Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/11/2020)

Yeni deneyimler seyahat etmek için mükemmel bir anlam taşır. ancak, bazen turist dostu bir manzara bir alışveriş çılgınlığı bir mum tutamaz, ne kadar etkileyici. alışveriş için ziyaret eden kişiler bu biliyorum, ve neyse onların harcama eğilimlerini açığa olabilir Avrupa'daki şehirlerde bol.

ancak, ile Daha fazla para var ve enerji alışveriş için sol, o kadar iyi bir fikir ucuz seyahat ama hızlı. trenle alışveriş için Avrupa'nın en iyi şehirler Ulaşım olanlar koşulların her ikisi yerine getirir. en önemli alışveriş yerlerinden bazılarına bir göz atalım ve trenle oraya nasıl:

 

Amsterdam'da alışveriş, Hollanda

Amsterdam pek çok şey için bilinir, ve alışveriş merkezleri bunlardan biri. şehir alışveriş faaliyetleri ve markaların geniş bir yelpazesi sunmaktadır, Bütçeniz ne kadar büyük bağlı. Bazı lüks alışveriş arıyorsanız, bu bilgisayar. Hoofstraat sizin için sokak. mağazalar ve alışveriş merkezleri için, De Bijenkorf vurabilir, Magna Plaza veya Kalvertoren.

aynı anda birçok farklı mağaza ve stiller deneyim istiyorum De Negen Straatjes veya Dokuz Sokak da alışveriş için mükemmeldir. Ulaşabilirsin trenle Amsterdam Kolayca en büyük Avrupa şehirlerden, Paris ve Kopenhag dahil.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

Milano'da Alışveriş, İtalya Alışveriş için Avrupa'nın En İyi Şehirler için Moda pick

Milano, modanın başkenti olarak kabul edildiği için alışveriş için Avrupa'nın en iyi şehirleri arasında sayılıyor. ancak, Milano sadece hakkındadır Moda Duomo alanında ve yüksek sokak moda. keşfetmek için birçok yer vardır, Brera bölgesindeki sanatsal mağazalardan Navigli bölgesindeki ilginç etkilere. Milan gerçekten bir alışveriş cennetidir. bunun ilgisini ediyorsanız, Eğer seyahat edebilirsiniz Kolayca Roma'dan trenle Milano, Venedik, Avrupa'da yanı sıra diğer şehirler.

Cenova Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Bologna Milan trenleri

Floransa Milano trenleri

 

Zürih, İsviçre

Best Cities in Europe for Shopping

Deneyimli alışveriş Zürih seviyorum, özellikle de onun en pahalı mağazaların iyi yapabilir kim. Çoğu metropollerde daha farklı hissediyor çünkü Zürih alışveriş için Avrupa'nın en iyi şehirlerinden biridir. Sihlcity alışveriş merkezi ve alışveriş merkezi Glatt muhtemelen alıştığınız büyük alışveriş merkezleri değil, ancak kaliteli bir perakende sunuyoruz deneyim.

Diğer dikkate değer noktaları Bahnhofstrasse bulunur, Europaallee, ve alan Langstrasse çevreleyen, İstediğiniz özellikle Swiss kontrol ve kentsel tasarım. trenle Ulaşım Berlin'den kolaydır, Münih, Viyana, ve diğer büyük Avrupa şehirleri.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Zürih Tren Cenevres

 

Berlin, Almanya Alışveriş için Avrupa'nın En İyi Şehirler arasında yer alıyor

berlin skyline and towers

Berlin neredeyse her şeyi bulabilirsiniz devasa perakende ilçeleri ile alışveriş için Avrupa'nın en iyi şehirlerinden birinin başlığını haklı. derin cepleri olan kişiler için, Kurfürstendamm ya da “Ku'damm” bir zorunluluk ziyaret, sıkı bir bütçe olacaktır kuşkusuz sahip olanlar ise Bir gezi keyfini Tauentzienstrase için. Popüler bir olarak Avrupa hedef ve büyük bir şehir, Berlin trenle kolayca ulaşılabilir Avrupa'da birçok diğer şehirlerden.

Münih Berlin trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Anvers, Belçika

Antwerp eşsiz alışveriş-bilge yapan şeylerden biri de dünyaca ünlü elmas bölgesidir. ancak, Antwerp tasarımcı eksik değildir ve bağbozumu dükkanlar, antikacılar veya hareketli piyasalar ya. Her alışveriş için benzersiz bir deneyim sağlayabilir, Hatta zor olanları memnun etmek. Ulaşabilirsin trenle Antwerp Berlin, Paris, ve Avrupa'daki diğer şehirler.

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

 

Avrupa'nın en iyi şehirlerinden bazı bazı büyük alışveriş için hazır? yolculuğunuza planlayın, ve Trenin bileti rezervasyonu erken!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-europe-shopping-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)