Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 13/08/2021)

Lielākā daļa alus mīlošs ceļotāji ir Munich augstu to-do sarakstu. Tas ir ņemot vērā, ka Oktoberfest būtu tur pārāk, bet Nockherberg Starkbierfest – Minhenes Strong Beer Festival nes kaut ko papildus. Nē, ne pūļus. Jūs redzēsiet pieredze pusi tik daudz. Bet alus ir divreiz lielāks spēks! Izklausās ideāls veids, lai uzsāktu marts un pavasaris, mums!

 

EXPLORING Minhene:

munich skyline

 

Minhene, Bavārijas galvaspilsēta, ir mājvieta gadsimtiem vecās ēkas un vairāki muzeji. Pilsēta ir pazīstama ar savu ikgadējo Oktoberfest un tā alus zāles, ieskaitot slaveno Hofbrauhaus, dibināts 1589. Jo Altstadt (Vecpilsēta), Marienplatz centrā laukumā ir orientieri piemēram, neogotiskā Neues Rathaus (pilsētas Halle), ar populāro Glockenspiel liecina, ka sasaucas un reenacts stāstus no 16.gs..

Vai šis ir jūsu pirmo reizi apmeklē Minheni? Jums būs priecīgi uzzināt, ka tas ir ļoti apmeklētājs draudzīga pilsēta, gandrīz katru aspektu. Tas ir ļoti funkcionāla infrastruktūra, tā piedāvā plašu abu iekštelpu un āra atrakcijas, klimats ir maigāks nekā ziemeļu daļas Vācija un tas ir super viegli apiet un nokļūt Nockherberg Starkbierfest – Spēcīgais alus festivāls Minhenē.

Berlīnes uz Minheni Vilcieni

Frankfurte pie Minhenes Vilcieni

Vīnes uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minheni Vilcieni

 

Kas par valodas barjeru?

Nerunājiet vācu vai bavāriešu valodā? Nekādu problēmu! Lielākā daļa jaunās paaudzes runā angliski, bet to var izmantot mazliet vācu (vai pat Bavārijas, ja Tu uzdrīksties) ir ļoti appreciated ar vietējie. Valstī ir reputācija, kas ir nedraudzīga, bet tas ir tālu no patiesības. Munich iedzimtie ir draudzīgi un izpalīdzīgi, kad jūs sākat iepazīt viņus. Viens no iespējamajiem elementiem “kultūršoks” varētu būt kā pat noslogotākajiem centra teritorijās, tas joprojām var iegūt ļoti kluss par darba dienu ziemas naktī vai svētdienā; Minhene var piedāvāt daudzus plusus pilsētas dzīves (lieliski restorāni, skaistas ēkas, daudz lietas ko darīt) mīnus daudz grūstīšanās, burzma, un stress. Šī pilsēta ir vislabāk daudzu pasaulēm: ir pilsētas vidi, skaisti dabas apkārtne, daudzveidīgi un starptautiskās kultūras sajaukti ar daudzām tradicionālās Bavārijas dzīvesveidu. Un tas pats par sevi saprotams, ka alus ir pasaules slavena iemesls!

Hamburgas uz Minheni Vilcieni

Leipzig uz Minheni Vilcieni

Dresden uz Minheni Vilcieni

Ģentes uz Minheni Vilcieni

 

https://www.youtube.com/watch?v = GwBfUzPCiaw

 

Vietējā slepena

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Par aptuveni trīs nedēļas agrā pavasarī, alus visā Minhene izveidot savu alus zāles.

Spēcīgā alus festivāls pieder Minheni, piemēram, alus dārzos un Oktoberfest. Patiesībā, šie alus svētki varētu būt pilsētas svētki vislabāk glabātais noslēpums. Tas patiesībā pat vecāki par Oktoberfest, sākās 1600. gadu vidū, ar Minhenes Paulaner mūkiem un Paulaner Nockherberg ir oriģināls vieta Minhenes Strong Beer Festival!

Veikls mūki concocted alus dzērienu, lai saglabātu tos caur Lent ātri, un aicināja viņu pick-me-up "Svētīgi tēva alus" vai "svētā eļļa St. Francis ". beidzot, viņi apmetās uz "Salvator" - latīņu glābējs.

Zalcburgas uz Minheni Vilcieni

Dusseldorf uz Minheni Vilcieni

Cologne uz Minheni Vilcieni

Bremen uz Minheni Trains

 

Un kur tad īsti Minhenes Strong Beer Festival nāk no?

starkbier

Visbiežākais stāsta stāsts par starkbier ir vienkāršs izsalkušo mūku stāsts. Spiesti ātri gavēņa laikā, mūki sāka brūvēt starkbier kā nepilnību veids, kā iegūt savu aizpildīt kalorijas. atkal, pateicoties augstāka izšķīdušo cieto saturu (zināms kā misas), starkbier kļuva atzīta par šķidro pārtiku.

Bet tālāk, Starkbier dara, protams, ir augstāks alkohola saturs (sākot no 7.5%-9%). Runājot par garšu, tas ir iesala un pārsteidzoši (varbūt man vajadzētu teikt deceivingly) vienmērīgu un tās ietekmi, protams, 1000% rāpot uz jums. tāpat, "Lūdzu, cienītā, stop deju uz galda - jūs biedē bērnus "rāpot uz jums. Tu esi ticis brīdināts.

Apkopojot lietām augšu: starkbier ir spēcīgs alus, tas ir stiprāks alkohola saturs bet arī izšķīdušās cietās daļās, tas būs aizpildīt jums uz augšu un haoss jums augšu. Tu esi ticis brīdināts!

 

Ātrie padomi Minhenes stipra alus festivālam

Carry naudu!

Kaut galvenajiem lielveikalu ķēdēm un iepirkšanās noieta varētu pieņemt jūsu kredītkarti, lielākā daļa restorānu un veikalu Minhenē pieņems tikai skaidru naudu vai EK kartes (kas ir, piemēram, debetkaršu). Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz eiro ar jums izmantošanai ikdienā.

 

stiprs alus pieskaroties

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich attiecas uz pieskaroties stiprs alus (t.i.. pieskaroties muciņa) - tas ir sava veida liels darījumu Minhenē un iezīmē sākumu Starkbierfest. Pie Paulaner am Nockherberg, viņi svin noklausīšanos to Salvator stiprā alus ar mūzikas politisku cepeti.

Cilvēki burtiski piepilda savu alus zāle ar vietējiem politiķiem un pasmieties par tiem, izmantojot dziesmu un aktiermeistarības. Ja jūs iedomātā pārbaudīt, kādi pasākums ir kā, Šeit ir YouTube klipu no pagājušā gada.

Nirnberga uz Minheni Vilcieni

Zurich uz Minheni Vilcieni

Mainz uz Minheni Vilcieni

Augsburg uz Minheni Vilcieni

 

Vēlaties rezervēt vilciena biļeti uz Minheni? Tad galvas vairāk nekā uz SaveATrain kur jūs saņemsiet biļeti minūtēs ar Nr peaky, papildu, un slēptās maksas!

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)