Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/03/2021)

demiryolu ile Avrupa seyahat acele uzağa gitmiyor uzun süredir devam eden bir gelenektir – Trenler hızlı olan, en çevre dostu, ve bir yerden bir yere taşınmanın en verimli yolu. Bizim tren bileti sistemi tren seyahatleri organize ağrı dışarı alır rağmen, planlama ve hazırlık bir sürü kalıntılar. Eğer Avrupa çapında güzel bir seyahat programı yardımcı olmak için, Avrupa'yı trenle seyahat etmek için en iyi ipuçlarımız.

 

ne zaman rotanızı planlayın Avrupa'yı Trenle Seyahat Edin

Avrupa'ya trenle seyahat etmek için 2020 Rotanızı planlamayı ve her varış noktasında ne kadar zaman geçireceğinizi düşünmeniz önemlidir. Eğer Amsterdam, Berlin, Londra, Milano, Paris, ve Venedik mutlak Mutlaka görülmesi gereken yerlerden listesinde olan, Bunun olması için en mantıklı rota anlamaya. Görmek istediğiniz yerlerin bir listesini ve kabaca gezi haritasını ki yol açın. Tarihleriniz karar verin ve tamamlamak için her yerde geçirecek kaç gün senin rota güzergah.

Milan Como Gölü trenleri

Torino Como Gölü trenleri

Padua Como Gölü trenleri

Venedik Como Gölü trenleri

 

Çok fazla hedeflere ile programınızı paketi kalkmayın

Eğer Tren ile Avrupa Seyahat yapabileceğiniz en kötü şeylerden biri deneyin ve çok fazla uyum sağlamaktır. seyahatiniz içine mümkün olduğu kadar çok şehir ve ülkeleri denemek ve reçel karşı doğal bir eğilim vardır, ancak, Düzgün her hedef yaşamaya gidiş değildir eğer yolculuk yapmak hiçbir anlamı yoktur! çok paketleme birçok yerler senin güzergah masraflı olabilir ve otele giriş ins bir bulanıklık haline tatil çevirip-çıkışları kontrol edebilirsiniz içine.

Çok fazla denemek ve uygun olmadığı kadar sonuna kadar her durak tadını daha önemlidir. Sen tasarruf edecek taşımacılık ve hedefleri keşfetmek için daha fazla zaman kazanmak.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

 

para birimini kontrol edin

Rotanızı planlarken Tren ile Avrupa Seyahat etmek, ülkelerin para birimlerini kontrol etmek emin olun. Her ülkede Avrupa Euro kullanan. Hatta bazı AB üyeleri, Bulgaristan ve Hırvatistan gibi, Hala ülkelerine özgü olan kendi para birimini kullanmaya. Euro ve non-Euro ülkelerinin bu listeye göz atın.

Prag Trains Frankfurt

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

 

Önceden kitap konaklama

Mümkün olsa size bir yerden bir yere hareket ederken otel ve pansiyonlar kitap, size güvenli hiçbir konaklama yerde gelemeyecek için elinden geleni önermek. kitaba deneyin senin pansiyonlar/Üç şehirlere ilki için şimdiden otel, Özellikle Berlin ve benzeri yüksek sezon boyunca popüler şehirler için Prag. Olaylar, gibi festivaller şehirlerde, Ayrıca kullanılabilirlik üzerinde etkisi. Eğer daha fazla şeyler yapıyor zaman geçirebilirsiniz konaklama vasıtası endişesi değil, gezi ve boş vaktinizi gibi!

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Hanover Köln trenleri

 

mümkün olduğunca Gece kadar – Avrupa'yı Trenle Seyahat Edin

Yalnızca Eğer bir şehirde sadece bir gün harcama planı, tarafından oraya deneyin gece Treni. Bir gece treni alarak seyahat gün boyunca vakit istemiyoruz, yapabilirsin para biriktir konaklama ve hedefinizi keşfetmek için daha fazla zamana sahip olabilir. senin gecede rezervasyon yaparken tren bileti tek bir yerden diğerine almak için ne kadar sürdüğünü kontrol etmek emin olun.

 

 

Trenle Seyahat Avrupa'nızla birlikte insanlarla konuşun

konuşmak emin olun yerliler veya diğer yolcuların senin tren yolculuğu. bilgi verirler o bir seyahat kılavuzunda bulacağınız şeyden daha değerli olabilir. Başkalarıyla konuşurken, Üzerinde tavsiye edilebilir iyi yerler yemeye, dansa gitmek, gizli mücevherler, harika gezi yerleri, ve en kolay yolu etrafında almak.

 

İçinde Tren ile Avrupa Seyahat planlıyor musunuz 2020? En iyi tren bileti sayfamızda yer sunar ile güncel tutarak başlayın Facebook ve heyecan sayfalar veya bizi ziyaret Online Bir Tren kaydet Avrupa'da rakipsiz tren ücretlerinde

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)