Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/06/2021)

Avrupa'da bir gezi planlarken, Bu kadar çok seçenek ile karşı karşıya konum! Sonsuz yerler ve deneyimler, yıllardır seyahat ve hala temel bir şey kaçırmış gibi hissediyorum ki. Bu, seyahat hataları aşırı taahhüt, ve yapmak daha küçük ayrıntılar üzerinde eksik seyahat ve tren seyahat öylesine büyülü. Avrupa'ya bir gezi planı ne yapmanız gerektiğini ve nasıl anlatmak için buradayız, başlangıçtan bitime!

 

Bahşiş 1: Onu daralt

Otantik İspanyol tapas yaşayabilirsiniz önce, meydanlar Roma'da, veya çatı terasları Prag'da, yönetici önemli bir bit gereklidir! Basit ifadeyle, Avrupa'da bir gezi planlarken daha sen hazırlanmış, senin beklentileri karşılıyor eğlenceli ve stressiz bir yolculuk daha şansınızı.

İşte size bir Save A Train ipucu: seçim bir ilk beş, Avrupa macera için gerekir-dos! Belki de içiyor Hofbrauhaus içinde Münih, veya Bir kanal turu alarak Amsterdam, veya David-dan birçok açıları inceleyerek – Florence. Her ne ise, Bu aşağı işaretlemek ve çevrelerindeki gezi planı. trenler tercih edilen.

Milan Floransa trenleri

Londra Paris trenleri

Prag - Berlin Tren biletleri

Frankfurt - Münih Tren biletleri

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

Bahşiş 2: klişeler önlemek etmeyin.

Şimdi Avrupa'da bir gezi planı gerektiğini kurulan ettik, Bir sonraki üst hedefleri seçmektir. YOLO ruhu içinde, Eğer gittiği parça çıkmak ve aramak isteyebilir gizli mücevherler şehirler içinde. Ama istediği sende yenilikçi ana hedeflere karşı gelmek, oturun isteyebilirsiniz. Bir turist otobüsü üzerinde. Bir sebebi yerler gibi var Colosseum, Eyfel Kulesi, ve Charles Köprüsü hepsi Aşırı popüler turist: Onlar harikalar! Almak zorunda hissetme Aşınmış yolun dışı sadece onun uğruna. büyük ederse konumlar size hitap, sonra gidip onları görmek.

bir de, gospel gibi rehber davranamazsın. Bu Louvre on-yapmanız gerekir mutlak olduğunu söyleyebiliriz Paris seyahatim, ama belki de daha iyi bir gün için arama olurdu Blek le Sıçan sokak duvarlarında adet. Esneklik, seyehat ettiğinde, anahtar, her zaman!

Londra Frankfurt trenleri

Londra Trains Brüksel

Londra - Köln Tren biletleri

Londra - Brüksel Tren biletleri

 

Bahşiş 3: Avrupa'da bir gezi planlarken Seyahat büyük önem verilmektedir

Seyahat kapalı mevsimler. Popüler aylar Temmuz vardır, Ağustos, ve Eylül. Onlar delicesine meşgul, değil pahalı söz! Eğer yaz aylarında Avrupa'ya bir seyahat planlıyorsanız, Eğer yakın arkadaşlarından milyonlarca ve milyonlarca her deneyim paylaşımı olacak. Konaklama dışarı rezervasyonu olacak, veya pahalı ve Trenler çok daha dolu olacak, onlar seyahat etmenin en iyi yolu olduğunu görerek!

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

Bahşiş 4: Avrupa'ya seyahat planının bir parçası olarak seyahat belgelerinizi bir araya getirin

Pasaportun yoksa, o zaman en iyi çatlama olsun! Eğer birini alması için başvuru tarihten itibaren en az 4-6 hafta sürer. (tabii ne Yaşadığınız ülkeye bağlı) Hızlandırılmış hizmetler sürecini hızlandırabilir, ancak size mal olacak. Bu yolculuğun öncesinde önceden bu kuyunun bakmak en iyisi. Zaten pasaportu? son kullanma tarihini kontrol edin! o içinde kendiliğinden sona eriyorsa Bazı ülkeler size girişini inkar edemez 6 siz vardıktan sonra ay. eek!

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

Bahşiş 5: Araba kiralamak.

İstemek araba kiralamak Avrupa'da bir gezi planlarken? Geçerli bir ehliyete sahip emin olun. Bazı araç kiralama şirketleri de geldikleri ülkede kendi sürücü belgesi ek olarak uluslararası ehliyete sahip gezginleri gerektirir.

Strazburg - Paris Tren biletleri

Paris Marsilya trenleri

Roma Milano trenleri

Cenevre Zürih trenleri

 

Bahşiş 6: Çok fazla hedeflere ile programınızı aşırı paketi yok.

Önceden belirtildiği üzere, aşırı taahhütte bulunmak ve çok fazla sıkıştırmaya çalışmak kolaydır. Tamamen anlaşılabilir. Kıymetli izni de yararlanılabilir gerekiyor, bu yüzden Avrupa'ya bir gezi planlarken güzergahlar aşırı paketi Denemesi kolaydır. ancak, Bu pahalıya mal olabilir (değil yorucu söz), aşırı paketleme çok birkaç gün içinde çok fazla hedeflere sahip gezileri yolda daha fazla zaman neden olarak, ve daha fazla gaz veya tren bileti. En uç durumlarda, o bir gezi sabote edebilir, Otel check-in ve check-çıkışları bir bulanıklık dönüştürerek (sürekli paketleme ve açma ile), Tren pencereleri geçmiş bir hiç ziyaret peyzaj yarışı izlerken. Eğer mümkünse, yavaşlatmak. Sen olacak ulaşım tasarruf ve hedefleri keşfetmek için daha fazla zaman kazanmak.

