80 tilti un mīlestības ezers, Minnewater. Brige ir a brīnišķīga viduslaiku pilsēta Beļģijā un vienā no pieejamākajām apskates vietām Eiropā. No izcila piļu skaita līdz a brauciens ar laivu kanālos, Brigē ir daudz ko darīt par pieņemamu cenu, brauciens ar vilcienu no Briseles.

Ja vēlaties mazliet papļāpāt, tad noteikti vajadzētu tērēt laiku un daļu no ikdienas budžeta šokolādei. Meklējiet uzrakstu “roku darbs” 50 no šokolādes veikali pilsētā pēc labākās Beļģijas šokolādes.

Briges mazo izmēru un pilsētas plānojumu ir ļoti viegli izpētīt kājām, tāpēc nevajadzētu tērēt laiku transportam. Patiesībā, lielisks veids, kā izpētīt pilsētu un uzzināt par tās kultūru un mantojumu, ir pievienošanās bezmaksas pastaigu ekskursijai. Tādā veidā jūs varat saņemt visus iekšējās informācijas padomus par restorāniem par pieņemamu cenu, suvenīru iepirkšanās, un labākais veids, kā apmeklēt galvenās apskates vietas.

Amsterdamas līdz Briges vilcienu cenas

Briseles un Briges vilcienu cenas

Antverpene uz Brige vilcienu cenas

Cenas no Gentas uz Brige

 

how shops and buildings look at night in Bruges Belgium

 

3. Vislētākās vietas Eiropā: Čehs Krumlovs, Čehu Republika

Čehija ir viena no pieejamākajām ceļošanas vietām Eiropā, un tādējādi mūsu sarakstā ir jaukā pilsēta Českij Krumlov. Šī krāsainā pilsēta ir draudzīga tūristiem un galvenokārt, budžetam draudzīgs. Jums būs ļoti viegli izpētīt un nodoties čehu virtuves ēdieniem, izlejamais alus, un ekskursijas, praktiski neko neiztērējot no sava ceļojuma budžeta.

Pirmkārt, pusdienas ārpusē ir super lētas, un jūs varat atrast lieliskas pusdienu ēdienkartes, kas piedāvā iesācēju, pamatēdiens, un alus par smieklīgām cenām. Alus visā Čehijas Republikā ir lētāks nekā ūdens, apvienojot to ar slavenajām marinētām desām, jūs esat ieguvuši sev lieliskas vakariņas.

Pilsētā atrodas arī pārsteidzošas pilis un dārzi, kurus var brīvi apmeklēt, un, ja vēlaties uzkāpt, lai iegūtu episkus skatus, tad ieejas maksa tornī ir mazāka par 5 eiro. Vēl viena lieliska iespēja izpētīt pilsētu ir pievienoties bezmaksas pastaigu ekskursijai un satikt citus ceļotājus vai rezervēt a Cesky Krumlov privātā pilsētas ekskursija bandai. Tādā veidā jūs varētu atklāt pilsētas noslēpumus, leģendas, un padomi pārsteidzošam ceļojumam uz pasaku zemi.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

4. Eger, Ungārija

Ungārija ir viena no lētākajām valstīm Eiropā, un tur ir daudz ko redzēt nekā Budapešta. Eger ir brīnišķīga pilsēta, ar termiskām atsperēm, Bukk Ungārijas Nacionālais parks, un skaisti orientieri, ko apmeklēt. Visi šie brīnumi ir pieejami, neapdraudot ceļojuma budžetu.

Eger ir viena no Ungārijas slavenākajām pilsētām, un tajā dzīvo garšīgs sarkanvīns, atrodas starp Bukk kalniem. Ainaviski skati dabas skati nodrošina lielisku vidi vīna degustācija pēc lieliskas pārgājienu dienas skaistajā Bukk parkā un relaksēšanās dabiskajos avotos. Tā kā Ungārijā dzīvo vieni no labākajiem dabiskajiem avotiem Eiropā, uzsūkties termos ir absolūti nepieciešams.

Eger ir lieliski piemērota relaksējošai spa nedēļas nogalei no Budapeštas. Izvēle starp dienas braucienu vai viss, kas jums jādara pilsētas pārtraukumā no Budapeštas, bet mēs iesakām pavadīt vismaz garo nedēļas nogali šajā burvīgajā pilsētā.

Cenas no Vīnes līdz Budapeštai

Prāgas - Budapeštas vilcienu cenas

Minhene - Budapešta vilcienu cenas

Grācas uz Budapeštu vilcienu cenas

 

Eger hungary is an unknown affordable places to travel in Europe

 

5. Vislētākās vietas Eiropā: Piecas zemes, Itālija

Spilgtas krāsas mājas, sēžot gar skaisto Sentiero Azzurro, padariet Cinque Terre par itāļu arhitektūras brīnumu. Cinque Terre ir viena no pieejamākajām ceļojumu vietām Eiropā un Itālijā. Nekas nav salīdzināms ar ērtas un ātras ceļošanas sajūtu starp tām 5 iespaidīgas vietas. Šis ceļošanas veids ļauj ietaupīt daudz laika un naudas, izmantojot Cinque Terre vilciena karti.

