Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Büyük açık havada bir sevgilisi vardır? Biz ormanları söz ediyoruz, göller, bitki örtüsü, ve fauna. Yürüyüş, bisikleti, ve genel temiz hava iyiliği. Sonra keşfetmek Avrupa'nın en güzel milli park, ve nasıl trenle gidilir.

kalabalıklar unutmak, unutmak Sahiller, şehirler unutmak ve alışveriş yapmak, ve dinlenmek için gelip En iyi milli parklar Avrupa'da.

Doğal ziyaret rağmen konumlar gibi ormanlar karmaşık olabilir tren yolculuğu, onları dışlamak için bir sebep değil. Bunlar doğal konumlar meşgul için mükemmel bir kontrast sunuyor şehirler, ve biraz araştırma ile, Save A Train'in yardımıyla ulaşmak için şaşırtıcı derecede uygun olduklarını göreceksiniz..

 

Avrupa'da Milli Parklar: Almanya ve İsviçre

Birds eye view of Saxon Switzerland which is part of National Parks in Europe

 

onun kafa karıştırıcı adı rağmen, Sakson İsviçre Ulusal Parkı çok fazla içinde Almanya. Kuzeybatı Çek Cumhuriyeti'ni sınırlayan geniş bir doğal bölgedir.. Bu ülkenin tek kaya milli park, ama aynı zamanda olağanüstü ormanlar kaplı. Birçok kişi yürüyüş yapmak için bölgeye gidiyor, ama aynı zamanda orada bir büyüleyici tarihi keşfetmek, Konigstein Kalesi dahil.

Nasıl trenle İsviçre Saxon almak:

parka yakın büyük şehir Dresden olduğunu, hangi Almanya'nın çok demiryolu ile ulaşmak kolaydır. Buradan, S-Bahn trenleri Saxon bağlanmak İsviçre her 30 dakika.

Almanya'da olsak da, Biz de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz Kara Orman. Belki orta Avrupa'nın en ünlü orman, Bu kaçırmak biri değil. Almanya'nın güneybatısındaki bu çarpıcı dağlık bölge her şeye sahiptir — yoğun yaprak dökmeyen ormanlar, dramatik dağlar, ve şirin köyler. Bu guguklu saatlerin ev 1700'lerin kadar uzanan bulunuyor, ve birçok köy uzak bir zamanda ürkütücü bir şekilde sıkışmış hissetmek. , masal atmosferi gerçek dünyadan tam kaçma mükemmel kendisi verir, eğer aradığınız buysa!

Nasıl trenle Black Forest almak:

en iyi yollarından biri deneyim Kara Orman trenle. Kara Orman hattı Offenburg ve Konstanz arasında çalışır. Bölgenin inanılmaz manzarasını sunar ve birkaç şehirde durur yol boyunca.

Offenburg Konstanz trenleri

Stuttgart Offenburg trenleri

Leipzig Dresden trenleri

Nürnberg Stuttgart trenleri

 

Belçika

Hallerbos Forest aka The Blue Forest

 

Hallerbos Ormanı, ya da “Mavi Orman”, Çarpıcı bir orman uzun için idealdir manzaralı zamları. Ortaya çıkan mavi çanların engin halıları Nisan ortası her yıl güzel ormana adını ver. kara gençleştirici deneyim bu güzel streç bir ziyaret yapmak dev Sequoia ağaçları da vardır.

Traveling yakalamak için Hallerbos ziyaret için en uygun zaman her yıl farklı ve hava şartlarına bağlı olduğunu unutmayın. er sıcaklığı yükselir, er çiçekler açar. Şimdi gitmek için harika bir zaman olacağını, bu yıl nisan ortasından biraz daha geç ısınmış gibi görünüyor. Ama zamana karşı bir yarış olarak var daha sıcak hava Ayrıca ağaçlar geri yapraklarını almak anlamına gelir, güneş ışığının Traveling mahrum, Bu sistem onların grimsi açmak yapar. için iyi senin Instagram Resimler!

İşte bir ipucu:

ne zaman çançiçeği sezon yaklaşımlar, Hallerbos mesajlar günlük güncellemeleri web sitesi (hafta boyunca) bluebells durumu hakkında. Bu şekilde fotoğrafçılar ve diğer ziyaretçiler gitme hala çok erken olmadığını bilmek, ya da acele gerekip gerekmediğini.

Nasıl trenle Hallerbos Ormanı olsun:

Düzenli vardır Brüksel'den trenler Halle sadece almasını 16 dakika. Buradan, TEC otobüs sayısını yakalamak 114 Orman giriş almak için.

üzerinde doğayı dönmeye hazır? O halde o bileti büyüklere sipariş et açık havada Kaydet A Train yardımıyla. Hiçbir gizli ücret. Sadece büyük bir seyahat!

Halle Trains Brüksel

Antwerp Halle trenleri

Brugge Halle trenleri

Ghent Halle trenleri

 

Hardangervidda MİLLİ PARKI, NORVEÇ

büyük milli parkı içinde Norveç Bir açık havada-adamın cennetidir. geniş plato, Avrupa'nın en büyük aşınmış ovalarında at biri 2,500 mil kare, bodur kırlarından ve sayısız gölleri ile kaplıdır, nehirler, ve akarsular. Tamamen treeline üzerinde, Eğer her yönde kilometrelerce görebilirsiniz, yapım bir yürüyüş için büyük hotspot.

Eğer öyleysen planlama Uzun Trek, Bir paketi emin olta kamışı: Burada sular balık ile iç içedir. Ren geyiği hayranları, Hardangervidda'nın onlar için en iyi milli parklar arasında olduğunu görecekler., onun sürüler dünyanın en büyük bazılarıdır olarak. hiçbir şey oldukça ovaları uyum içinde ren geyiği hareket binlerce izlemek gibi var; o bir manzara herkes yaşamlarının bir noktasında görmelisiniz var.

Eğer Oslo olduktan sonra, ihtiyacınız trenle Hardangervidda almak Sen Telemark Bo Oslo tren alabilir. Oradan yakalayabilirsiniz “Haukeliekspressen” Rauland. Ayrıca Hardangervidda keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktalarını yerlerde bir dizi Oslo Bergen Railway alabilir - Myrdal'e Flam, Fince, Haugastol, Ustaoset, ve Geilo.

Bergen itibaren Hardangervidda trenle, Bergen Demiryolu, Hardangervidda – Myrdal'ı keşfetmek için harika başlangıç ​​noktaları olan birçok yerde durur., Fince, Haugastol, Ustaoset, ve Geilo. Ayrıca Eidfjord Voss adlı Voss tren ve bir otobüs alabilir.

 

 

kova listenize Avrupa'nın en iyi Milli Parklar bazı eklemek için hazır? let Bir Tren Kaydet hızlı oraya yardım, ve eklenebılır, gizli maliyet.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnational-parks-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)