Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 28/01/2022)

Podróż pociągiem z Amsterdamu do Berlina zapewnia podróżnemu niezapomniane wrażenia i najbardziej ekologiczny wybór. Chociaż sześć godzin podróż jest nieco powolny, komfort oferowany przez pociągi i urok podróż jest wybitny. Z piękna sceneria po drodze, i wagon restauracyjny w celu zabicia czasu, podróż kończy się znacznie szybciej niż się spodziewano. Oto co pociągi w Europie Oferujemy na tej trasie.

 

Przybywając na nowoczesny Główny dworzec kolejowy (HbF) podczas podróży pociągiem z Amsterdamu do Berlina lub Berlina do Amsterdamu, Trudno się nie denerwować się o podróży, która nas czeka. Stacja jest stalowa konstrukcja z kilku piętrach, gdzie pociągi krzyż nad głową przez zawieszonych szynach. To jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta dzięki linii metra i autobus stacja, w centrum Berlina. Jeśli nie masz zarezerwowane zakwaterowanie w Berlinie, dobrym rozwiązaniem, zaledwie kilka minut od dworca jest InterCity Hotel.

 

Berlin do Amsterdamu Pociągiem

Po odjeździe z Amsterdamu do Berlina pociągiem, wpisać słynny Dworcu Centralnym w Amsterdamie, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków miasta, jak również lotniska Schipol. Łatwo dostępny, ten Dworzec Centralny Został zbudowany w 1889, a dziś odbiera około 250,000 pasażerów dziennie. Stacja jest bardzo dobrze oznakowane. Jeśli nie mówią po holendersku, pamiętaj tylko, że nazwa platformy to “tor”. Jeśli to konieczne, można gadać po angielsku, ponieważ personel stacji mówi językiem. w Amsterdamie, dobry wybór zakwaterowania w pobliżu dworca centralnego jest Ibis Style. Tam, Lokalizacja jest idealna, ponieważ stacja kolejowa znajduje się w samym centrum, blisko interesujących miejsc.

Bilet kolejowy z Brukseli do Amsterdamu

Bilet kolejowy z Londynu do Amsterdamu

Bilet kolejowy z Amsterdamu do Berlina

Bilet na pociąg z Paryża do Amsterdamu

 

Amsterdam Skyline w Berlinie

Amsterdam Pociąg do Berlina

Pociąg z Amsterdamu do Berlina pociągiem jest dość częsty, i są około dwóch pociągów na godzinę. Większość pociągów dziennie oferują bardzo wygodną obsługę, ale nieco powolny, jak oni zatrzymać się w kilku miastach po drodze. Pierwszy pociąg z Amsterdamu do Berlina odjeżdża o 6:58 rano, przybyciu do stolicy Niemiec na 13:20. Z Berlina do Amsterdamu, Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:37 i przybywa 13:08. Najlepszą częścią podróży w ciągu dnia, bez wątpienia, Jest krajobrazy. Małe miasta w głąb Niemiec i Holandii, a także gór i krajobrazów wiejskich, są absolutnie piersiach!

Bilet kolejowy z Amsterdamu do Brukseli

Bilet kolejowy z Amsterdamu do Londynu

Bilet kolejowy Berlin - Amsterdam

Bilet kolejowy z Amsterdamu do Paryża

 

 

Możliwości siedzenia w pociągu z Amsterdamu do Berlina są zróżnicowane. Podróż pociągiem z Amsterdamu do Berlina zapewnia podróżnemu niezapomniane wrażenia i najbardziej ekologiczny wybór. Ponieważ podróż jest długa, podróżować w jednym z tych kabin, który oferuje dodatki, takie jak światło, Podróż pociągiem z Amsterdamu do Berlina zapewnia podróżnemu niezapomniane wrażenia i najbardziej ekologiczny wybór, Podróż pociągiem z Amsterdamu do Berlina zapewnia podróżnemu niezapomniane wrażenia i najbardziej ekologiczny wybór, co pozwala na oglądanie filmów w zaciszu kabiny podczas całej podróży. Pamiętaj, aby kupić bilet na co najmniej dwa tygodnie wcześniej, więc upewnij się, że nie ma problemu dzieje.

 

Jesteśmy najbardziej zdecydowanie pewność, że uwielbiają jazdę z Amsterdamu do Berlina, i wzajemnie. tak, tam będzie kolejny wyjazd, bo raz spróbować go po raz pierwszy, będziesz zawsze chce się pociągiem i znowu w pełni cieszyć się podróżą.

 

Więc, jesteś gotowy do podróż pociągiem między Holandią a Niemcami pociągiem? jeśli tak, zarezerwuj u nas bilety na pociąg 3 minuty, w najtańszych cenach i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)