Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/06/2021)

Kad Jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu, jūs saskaras ar tik daudzām iespējām! nebeidzamas vietas un pieredze, ka jūs varētu ceļot gadiem un joprojām justies kā jūs esat kaut ko palaiduši garām būtisko. Tas var novest pie ceļojuma kļūdas pārmērīgas saistības, un izlaižot uz mazākiem detaļas, kas padara ceļojumu un vilcienu ceļot tik maģisks. Mēs esam šeit, lai jums pastāstīt, ko jums nevajadzētu darīt un Kā plānot braucienu uz Eiropu, no sākuma līdz beigām!

 

gals 1: Sašaurinātu to uz leju

Pirms jūs varat izbaudīt autentisku spāņu tapas, laukumi Romā, vai jumta terases Prāgā, ir vajadzīgs nozīmīgs mazliet admin! Vienkārši liec, vairāk sagatavoti jūs esat, ja jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu, jo lielākas izredzes jautrības un bez stresa ceļojums, kas dzīvo līdz jūsu cerības.

Tātad, šeit ir ieteikums Saglabāt vilcienu: izvēlēties top pieci, must-dos par šo Eiropas piedzīvojumu! Varbūt tas’s dzeramā gadā Hofbrauhaus iekšā Minhene, vai ņemot kanālu tūri Amsterdama, vai Pārbaudot David-no daudziem leņķi – Florencē. Lai kas tas arī būtu, atzīmēt tos uz leju un plānot savu ceļojumu ap tiem. Vēlams ar vilcieniem.

Milan uz Florenci Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Prāga uz Berlīni Vilciena biļetes

Frankfurte uz Minhene Vilciena biļetes

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

gals 2: Nelietojiet izvairīties klišejām.

Tagad, kad esam konstatēts, ka jums ir nepieciešams plānot braucienu uz Eiropu, Nākamais ir izvēlēties savu top galamērķi. Garā Yolo, Jūs varat doties pie uzvarēts dziesmu un meklēt slēptie dārgakmeņi ietvaros pilsētām. Bet Hipster ar jums, kas vēlas iet pret mainstream galamērķiem, varat veikt vietu. Uz tūristu autobuss. Ir iemesls, kāpēc vietās, piemēram, Kolizejs, Eifeļa tornis, un Kārļa tilts visi ļoti populāri ar tūristiem: viņi ir lieliski! Neuzskati, ka tev ir jāsaņemas nost no piekautā ceļa tikai tā dēļ. Ja liels atrakcijas vēršos pie jums, tad iet un redzēt viņus.

Tā paša iemesla, nav pret ceļvedi, kā evaņģēlija. Tā varētu teikt, Luvra ir absolūts must-do uz ceļojums uz Parīzi, bet varbūt jūs būtu labāka diena Meklē Blek le Rat gabalus uz aleja sienām. elastīgums, kad jūs ceļot, ir galvenais, vienmēr!

Londonas uz Frankfurtes Vilcieni

Brisele Londonas Trains

Uz Londonu uz Ķelni Vilciena biļetes

Uz Londonu uz Briseli vilciena biļetes

 

gals 3: Ceļojumu datumi ir ļoti svarīgi, ja jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu

Ceļot off sezonas. Popular mēneši ir jūlijs, augusts, un septembrī. Tie ir neticami aizņemts, nemaz nerunājot dārgi! Ja Jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu vasarā, jūs dalīties katru pieredzē ar miljoniem un miljoniem saviem tuvākajiem draugiem. Apmešanās tiks rezervēts ārā, vai dārgs un Vilcieni būs daudz pilns, redzot, ka tie ir labākais veids, kā ceļot!

