Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Sadece birkaç saat içinde, Eğer parlak ve ışıltılı yeni ülkelere çok sayıda keşfetmek olabilir. Fakat, orada ne almak için en iyi yoldur. içinde Otobüs karşı Tren Avrupa seyahat?

 

Daha hızlı ve daha iyi görünümlü!

Trenler, otobüsler aksine, aracılığıyla düz seyahati kırsal bölge. Bunun anlamı, bir sıkıcı otoban bakarak araçları, veya harcama saat basitçe bir yerden bir yere hareket, İmkanınız var görmek seçtiğiniz ülkenin daha. Bir sonraki varış noktanıza geçmeye hazır olduğunuzda, hiçbir zaman başaracağım. Yüksek hız Avrupa'da Otobüs karşı Tren. Bu bir no-beyin olduğunu.

Köln Trains Frankfurt

Dresden Köln trenleri

Münih Köln trenleri

 

hiçbir reçeller

‘Hayır reçel’ By, Biz ‘hayır tatlı atım’ anlamına gelmez. Biz hiçbir anlamı Trafik sıkışıklığı. Demiryolu raylarının olayı budur - hiçbir şey yolu kapatmıyor. Onlar için düz bir çizgi haklısın varış noktanız.

Paris trenleri Dijon

Paris trenleri Reims

Paris Trains Lille

Paris trenleri Turlar

 

Otobüs karşı eğitmek, Bu otobüs
Otobüs koltukları tren koltukları daha yoğun olan

Otobüs karşı Train konfor

Trenle mi yoksa otobüsle mi seyahat etmek söz konusu olduğunda. Konfor kraldır. Avrupa'da Otobüs karşı Tren arasındaki verirken, Trenler yolda ama sadece kazanmak arada, çok! tren istasyonları başta, yapabilirsin konforunda treni beklemek ve Emniyet, oturup yerleri bol, ye ve iç veya yolculuk için malzemeleri satın.

Otobüste, sen Daha küçük bir alanını paylaşacak (ve daha küçük tuvalet!) ile diğer yolcular. Sen kalk ve bacaklarını germek veya daha sessiz bir arabaya taşımak mümkün olmayacaktır, ve herhangi bir yiyecek ya da kullanılabilir içecek olmayabilir.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Otobüs karşı eğitmek, Bu tren koltukları olan
Tren koltukları Otobüs koltukları daha rahat

Otobüs karşı Train Esneklik

bir günü Tren yolculuğu, duyurular sağlayacaktır Detaylı kadar güncel senin trende bilgi, o yola o durana yere bırakır ve ne zaman hangi platform dan, ve esnekliğe otobüsün karşı treni karşılaştırmak istiyorsanız, Daha sonra trene, Eğer bildiğimiz 90% doğruluk Eğer ne zaman geleceğini.

Bir otobüs B'ye A'dan alırsınız, ancak herhangi bir ileri gitmek istiyorum, Eğer masraflı sorunlarla olacak. yollarda trafik nedeniyle Öngörülemeyen gecikmeler bağlantınızı kaçırmak anlamına gelebilir, Size çok daha fazla maliyet.

Trende, Eğer toplam esnekliğe sahip; sadece açın ve planlarınızı uygun trenler hangisi atlamak.

Eğer tren özledim fark etmez - sadece bir sonraki atlama!

İçinde ikna Are Avrupa'da Otobüs karşı Tren henüz tartışma?

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Devam et, ile tren yolculuğu kitap Bir Tren Kaydet. Trende çok daha fazla alan ile, Geri oturmak oda olacak, bir sonraki hamlenizi planlarken rahatlayın ve manzaranın tadını çıkarın.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)