Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 06/08/2021)

Spilgtas krāsas fasādes, par lielo pilsētu sirds Eiropā, un mājvieta iespaidīgākajiem orientieriem pasaulē, šie 10 pārsteidzoši satriecoši laukumi piesaista ceļotājus no visiem pasaules nostūriem. Parīzes skaistākās ielas, Londona, Maskava, un Minhene vedīs jūs uz šiem iespaidīgajiem vecpilsētas laukumiem.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Vecpilsētas laukums Prāga

Rokoko, Baroks, gotikas arhitektūras sajaukums, un akmens bruģis rada apbrīnojami skaistākos laukumus Eiropā. Vecpilsētas laukums Prāgā, dominē Eiropas nozīmīgāko un senāko laukumu sarakstā, kopš 12. gs.

Stāvot kvadrātveida centrā, jūs pārsteigs skaistums, pieminekļi, un orientieri apkārt. Katra no satriecošajām vietām pastāstīs stāstu no Prāgas bagāta vēsture. Laukums patiešām ir viens no skaistākās vietas Prāgā, un jūs varētu viegli veltīt visu dienu laukumam vienatnē: apmeklējot Dievmātes baznīcu pirms Tinas, Svētā Nikolaja baznīca, Kinsky pils, un vēl.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Prague's Old Town Square

 

2. Pārsteidzoši satriecošs laukums Beļģijā: Briseles Grand Place

Gotiskā viesnīca de Ville, rātsnams, un tās zvanu tornis dominē Briseles Grand Place skaistuma skatā. Šī ēka nosaka katru attēlu un pastkarti, kopā ar karaļa namu, karaļa māja.

Tādējādi, Grand Place ir satriecošs pilsētas bagātības piemērs, varenība, un krāšņums gadsimtiem ilgi. Šis apbrīnojamais laukums ir labi saglabājies, un a UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā tā kā 1998. tāpēc, tas ir daudzu festivālu centrs Briselē visa gada garumā: slavenie ziedu paklāju svētki augustā, Ziemassvētku eglīte, un koncerti.

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Briseli ar vilcienu

Amsterdama uz Briseli ar vilcienu

Parīze uz Briseli ar vilcienu

 

Grand Place Brussels is a beauty

 

3. Piazza San Marco, Venēcija

Zemākais punkts Venēcijā, vienīgā Venēcijas laukums, skaistais San Marco laukums ir pirmais, kas applūst, kad ir Acqua alta. tāpēc, ja neesat apmeklējis šo apbrīnojami satriecošo laukumu Itālijā - steidzieties un vislabāk vasaras sezonā.

Sanmarco laukums ir taisnstūrveida, ar kafejnīcām no visām pusēm, un simtiem tūristu, kas kopā ar Sv. Marka bazilika, Dodžas pils, Kampanila, un Museo Correr fonā. Bruģētā grīda, bazilikas rotājumi, vai dažas no skaistākajām funkcijām, nemaz nerunājot par laukuma lielumu. Lai gan tas ir satriecošs dienasgaismā, atmosfēra un gaisma saulrieta laikā padara San Marco laukumu vēl skaistāku.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

Piazza San Marco In Venice

 

4. Pārsteidzoši satriecošs laukums Krievijā: Sarkanais laukums Maskava

Krievu valodā “Sarkanais laukums” tiek tulkots kā “Skaists laukums”, tāpēc nav pārsteigums, ka lielākais laukums Maskavā, ir arī apbrīnojami skaistākais laukums. Sarkanais laukums ir apbrīnojama izmēra, un jūs redzēsiet, ka slavenie orientieri ir vēl lielāki un skaistāki.

Ziedu krāsotā Sv. Bazilika katedrāle, sarkanā klints Kremļa ēka, Valsts vēstures muzejs, visi padara Sarkano laukumu līdzīgu attēlam, kas ņemts no vecas bērnu pasakas. Krasas, un fasādes, ir elpu aizraujoši vasarā, un vēl jo vairāk uz balta sniega fona ziemā.

 

The Red Square In Moscow Russia

 

5. Place de la Concorde, Parīze

Parīzes lielākais laukums ir viens no 10 pārsteidzoši satriecoši laukumi Eiropā. Konkordes laukums ir sākuma punkts pastaigai pa Elizejas laukiem, un mājvieta zelta obeliskam ar skatu uz pilsētu. Papildus, La Concorde laukumā varēja apbrīnot 3 no skaistas strūklakas Eiropā, kā Jūras strūklaka.

Konkordes laukumam gadsimtu laikā bija daudz vārdu, no Luis XV vietas līdz Revolution Place, kur Marjo Antuanete un Luijs XVI tika giljotinēti. In 1839 arhitekts Luijs Filips I pieņēma darbu, lai pārtaisītu laukumu, tāpēc tā kļūst par skaistuma, nevis politikas vietu. tāpēc, šodien jūs redzēsiet divas no skaistākajām strūklakām, Fontaine des Mers un Fountaine de Fleurs.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Fountain in Place De La Concorde, Paris

 

6. Trafalgāra laukums Londonā

Atrodas Vestminsteras pilsētā, pirms Nacionālās galerijas, Trafalgāra laukums ir skaistākais laukums Londonā. Nelsona kolonna ir izcils piemineklis laukumā, statuja, kas attēlo Trafalgaras kauju 1805. Papildus lauvas skulptūrām, un satriecoša strūklaka.

