Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/04/2020)

Kas ir labāks veids, kā pavadīt vasaru, nekā apceļot Eiropu, pa labi? Pa labi. Jums nav pārtraukumu bankā, lai redzētu dažus krāšņs Eiropas galvaspilsētām; tici vai nē, bet viens no kritiskajiem aspektiem jūsu rentablu Eiropas ceļojumiem, ir izvēlēties vilcienu, nevis lidmašīnu jūsu galamērķi.

Šeit ir 5 iemesli, kāpēc, kas izvēlas vilcienu, nevis lidmašīnu palīdzēs jums izjust Eiropu vislabākajā iespējamajā veidā.

 

Tie ir super-Fast

Neļaujiet sevi apmānīt domāt, ka Londona-Parīze Eurostar un Francija TGV vilcieni ir vienīgie ātrgaitas dzelzceļa maršruti Eiropā - par pēdējo desmitgažu laikā, šie puiši ir attīstīt ātrgaitas ceļi visā kontinentā, veicinot pieaugumu dzelzceļa tūrisma un pārliecinoties, vilcieni, nevis lidmašīnu saņemt palielinājies par primāro ceļojot iespēju. Vidēji, ātrgaitas vilcieni Eiropā ceļošanai 125 uz 200 mph, atkarībā no maršruta un vilcienu stacijās ir pasakaini savstarpēji.

Londonas uz Briseli Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Lionas Vilcieni

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

Vilcieni vietā Ēveles kā opcija Ātrāk

Tie var būt pat ātrāk nekā lidošana, īpaši braucieniem ilgāk nekā par 600 jūdzes. Kā tā? Kad jūs aprēķināt laiku, ko pavadi braukšana uz lidostu, Tad kļūst tur agri (un bieži pavadot vairāk 2 stundas pirms reisa), un paaugstinātas drošības pārbaudes, tu saproti, tas ir vieglāk braukt uz pilsētas centra dzelzceļa stacijas un kuģa 5 minūtes pirms vilciena atstāj staciju.

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Amsterdama Antwerp Vilcieni

Amsterdamas uz Lille Vilcieni

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

 

Jums jāmaksā mazāk par Top-Notch Sleeper dienesta nekā pirmās klases lidmašīnas biļetes

Pat tad, ja esat ceļojumā uz greznākajām vilcieniem, Jūs saņemsiet tādā godīga cena. Jūs zināt, kāpēc jūs vēlaties bijis izvairīties vilciens ceļot pirms! Piemēram, jūs maksāsiet ap £ 880 vienai personai uz divu dienu / viena nakts brauciens ar Japānas Seven Stars, un baudīt Sulīgs ainavas dienvidu Japānas salas Kyushu kā jūs ceļot; pretēji šai cenai, plakne biļete no Londona Tokijā maksās jums gandrīz £ 5,000 ar British Airways. Oho! Mums ir sajūta, jums tiks izvēloties vilcienu, nevis lidmašīnu tagad, nebūs tev?

Liona uz Ženēvu Vilciena laiki

Zurich uz Ženēvas Vilcieni

Parīzes uz Ženēvas Vilcieni

Bern uz Ženēvas Vilcieni

 

Nav pazaudēta bagāža, kad jūs izvēlaties Vilcieni nevis no lidmašīnas

 

Lost Bagāžas Ir (praktiski) Nedzirdēts salīdzinot Vilcieni vietā Ēveles

Pazaudēta bagāža ir kaut kas par lietu jau, vismaz tad, kad runa ir par tālsatiksmes plakne ceļo. Pretēji tam,, dzelzceļa stacijas un vilcieni nezaudē pasažieriem somas, kā vien pasažieri ir tie, kas uztraucas par savu bagāžu. Jūs varat arī dot tik daudz, cik jūs varat veikt, atšķirībā no lidmašīnām, kas ir skaidri bagāžas ierobežojumi.

Tas ir iespējams, ir labākais iemesls, lai izmantotu vilcienus, nevis lidmašīnas.

Salzburg Berlīnē Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Varat izlaist elles Airport Security

Kad runa ir par drošību, Izvēloties vilcienus, nevis lidmašīnu šķiet loģiski izvēle, un tagad jūs redzēsiet, kāpēc. Lidostas drošības pieredze būtībā ir virkne nepatīkamām situācijām. Jūs sākat svīšana tieši pirms jūs nokļūt drošības pārbaudi, pat ja jūs zināt, jūs neesat darījuši vai ko neko nelikumīgu ar jums. Un, neaizmirsīsim nepatīkamās pieprasījumus, lai novērstu savu jostu, novelciet kurpes un plauktiņš, un tad noglaudīja noteikti ar vareniem vīrietis. Vilcieni nav tas - un ka diezgan daudz plombas darījumu.

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Bordeaux Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

Pārlūkojiet Save-A-Train rezervēt vilcienu braukt uz savu iecienītāko galamērķi, un lētākais likmēm! Aizmirstiet visu par rezervēšanas maksu un apskāviens viegli 3 minūšu rezervācijas procesu tiešsaistē.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)