Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 30/10/2020)

Řím je nádherné město, ale někdy cestovatel touží trochu odrůdy. Ti, kteří zůstali v Římě dost dlouho, aby prozkoumala to může chtít podívat po okolí, také. naštěstí, to je to, co denní výlety jsou pro! Vzhledem k tomu, jak dobře propojený Řím je vlakem se na většině míst, Největší výzvou je výběr, kam jít. nicméně, Připravili jsme přehled, který vám pomůže dělat jen to. Tady jsou 5 Celodenní výlety z Říma za poznáním Itálie každý cestovatel si užije!

 

1. A Day Trip To Ostia Antica

Ostia Antica je starobylá osada asi 30 km od Říma. V dobách starověku, toto město bylo významným přístavem Říma a tam je mnoho k vidění zde. Například, můžete se podívat na veřejných lázních s krásnými mozaikami.

mimoto, tam je také amfiteátr a hlavní ulice. Ruiny obsahují pozůstatky několika významných chrámů, jako je ta, věnovaný Hercules.

Florence na Milan vlaků

Florence na Venice vlaků

Milan Florencii vlaků

Venice do Milán Vlaky

5 Výlety z Říma do Prozkoumat Itálie, Ostia Antica

 

2. Tivoli Italy

Another Day Výlety z Říma, které navrhujeme, je Tivoli, oblíbené město útěk z římského císaře Hadriána v druhém století našeho letopočtu. Postavil Hadriánova vila V tomto krásném nedalekých, který skončil líbí víc než jeho pobytu v Římě.

Jako konečný relaxačního místa, Hadriánova vila v Tivoli má zahrady a knihovny, a nakonec se stal město samo. Paláce a chrámy jsou zajímavou součást prohlídky, který bude váš výlet do Tivoli stojí za to.

Řím Tivoli Vlaky

Tivoli do Říma Vlaky

Perugia do Tivoli Vlaky

Orvieto do Tivoli Vlaky

Tivoli Italy

 

3. Výlety z Říma do Bracciano

Seskočit vlaku Po hodině dlouhé jízdě z Říma, a budete mít dorazil Bracciano. Tento nádherný středověké město na břehu jezera Bracciano má dostatek památky nabídnout. Například, můžete Tour Orsini Odesalchi Castle, která byla sídlem mnoha šlechticů.

Co víc, Tento impozantní zámek byl také místem, kde Katie Holmes si vzal Tom Cruise 2006. dodatečně, si můžete prohlédnout katedrálu Braccianos, který byl postaven v průběhu středověku.

Řím Bracciano Vlaky

Bracciano do Říma Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella se Bracciano Vlaky

 

4. Neapol

Jako město značný historický význam, Neapol je třeba navštívit pro každého, kdo hledá zažít Itálie a věnovali jednodenní výlety z Řím. Pohledy na Vesuv, nádherná architektura, a teplý, přátelské místní obyvatele jsou některé z hlavních rysů města. nicméně, Neapol je také známý jako rodiště pizzy Margherita. Co je víc, můžete navštívit pizzerii, kde se dělal první pizzu - Antica Pizzeria Portalba.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

 

5. Florence

Náš konečný návrh na jednodenní výlety z Říma je Florence, což by se mohlo zdát, že je trochu příliš daleko na výlet. nicméně, Je snadno a Rychle přístupná vlakem. A prostě vidění historické, architektonicky okouzlující centrum Florencie udělá výlet stojí za to. Dóm Firence je známý Florence katedrála, která perfektně předvádí starý vzhled města. Návštěvě Florencie na jednodenní výlet z Říma, je to skvělý způsob, zabalit si dovolenou.

Všechny tyto místa v okolí Říma stojí za návštěvu. Pokud hledáte pro perfektní výlet, Vyberte si svůj oblíbený a jít. Je to snadné!

Florence na Pisa vlaků

Florence k Římu Vlaky

Bari Florencii vlaků

Salerno Florencii vlaků

Florencie je hlavní Výlety z Říma, aby prozkoumala Itálie

 

Připraven na italské dobrodružství? Sbalit, plánovat své aktivity na dovolené, a Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak včas!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Výlety z Říma do Prozkoumat Itálie” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-rome-explore-italy%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)