Trafalgāra laukums katru gadu piesaista miljoniem tūristu un ir galvenā koncertu vieta, kultūras pasākumi, un Hangout vietas londoniešiem.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

Parīze uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu Ar vilcienu

 

 

7. Marienplatz Minhenes laukums

Visas skaistās ielas ved uz Minhenes sirdi, Marienplatz laukums. tā kā 1158, šis krāšņais laukums ir vieta, kur varat baudīt katru nozīmīgāko notikumu Minhenē un apdullināšanu arhitektūra. Sākot no Bavārijas patrona zelta statujas, Jaunava Marī, un neaizmirstot satriecošās Jaunās un Vecās zāles.

Divas zāles simbolizē laukumu kā vietu, kur jauna un sena vēsture, kultūra, un dzīve atdzīvojas. Kad jūs ieejat pārsteidzoši satriecošajā Marienplatz laukumā, jūs bijāt satriekts Bavārijas šedevra godībā un skaistumā.

Diseldorfa uz Minheni ar vilcienu

Drēzdene uz Minheni ar vilcienu

Nirnberga uz Minheni ar vilcienu

Bonna uz Minheni ar vilcienu

 

Above view on Marienplatz Square In Munich

 

8. Piazza Navona Roma

Kādreizējais Domitian stadions, Piazza Navona ir skaistākais Romas laukums. Centrā, jūs atradīsit satriecošo strūklaku, ar Bernīni skulptūrām, un sarīkotas gladiatoru cīņas. Gar Piazza ir trīs strūklakas: četru upju strūklaka, Fontana del Moro un Fontana del Nettuno.

Tomēr, Itālijas laukuma nosaukums, Navona, tulko kā "liels kuģis", jo tas agrāk bija appludināts. Kādreiz laukums bija vieta, kur tika izspēlētas jūras kaujas. Šodien, Bernini Fontana di Quattro Fiumi katru dienu piesaista ceļotājus, lai iegūtu attēlu ar skaisto strūklaku. Strūklaka ir četru upju satikšanās vietas attēlojums: Ganga, Nīla, Donava, un Rio de la Plata. Svētās Agneses baznīca agonā ir vēl viens orientieris, kas jūs pārsteigs, apmeklējot Piazza Navona. Bernini četru upju strūklaka atrodas baznīcas priekšā.

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Venēcija uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

Piazza Navona, Rome, Italy

 

9. Pils laukums St. Pēterburga

Milzīgs, milzīgs, un ar skatu uz ziemas pili, Pils laukums Sv. Pēterburga ir viens no apbrīnojami skaistajiem laukumiem Eiropā. Kamēr jūs varat apmeklēt daudzas pilis Eiropā, šī ziemas pils ir izcila skaistuma dēļ, pateicoties spilgtajām fasādes krāsām.

Izcilajā ēkā ir 1500 istabas, aizņem 9 ha, tāpēc ir grūti palaist garām, un apbrīno to visu. Ermitāža, vispārējā personāla ēka, un Aleksandra kolonna ir nacionālo un vēsturisko notikumu simboli 8 gadus būvēt. Pirmā ēka kļuva par Krievijas imperatoru mājām, bet šodien tas ir galvenais publiskais laukums Sv. Pēterburga.

 

A horse and carriage in Palace Square St. Petersburg

 

1O. Pārsteidzoši satriecoši laukumi Eiropā: Piazza del Duomo, Florence

Marmora fasādes daudzkrāsainā krāsā, Santa di Maria del Fiore katedrāle dominē Piazza del Duomo. Doms dominē Florences panorāmā un vecpilsētas centrā, un lieliskā arhitektūra jūs pārsteigs no pirmā acu uzmetiena. Netālu atrodas Sv. Baptistērija. Džons, un Džoto zvanu tornis atrodas Eiropas apbrīnojamāko laukumu centrā.

Tātad, galvenais, kas padara šo itāļu laukumu par vienu no krāšņākajām pasaulē, ir arhitektūra. Laukumu ieskauj kafejnīcas un lieliskas ēkas. Ar daudz vietas, kur sēdēt un apbrīnot skatus uz vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām, no katra rakursa.

Rimini uz Florenci ar vilcienu

Roma - Florence ar vilcienu

Piza uz Florenci ar vilcienu

Venēcija - Florence ar vilcienu

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot vienu no šiem 10 pārsteidzoši satriecoši laukumi Eiropā. Jūs varat viegli ceļot ar vilcienu uz jebkuru no šīm pilsētām Eiropā, no lielākās daļas Eiropas dzelzceļa staciju.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “10 pārsteidzoši satriecoši laukumi Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fstunning-squares-europe%2F– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)