Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 14/01/2022)

Kulgevate Itaalia rongiga on unustamatu kogemus. Itaalia rongi võrk ühendab peaaegu igas suuremas linnas Itaalias, mistõttu on lihtne saada ühest kohast. Reisimine ümber rongiga ei ole ainult kiire ja tõhus viis, et näha Itaalias, kuid see pakub ka kõige suurepärased vaated oma maal. Siin on mõned lihtsad reisinäpunäiteid Itaalia avastamiseks rongiga, mis tagab teile eluaegne reis.

 

Travel Tips Exploring Itaalia – Broneerige võimalikult varakult

Istmed ja vagunid on puhas ja mugav ükskõik kus te valida istuda. Kuid, millal oma piletit ostes, proovi raamatu alguses et tagada teile istme, mis on õige.

Brüssel Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Paris London rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Salvesta rongi jagatud postitus (@saveatrain)

Sõltuvalt oma sihtkohta meil on erinevad Travel Tips uurida Itaalia rongiga, siis võiks reisil mitu tundi nii mõelda oma vajadustele. Kas sa oled õnnelik istuda akna? kulutuste mõnda aega lõõgastav ja vahtis välja kui vaadata uimastamise maastikud mööduma, või sa pigem vahekäiku istme? kus saab liikuda oma istme vabamalt, ikkagi hindame vaated suur salongiklaasid.

 

Võimalused oma aega pardal

Kell kulutate pika rongi seljas võib olla võimalus saada organiseeritud, jõuda magada või teha plaane oma järgmise sihtkoha.

See ei ole tihti, et saate tõeliselt välja lülitada ja võtta aega enda jaoks. Kas soovid lugeda raamatut, töötada oma Itaalia või õppida ajalugu ja saite oma valitud sihtpunkti, valik on sinu. Head reisi ja ärge unustage, et hoida silma peal akna võtta Itaalia maaliline maastik.

Kölni Berliini rongid

Müncheni Viini rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Praha Viini rongid

 

Rääkige kohalikega või teiste reisijate

Üks parimaid vihjeid selle blogipostituse, Travel nõuandeid uurides Itaalia rongiga on tegelikult rongiga on suurepärane võimalus kohtuda kohalikega või mõttekaaslastega reisijaid. On hämmastav, mida saab õppida teistelt. Kohalikud võin teile parim-peidetud kalliskivid külastama, samas kui teised reisijad saavad jagada oma kogemusi ja soovitusi. Sa võiksid istuda kogu riigis vaikne, kuid põnev ja sõbralik inimene terve rongisõit, või võid murda jää, paludes küsimus. Ole avatud vestlus, sa ei tea kunagi, mida sa võib õppida või kes sa võib täita teel.

Offenburg et Konstanzi rongid

Stuttgart Offenburg rongid

Leipzig sihtkohta Dortmund rongid

Dortmund sihtkohta Stuttgart rongid

 

 

Jälgi rongi etikett – reisinäpunäiteid Itaalia avastamiseks rongiga

Reisimine ümber Itaalia rongiga on hämmastav kogemus. Oluline on olla lugupidav teiste reisijate rongile veenduda igaüks on meeldivat reisi. Töötajad on alati tagada külalised hoolitsetakse ja mugav, Kuid, see on kuni igaüks rongi tegutseda läbimõeldumalt.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pompei Rooma rongid

Napoli Pompei rongid

 

Pöörake tähelepanu mürataseme oma veoks ja proovige jääda selle. Mängib valju muusikat või kasutades istme kogu sinult kui jalatugi on kunagi hinnatud. Mis kombeid ja seoses teiste, see teeb oma rongisõitu ja kõik teisedki reisi, et palju nauditavamaks.

 

Kas soovite kogeda Itaalia rongiga ja kasutada meie reisi näpunäiteid uurimaks Itaalia? Minema SaveATrain Online et tutvuda kõigi meie eksklusiivsete hindadega ja alustada oma järgmise seikluse planeerimist!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Det (Kerige näha Manustuskood)