Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

W ciągu zaledwie kilku godzin, można badać wiele nowych jasnych i świecący krajach. Ale, co jest najlepszym sposobem, aby się tam dostać. Trenować w porównaniu Bus Europa podczas podróży?

 

Szybciej i lepiej wygląda!

Pociągi, w przeciwieństwie do autobusów, podróżować prosto przez wieś. Oznacza to, że zamiast patrząc na nudne autostrady, lub po prostu spędzać czas przemieszczania się z miejsca na miejsce, masz okazję do widzieć więcej wybranego kraju. Gdy będziesz gotowy, aby przejść do następnego miejsca docelowego, dostaniesz tam w krótkim czasie. Wysoka prędkość Trenuj kontra autobus w Europie. To nie myślenia.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Pociągi z Drezna do Kolonii

Pociągi Monachium do Kolonii

 

Brak dżemy

Przez „bez korków”, nie mamy na myśli „nie” słodkie uderzeń. Nie mamy na myśli Korki. Tak jest w przypadku torów kolejowych – nic nie blokuje drogi. Są to linia prosta prawo Twoje przeznaczenie.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

pociąg kontra autobusie, to jest autobus
Autobusy są gęstsze niż siedzeń kolejowych

Komfort Pociąg kontra Bus

Jeśli chodzi o podróżowanie pociągiem czy autobusem. Komfort jest król. Kiedy decydujemy pomiędzy dworcem autobusowym w porównaniu z Europą, Pociągi wygrać nie tylko na trasie, ale w międzyczasie, także! Na dworcach kolejowych, możesz czekać na pociąg w komfort i bezpieczeństwo, z dużą ilością miejsc do siedzenia w dół, jeść i pić lub kupić zapasy na drogę.

W autobusie, ty dzielić mniejszą przestrzeń (a mniejsza WC!) z Pozostali pasażerowie. Nie będzie w stanie wstać i rozprostować nogi i przejść do spokojniejszej przewozu, oraz nie może być dowolna żywność lub napój dostępny.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

pociąg kontra autobusie, to fotele kolejowe
fotele kolejowe są bardziej komfortowe niż foteli autobusowych

Elastyczność pociągu a autobus

Na pociąg podróż, Komunikaty zapewni Szczegółowy up-to-date Informacje na pociąg, od kiedy opuszcza się, gdzie się zatrzyma i który odchodzi od platformy, a jeśli chcesz porównać pociąg kontra autobusu na elastyczność, potem w pociągu, wiesz, w 90% precyzja kiedy będzie przybywać.

Autobus będzie Ci z punktu A do B, ale jeśli chcesz iść dalej, trafisz na kosztownych problemów. Nieprzewidywalne opóźnienia spowodowane przez ruch na drogach może oznaczać brak połączenia, kosztowało dużo więcej.

W pociągu, masz całkowitą elastyczność; wystarczy obrócić się i skakać na którykolwiek pociągi do własnych planów.

To nie ma znaczenia, jeśli pominąć swój pociąg - można po prostu wskoczyć na następny!

Czy jesteś przekonany w Trenuj kontra autobus w Europie debatować jeszcze?

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

Trwać, zarezerwuj wycieczkę z pociągiem Zapisz pociąg. Ze znacznie większą przestrzenią w pociągu, masz pokój usiąść, zrelaksować się i cieszyć się widokami, podczas gdy planujesz swój następny krok.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)