Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 31/03/2021)

Ceļojot pa Eiropu ar vilcienu, ir sena tradīcija, kas nav dodas prom steigā – Vilcieni ir ātrākais, videi draudzīgākais, un visefektīvākais pārvietošanās veids no vietas uz vietu. Lai gan mūsu vilcienu biļešu sistēma ņem sāpes organizēt vilcienu braucienus, daudz plānošanas un sagatavošanas atliekas. Lai palīdzētu jums plānot ideāls ceļojumu pa Eiropu, Šeit ir mūsu galvenie padomi, kā ceļot pa Eiropu ar vilcienu.

 

Plānojiet savu maršrutu, kad jūs Ceļojiet pa Eiropu ar vilcienu

Gadā ar vilcienu doties uz Eiropu 2020 ir svarīgi apsvērt maršruta plānošanu un to, cik daudz laika pavadīsit katrā galamērķī. ja Amsterdama, Berlīne, Londona, Milāna, Parīze, un Venēcija ir uz jūsu absolūto must see sarakstā, izdomāt vispieņemamākais ceļu, lai tas notiktu. Izveidojiet sarakstu ar vietām, jūs vēlaties redzēt, un tādā veidā jūs varat aptuveni izplānot savu ceļojumu. Izlemiet par datumiem un cik dienas jums būs tērēt katrā vietā, lai pabeigtu savu maršruts maršruts.

Milāna Lake Como Vilcieni

Turīna Lake Como Vilcieni

Paduja Lake Como Vilcieni

Venēcija Lake Como Vilcieni

 

Nemēģiniet pack savu maršrutu ar pārāk daudziem galamērķiem

Viens no sliktākajiem lietas jūs varat darīt, ja jūs ceļojat Eiropu ar vilcienu ir mēģināt un ietilptu pārāk daudz. Ir dabiska tendence mēģināt ievārījums tik daudz pilsētas un valstis, kā iespējams savā ceļojumā, tomēr, nav jēgas veikt braucienu, ja jūs neesat gatavojas pareizi izjust katru galamērķi! Packing pārāk daudzi galamērķi uz savu maršrutu var būt dārgi un var pārvērst savu atvaļinājumu par miglu par viesnīcu reģistrēšanos un izrakstīšanos.

Tas ir vairāk svarīgi, lai baudīt katru jāizskauž pilnībā nekā mēģināt uzstādīt pārāk daudz. Jūs ietaupīt transportēšana un iegūt vairāk laika, lai izpētītu savu galamērķi.

Brisele Brigē Trains

Antverpene uz Briges Vilcieni

Halle divas Bruges Vilcieni

Ģentes uz Briges Vilcieni

 

Pārbaudiet valūtu

Plānojot savu maršrutu, lai ceļot Eiropu ar vilcienu, pārliecinieties, lai pārbaudītu tādu valstu valūtas. Ne visas valstis Eiropā izmanto eiro. Pat dažas ES dalībvalstis, piemēram, Bulgāriju un Horvātiju, joprojām izmantot savu valūtu, kas ir īpašs ar to valstij. Pārbaudiet šo sarakstu ar eiro un ārpus eiro valstis.

Frankfurte pie Prāgas Vilcieni

Minhenes uz Prāgu Vilcieni

Berlin uz Prāgas Vilcieni

Vīnes uz Prāgu Vilcieni

 

Rezervēt naktsmītni iepriekš

Lai gan tas ir iespējams rezervēt viesnīcas un hosteļi, kā jūs pārvietoties no vietas uz vietu,, iesakām izmēģināt savus labākos ne ierasties jebkur bez apmešanās nodrošināti. Mēģināt rezervēt hosteļi/iepriekš viesnīcas pirmā līdz trim pilsētām, īpaši populārs pilsētu sezonas, piemēram, Berlīnē un laikā Prāga. Notikumi, piemēram, festivāli pilsētās, ir arī ietekme uz pieejamību. Ne neuztraucoties par izmitināšanas nozīmē, ka jūs varat pavadīt savu laiku darot vairāk lietas, piemēram, ekskursijas un bauda savu brīvo laiku!

Frankfurte pie Ķelnes Vilcieni

Briseles uz Ķelni Trains

Vīne uz Ķelni Vilcieni

Hanover uz Ķelni Vilcieni

 

Nakšņošana, cik vien iespējams, – Ceļojiet pa Eiropu ar vilcienu

Ja jūs tikai plānojat pavadīt tikai vienu dienu pilsētā, mēģināt nokļūt līdz nakts vilciens. Jūs nevēlaties tērēt savu laiku dienas laikā ceļo Ņemot nakts vilcienu, jūs varat Ietaupi NAUDU par izmitināšanu un var būt vairāk laika, lai izpētītu savu galamērķi. Rezervējot savu nakti vilciena biļete pārliecinieties, lai pārbaudītu, cik ilgi nepieciešams, lai nokļūtu no vienas vietas uz otru.

 

 

Runājiet ar cilvēkiem kopā ar savu ceļojumu Eiropu ar vilcienu

Noteikti konsultējieties ar vietējie vai citiem pasažieriem par savu brauciens ar vilcienu. Informāciju, ka tie dos jums var būt vērtīgāks par kaut ko jūs atradīsiet ceļojumu ceļvedis. Ar runājot ar citiem, Jums var būt ieteicams uz Labākās vietas, lai ēst, padejot, slēptie dārgakmeņi, liels apskates vietas, un vienkāršākais veids, kā iegūt ap.

 

Vai Jūs plānojat ceļot Eiropu ar vilcienu 2020? Iesākumā saglabājot atjaunināta ar vislabākajiem vilciena biļetes piedāvā mūsu Facebook un Twitter lapas vai apmeklējiet mūs Saglabājiet vilcienu tiešsaistē par izdevīgākajām vilcienu biļešu cenas Eiropā

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)