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

gals 4: Apkopojiet ceļošanas dokumentus, plānojot ceļojumu uz Eiropu

Ja jums nav pases, tad jūs visērtāk nokļūt plaisāšanu! Tas prasīs vismaz četras līdz sešas nedēļas no pieteikuma iesniegšanas laikā, lai jūs varētu saņemt vienu. (Atkarībā no valsts jūs dzīvojat, protams,) Paātrinātos pakalpojumus var paātrināt procesu, bet tas maksās jums. Tas ir labākais, lai rūpēties par šo savlaicīgi pirms ceļojuma. Jau ir pase? Pārbaudiet tās derīguma termiņu! Dažas valstis var liegt jums ierakstu, ja tas beidzas laikā 6 mēnešos, kad jūs ieradīsieties. EEK!

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

gals 5: Īri auto.

vēlas izīrēt mašīnu ja jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu? Noteikti derīgai autovadītāja apliecība. Daži auto nomas uzņēmumi arī ceļotājiem pieprasīt ir starptautiska autovadītāja apliecība, papildus sava vadītāja apliecība no to izcelsmes valsts.

Strasbūras uz Parīzi vilciena biļetes

Parīzes uz Marseļas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

gals 6: Vai nav pārāk pack savu maršrutu ar pārāk daudziem galamērķiem.

Kā jau iepriekš minēts,, ir viegli pārspīlēt un mēģināt iespiest pārāk daudz. Tas ir pilnīgi saprotams. Jūsu precious atvaļinājums ir izmantot labi, tāpēc tas ir viegli izmēģināt pārāk pack jūsu maršrutus, plānojot ceļojumu uz Eiropu. Tomēr, tas var būt dārgi (nemaz nerunājot nogurdinoši), kā pār iepakošanas braucieniem ar pārāk daudziem galamērķiem pārāk pāris dienām rada vairāk laika uz ceļa, un vairāk gāze vai vilciena biļetes. Ārkārtējos gadījumos, tas var sabotāža ceļojumu, pārvēršot to par aizmiglot par viesnīcu reģistrēšanos un izrakstīšanos (ar nemainīgu iepakošanai un izpakošana), skatoties nekad apmeklēja ainavu sacīkstes iepriekšējo vilcienu logiem. Ja iespējams, lēnāk. Jūs redzēsiet ietaupīt uz transporta un iegūt vairāk laika, lai izpētītu savu galamērķi.

Briseles uz Roterdamas vilcienu biļetes

Antverpene uz Roterdamu Vilciena biļetes

Berlīne uz Roterdamas vilciena biļetes

Parīze uz Roterdamu Vilciena biļetes

 

 

gals 7: Naudas maiņa

Ceļotāji jātērē daudz naudas pērkot eiro no savas bankas (vai sliktāks vēl, no A valūtas maiņas skaitītājs) Pirms ierašanās Eiropā. Tā rezultātā dūšīgs maksu! tāpēc nav nolaidība šo tēmu, ja jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu.

Mūsu ieteikums ir doties uzreiz uz ATM, kad jūs ieradīsieties Eiropā un izņemt skaidru naudu, izmantojot savu ATM karti. Tas ir vienkārši, un valūtas kursa, kas jums par darījumu ir gandrīz noteikti ir labāk nekā jebkurš likmi mēs pat gotten no mājām bankām. Zvaniet savu banku, pirms jūs atstāt jautāt par starptautiskajiem bankomātu transakcijas maksu, kā arī informējot viņus, ka jums būs, izmantojot savu karti ārvalstīs. Ja jums nav pateikt viņiem, tas varētu viņus brīdināt domāt, ka tā ir krāpšana, un bloķēs savu karti. Arī, jautāt, vai jūsu banka ir starptautiskie vietas vai partnerattiecības ar vietējs bankām Eiropā.

Uz Frankfurti uz Ķelni Vilciena biļetes

Uz Briseli uz Ķelni Vilciena biļetes

Vīne uz Ķelni Vilciena biļetes

Štutgarte uz Ķelni Vilciena biļetes

 

gals 8: Ko jūs zaudējat šūpoles, Jūs win uz apkārtceļiem

Nelietojiet upurēt savu atrašanās vietu mazo viesnīcu ietaupīt. mēs iesaka dot priekšroku savu Airbnb vai viesnīca ar lielāko centrālo atrašanās vietu, ja jūs plānojat ceļojumu uz Eiropu. Budžeta ceļotājiem, it īpaši, ir tendence izvēlēties viesnīca devies vietu, kas ir € 5 lētāks par viens, kas ir vairāk centrālā. Jūs redzēsiet ietaupīt laiku un naudu par transportu (it īpaši, ja jūs likvidēt ņemot taksometru).

