Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/12/2020)

Ceļojot pa Itāliju ar vilcienu, ir neaizmirstama pieredze. Itālijas vilcienu tīkls savieno gandrīz katram nozīmīgam pilsēta Itālijā, padarot to viegli lai nokļūtu no vienas vietas uz citu. Ceļojot apkārt ar vilcienu ir ne tikai ātrs un efektīvs veids, lai redzētu, Itāliju, bet tas arī piedāvā visvairāk Īpašie viedokli par tās lauku. Šeit ir daži vienkārši ceļojumu padomi izpētīt Itālija ar vilcienu, kas garantēs jums reisu no dzīves.

 

Travel Tips Izpētīt Itālija – Rezervējiet pēc iespējas ātrāk

Sēdekļi un ratiņi ir tīri un ērti, neatkarīgi no tā, kur vēlaties sēdēt. tomēr, kad iegādājoties biļeti, mēģināt grāmatu agri lai nodrošinātu jums iegūt sēdeklis, kas ir piemērots tieši Jums.

Briseles uz Parīzi Trains

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

 

Atkarībā no jūsu galamērķi mums ir dažādas ceļojumu padomus, lai iepazītu Itālija ar vilcienu, Jums varētu būt ceļojumā uz vairākām stundām, lai domāt par savām vajadzībām. Vai esat laimīgs sēdēt pie loga? pavadīt kādu laiku atpūsties un raudzījās, kā jūs skatīties apdullināšanas dekorācijas garām, vai jūs drīzāk būt ejas? kur var pārvietot no sava sēdekļa brīvāk, vēl joprojām novērtēt skatus no lielā salona logiem.

 

Izmantojiet savu laiku uz kuģa

Laika jūs tērējat ilgi vilcienu braucieni var būt iespēja saņemt organizē, panākt dažus miega vai plānot savu nākamo galamērķi.

Tas nav bieži, ka jūs varat patiešām izslēgt un veikt kādu laiku, kas par sevi. Vai jūs vēlētos, lai lasītu grāmatu, strādāt savu itāļu vai uzzinātu par vēsture un vietas jūsu izvēlēto galamērķi, izvēle ir tava. Izbaudiet braucienu un neaizmirstiet, lai saglabātu acu no loga, lai Itālijā s gleznainu ainavu.

Cologne Berlīnē Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Frankfurte pie Minhenes Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Runājiet ar vietējiem un citiem ceļotājiem

Viens no labākajiem padomus šajā blog post, Ceļojumu padomi izpētīt Itāliju ar vilcienu, ir, ka faktiski ceļojot ar vilcienu ir lieliska iespēja tikties vietējie vai līdzīgi domājošiem ceļotājiem. Tas ir pārsteidzošs, ko jūs varat mācīties no citiem. Vietējie iedzīvotāji var pateikt jums vislabāk-slēptās dārgakmeņi apciemot, bet citi ceļotāji var dalīties pieredzē un ieteikumus. Jūs varētu sēdēt pretī kluss, bet aizraujošu un draudzīgs cilvēks par visu braucienā ar vilcienu, vai jūs varētu salauzt ledu, uzdodot jautājumu. Esiet atvērti sarunai, jūs nekad zināt, ko jūs varat uzzināt, vai to, kas jūs varētu tikties pa ceļam.

Offenburg uz Konstanz Vilcieni

Stuttgart uz Offenburg Vilcieni

Leipzig uz Dortmund Vilcieni

Dortmund Štutgartes Vilcieni

 

 

Sekot vilcienu etiķete – ceļojumu padomi izpētīt Itālija ar vilcienu

Ceļojot apkārt Itālijā ar vilcienu, ir pārsteidzošs pieredzi. Ir svarīgi, lai būtu jārespektē pārējo pasažieru vilcienā, lai pārliecinātos, ka ikvienam ir patīkams ceļojums. Darbinieki vienmēr nodrošinātu viesiem tiek pieskatīti un justies komfortabli, tomēr, tas ir atkarīgs no visiem uz vilcienu rīkoties apdomīgi.

Milāna uz Romas Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Pompei uz Romas Vilcieni

Neapole Pompei Trains

 

Pievērsiet uzmanību uz trokšņu līmeni savā pārvadāšanai un mēģināt pieturēties pie šī. Atskaņošana skaļu mūziku vai izmantojot sēdeklis pāri no jums, kā kāju nekad novērtēts. Ar manieres un attiecībā uz citiem, Tas padarīs jūsu brauciens ar vilcienu un visu citu reisu, ka daudz patīkamāk.

 

Vai vēlaties izjust Itāliju ar vilcienu, un izmantot mūsu ceļojumu padomus, lai iepazītu Itālija? Iet uz SaveATrain Online lai pārbaudītu visus mūsu ekskluzīvus maksas un sākt plānot savu nākamo piedzīvojumu!

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu emuāra ziņojumu uz jūsu vietni, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Dlv - (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)