Kas attiecas uz izmitināšanu, padarot La Spezia par savu ceļojuma bāzi, ir lieliska iespēja. Tā ir skaista Itālijas ostas pilsēta, kurā ir daudz hosteļu un viesnīcu, no kurām izvēlēties.

Piecas zemes sezonas laikā kļūst diezgan aizņemts un dārgs. tāpēc, vislabāk ir apmeklēt no aprīļa līdz jūnijam vasarai vai no oktobra līdz novembrim, lai rudenī apbrīnotu tā dabisko skaistumu.

La Spezia līdz Riomaggiore vilcienu cenas

Vilciena cenas no Florences līdz Riomaggiore

Modena - Riomaggiore vilcienu cenas

Livorno līdz Riomaggiore vilcienu cenas

 

Cinque Terre, Italy trail to the sea

 

6. Vīne, Austrija

Mocarta mājas, Baroka arhitektūra, Šonbrunnas pils, un zaļā labirints, Vīne ir dievišķa. Lai gan daži var teikt, ka tas ir dārgs, ceļojums uz Austrijas galvaspilsētu ir pilnībā izpildāms un neatpaliks no ikdienas ceļojuma budžeta citās Eiropas galvaspilsētās, piemēram, Prāgā vai Budapeštā. Pilsēta ir draudzīga tūristiem, lai jūs varētu apbrīnot bagātīgo kultūru, virtuves māksla, un Vīnes dzīves šarms, neapdraudot dzīves ietaupījumus.

Austrijas galvaspilsēta ir viena no pieejamākajām apskates vietām Eiropā, pateicoties tā tūristiem draudzīgajiem piedāvājumiem. Piemēram, Vīnes karte dos jums lieliskas atlaides muzejos, atrakcijas, un sabiedriskais transports. Papildus, jūs varētu nobaudīt labāko Vīnes strūdeli dažos Vīnes apbrīnojamos restorānos, pusdienlaikā. Daudzi restorāni un kafejnīcas piedāvā 2-3 kursu komplekta izvēlne zem 10 €.

Uz nakti ārpus kultūras un mūzikas, daudzās kafejnīcās ir bezmaksas dzīvās mūzikas priekšnesumi. bet, ja jums ir acis uz nakti slavenajā operā, tad jums vajadzētu pievērst uzmanību biļešu iegūšanai uz stāvizrādi, jo tās ir ievērojami lētākas nekā klasiskās operas biļetes.

Zalcburga - Vīne Vilciena cenas

Minhene - Vīne Vilciena cenas

Grācas līdz Vīnes vilcienu cenas

Prāgas - Vīnes vilcienu cenas

 

Vienna is very affordable places to travel in Europe

 

7. Vislētākās vietas Eiropā: Normandija, Francija

Zelta krasti, leģendas par Žoanu no Ruenas loka, sala Mont St. Mišela klosteris, ir tikai daži no dārgakmeņiem Normandijā. Šis jaukais reģions ir divu stundu brauciens no Parīzes, bet atšķirībā no Francijas galvaspilsētas, tā ir viena no pieejamākajām vietām ceļošanai Francijā.

Normandija galvenokārt ir pazīstama ar Otrā pasaules kara pludmalēm. Tomēr, tajā atrodas Etretatas klintis, no gigantiskām kaļķakmens klintīm, elpu aizraujošs dabas brīnums. Gleznainais Giverny ciems, kur dzīvoja Klods Monē un gleznoja slavenās lilijas, ir vēl viena vieta, ko nepalaist garām brauciens uz Normandiju.

Secināt, ceļošana pa Eiropu var būt ļoti pieņemams piedzīvojums. Normandija, Piecas zemes, Vīne, Eger, lietots, Ķelne, un Českijs Krumlovs, ir 7 pieejamus galamērķus, lai ceļotu Eiropā. Mūsu padomi neļaus jums tērēt dzīvības glābšanu vienās brīvdienās un nodrošinās neaizmirstamu un īpašu ceļojumu.

Parīzes līdz Ruānas vilcienu cenas

Parīzes līdz Lilles vilcienu cenas

Ruānas uz Brestu vilcienu cenas

Ruānas uz Havru vilcienu cenas

 

Normandy, France beach and sea view

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums ar vilcienu plānot savu atvaļinājumu vislētākajās vietās Eiropā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “7 vispieejamākās vietas ceļošanai Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-affordable-places-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)