Minhene, lai Bāzeles Vilcieni

Cīrihes uz Bāzeles vilciena biļetes

Bernes uz Bāzeles vilciena biļetes

Biļetes uz Ženēvu uz Bāzeles vilcienu

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

gals 9: Neaizmirstiet piezvanīt tālruņa operatoram, pirms plānojat ceļojumu uz Eiropu

Zvaniet jūsu pārvadātājs, kad jūs pabeigt plānot braucienu uz Eiropu, un iegūt plānu if jūs plānojat izmantot savu tālruni, un tad pārliecinieties, ka jums iestatīt tālruni, lai izvairītos no nejaušas datu maksas (īsumā: izslēgt mobilos datus un ierobežot lietotņu skaitu, ko var izmantot mobilos datus). Un, kā plāna, pieturēties bezmaksas Wi-Fi tīklu, lai lejupielādētu un sūtīt e-pastus, pārbaudot Web, un izmantojot progr. Eiropā ir daudz WiFi, tāpēc jums nebūs ārpus touch ilgi. Alternatīvi, nopirkt SIM karti tālrunī, kad jūs nokļūt Eiropā.

Rimini uz Milānu vilciena biļetes

Romas uz Florenci vilcienu biļetes

Turīnas - Milānas vilciena biļetes

Venēcijas un Milānas vilcienu biļetes

 

gals 10: Tur ir par šo app

Eightydays ir awesome ceļojumu app, kas var palīdzēt jums plānot braucienu uz Eiropu, vienlaikus sniedzot ceļotājiem viegli ieskatīties pieejamajām kad opcijām ceļo pa Eiropu,.

Lietotāji sākt, izvēloties pilsētu sākt un pabeigt (tagad, tas ir nepieciešams, lai sāktu un beigtu ceļojumu tajā pašā vietā). Pēc tam atlasiet izlidošanas datumu, cik ilgi ceļojums būs un cik daudz galamērķi iekļaut. Lietotāji var arī izvēlēties, vai viņi vēlas, lai apskatīt pilsētām Eiropā, Eiropas Savienībā, vai tikai Šengenas zona. Lietotne tad izveidot maršrutu, pabeigt ar Airbnb likmēm katrā pilsētā, tiem, par budžetu.

Tas ir iespējams turpināt jaukšana iespējas, kamēr lietotne stumbles pēc maršruta, kas izskatās labi. Un nav jāuztraucas par neērtu ceļojumiem: Vietne saka tas īpaši atsijāti tālu prom lidostas un agri no rīta, kas var iztukšot ceļotājiem uz ceļa.

Lai gan tas nav (vēl) perfekta sistēma, lai rezervētu visu Eiropas ceļojums, Eightydays var palīdzēt sniegt ceļotājiem labāku priekšstatu par cenu punktus dažādiem braucieniem, bet, iespējams, iepazīstinot viņus ar galamērķiem tie nedrīkst būt iepriekš uzskatīt.

Ceļotāji var izmantot Eightydays mājas vai nesen uzsāka iOS lietotne plānot savu Eiropas reisus.

Liona uz Londonu Vilciena laiki

Amsterdama līdz Antverpene Vilciena laiki

Brisele uz Frankfurti Vilciena laiki

Briseles - Maincas vilciena biļetes

 

Protams, labākais veids, kā ceļot, ir vienmēr ar vilcienu! Saglabāšana Vilciens ir labākais veids, kā iegādāties biļetes. Ja jūs gatavojaties rezervēt vilciena biļetes noklikšķiniet uz saites https://www.saveatrain.com saņemt lielas atlaides.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saite šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)