Brüksel - Rotterdam Tren biletleri

Antwerp - Rotterdam Tren biletleri

Berlin - Rotterdam Tren biletleri

Paris - Rotterdam Tren biletleri

 

 

Bahşiş 7: Para değişimi

Gezginler onların bankadan para alım Euro bir çok atık (ya da daha kötüsü, bir dan döviz sayacı) Avrupa'da gelmeden önce. Bu ağır ücretleri sonuçlanır! Avrupa'da bir gezi planlarken yüzden ihmal bu konuyu do.

Önerimiz Avrupa'da geldiğinde bir ATM'ye hemen baş ve ATM kartı kullanarak nakit çekme etmektir. Basit, ve işlem için olsun kur biz bile ev bankalardan aldık her halükarda daha neredeyse kesinlikle daha iyidir. Eğer uluslararası ATM işlem ücretleri hakkında sormak ayrılmadan önce bankanıza Çağrı, hem yurtdışında kartınızı kullanarak olacağını bildiren olarak. Onlara söylemezsen, sahtekarlık olduğunu düşünmeleri için onları uyarabilir, ve kartınızı bloke edecek. Ayrıca, Banka varsa sormak uluslararası yerleri veya ortaklıklar ile yerel Avrupa'da bankalar.

Frankfurt - Köln Tren biletleri

Brüksel - Köln Tren biletleri

Viyana - Köln Tren biletleri

Stuttgart - Köln Tren biletleri

 

Bahşiş 8: Ne Salıncakta kaybetmek, roundabouts kazanmak

küçük otel tasarrufu için konumunuzu feda etmeyin. Biz Avrupa'da bir gezi planlarken en merkezi konumu ile sizin Airbnb tercih ya da otel vererek tavsiye. Bütçe gezginler, özellikle, € 5 olan bir ücra yerde bir otel seçmek için bir eğilim var daha ucuz daha merkezi olan tek. Sen olacak Zamandan tasarruf ve ulaşım para (Eğer alarak taksiler kadar rüzgar özellikle).

Münih Basel trenleri

Zürih - Basel Tren biletleri

Bern - Basel Tren biletleri

Cenevre - Basel Tren biletleri

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

Bahşiş 9: Avrupa'ya bir seyahat planlamadan önce telefon operatörünüzü aramayı unutmayın.

Eğer tam Avrupa'ya bir gezi planı kez taşıyıcı ara ve bir plan i almakTelefonunuzu kullanmayı planlıyorsanız f, ve sonra yanlışlıkla veri ücretleri önlemek için telefonunuzun ayarlarını emin olun (kısacası: hücresel veriyi kapatın ve hücresel verileri kullanabilirsiniz uygulamaların sayısını kısıtlamak). Ve, Bir plan olarak, e-postaları indirmek ve göndermek için Kablosuz ağları özgür sopa, Web'i kontrol etmek, ve kullanarak uygulamaların. Avrupa'da birçok WiFi noktaları vardır, Böylece uzun süre temas dışında olmayacak. alternatif olarak, Eğer Avrupa'ya gidince telefonunuz için bir SIM kart satın.

Rimini - Milano Tren biletleri

Roma - Floransa Tren biletleri

Torino - Milano Tren biletleri

Venedik - Milano Tren biletleri

 

Bahşiş 10: Bir App That For var

Eightydays gezginlere Mevcut seçenekler içine kolay bir görüntü verirken, Avrupa'da bir gezi planı yardımcı olabilir müthiş seyahat uygulaması Avrupa'da seyahat.

Kullanıcılar başlamak ve bitirmek için bir şehir seçerek başlayın (şimdilik, o başlatmak ve aynı yerde yolculuk sona erdirmek için gerekli). Ardından hareket tarihini seçin, ne kadar seyahat olmak ve kaç olacak yerler içermek. Avrupa'da şehirler bakmak istiyorsanız Kullanıcılar ayrıca seçebilir, Avrupa Birliği, veya sadece Schengen Bölgesi. Uygulamanın ardından bir seyahat programı yaratacak, Her şehirdeki Airbnb oranları ile tamamlamak, Bir bütçe için.

Uygulamanın iyi görünüyor bir güzergah stumbles kadar bu karıştırma seçenekleri devam etmek mümkündür. Ve uygunsuz seyahat dert etmeyin: Site diyor o özellikle uzak havaalanlarını eler ve sabah erken kalkışlar yolda yolcuları tahliye olabilir.

o olmasa (henüz) bütününe rezervasyon için mükemmel bir sistem Avrupa gezisi, Potansiyel olarak daha önce sahip olmayabilir hedeflere onları tanıtan ederken Eightydays gezginlere farklı yolculuklar için fiyat noktaları daha iyi bir fikir vermek yardımcı olabilir düşünülen.

Gezginler kullanabilir Eightydays web sitesi veya yeni başlatılan iOS uygulaması Avrupalı ​​sefer planı.

Lyon - Londra Tren saatleri

Amsterdam - Anvers Tren saatleri

Brüksel - Frankfurt Tren saatleri

Brüksel - Mainz Tren biletleri

 

Tabii ki, seyahat için en iyi yolu Treni ile her zaman! Bir Tren bilet satın almak için en iyi yoldur kaydet. Eğer kitap hakkında ise tren biletleri linke tıklayın https://www.saveatrain.com Büyük indirimler elde etmek.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bize bir kredi vermek ya bağlantı Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)