Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 20/11/2020)

Nowe doświadczenia są doskonałym motywem podróżowania. Jednakże, czasami wzrok przyjazna turystom nie umywa do zakupy, bez względu na to jak imponujące. Ludzie, którzy odwiedzają za zakupy o tym wiedzą, i nie są na szczęście wiele miast w Europie, gdzie mogą wyzwolić swoje tendencje w wydatkach.

Jednakże, do mają więcej pieniędzy i energii w lewo na zakupy, to jest dobry pomysł, aby podróżować tanio ale szybko. Pierwsze kroki z najlepszych miast w Europie na zakupy pociągiem spełnia oba te warunki. Rzućmy okiem na niektóre z najważniejszych miejsc na zakupy i jak można się tam dostać pociągiem:

 

Zakupy w Amsterdamie, Holandia

Amsterdam jest znany z wielu rzeczy, i jego centra handlowe są jednym z nich. Miasto oferuje szeroki zakres działań handlowych i marek, w zależności od tego, jak duży jest budżet. Jeśli szukasz jakiegoś ekskluzywnych sklepów, ten PC. Hoofstraat jest ulica dla Ciebie. Dla supermarketów i centrów handlowych, można trafić De Bijenkorf, Magna Plaza lub Kalvertoren.

De Negen Straatjes lub The Streets Dziewięć są również idealne dla kupujących, jeśli chcesz przeżyć wiele różnych sklepów i stylów naraz. Możesz osiągnąć Amsterdam pociągiem łatwo z większości dużych miast europejskich, w tym Paryżu i Kopenhadze.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Zakupy w Mediolanie, Włochy to nasz pick Moda dla najlepszych miast w Europie na zakupy

Mediolan zaliczany jest do najlepszych miast na zakupy w Europie, dzięki temu, że jest uważany za stolicę mody. Jednakże, Mediolan to nie tylko o Moda i wysokiej ulica mody w obszarze Duomo. Istnieje wiele innych miejsc do zwiedzania, od artystycznych sklepów w dzielnicy Brera po modne wpływy w rejonie Navigli. Mediolan jest rzeczywiście raj. Jeśli jesteś zaintrygowany przez nią, można podróżować do Mediolan łatwo pociągiem z Rzymu, Wenecja, jak również innych miast w Europie.

Genua do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Bolonia do Mediolanu Trains

Florencja do Mediolanu Trains

 

Zurych, Szwajcaria

Best Cities in Europe for Shopping

Doświadczeni klienci kochają Zurych, szczególnie tych, którzy mogą sprawić, że najlepiej jej najdroższych sklepach. Zurych jest jednym z najlepszych miast w Europie na zakupy, ponieważ czuje się inny niż większość metropolii. Sihlcity centrum handlowe i centrum handlowe Glatt nie są ogromne centra handlowe jesteś prawdopodobnie używane do, ale oferują detalicznej jakości doświadczenie.

Inne ważne punkty dostępu obejmują Bahnhofstrasse, Europaallee, oraz obszar otaczający Langstrasse, zwłaszcza jeśli chcesz sprawdź Szwajcarów i urbanistyki. Jak się tam dostać pociągiem z Berlina jest łatwe, Monachium, Wiedeń, i innych dużych europejskich miastach.

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Genewa do Zurychu Trains

 

Berlin, Niemcy są również wśród najlepszych miast w Europie na zakupy

berlin skyline and towers

Berlin uzasadnia tytuł jednego z najlepszych miast w Europie na zakupy z jego ogromnych dzielnic handlowych, gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Dla tych z głębszych kieszeni, Kurfürstendamm lub „Ku'damm” to obowiązkowa wizyta, podczas gdy te z pewnością mniejszy budżet cieszyć się na wycieczkę do Tauentzienstrase. Jako popularny Europejski docelowe i głównym miastem, Berlin jest łatwo dotrzeć pociągiem od wielu innych miast w Europie.

Pociągi Monachium do Berlina

Frankfurt w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Antwerpia, Belgia

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Antwerpia wyjątkowe zakupy mądry jest jego słynnego diamentu. Jednakże, W Antwerpii nie brakuje projektanta i rocznika sklepy, sklepy z antykami i ruchliwy rynki zarówno. To może zapewnić unikalne doświadczenie dla wszystkich kupujących, nawet te, które są trudno zadowolić. Możesz osiągnąć Antwerpia pociągiem z Berlina, Paryż, i innych miast w Europie.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Lille Pociągi Antwerpia

Paryż Pociągi Antwerpia

 

Przygotuj się na wielkie zakupy w jedne z najlepszych miast w Europie? Zaplanuj podróż, oraz zarezerwować bilety na pociąg wcześnie!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-europe-shopping-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)