Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 16/12/2022)

Inovatīva, finansiālās iespējas, radošie prāti, un labākā tirgus sasniedzamība ir plaukstoša starta centra galvenās funkcijas. Šīs 12 populārākie jaunuzņēmumu centri visā pasaulē piesaista talantīgākos prātus, lai izveidotu un atbalstītu viņu lieliskās idejas, IT komandas, un savienojumi, lai virzītu uz priekšu pārsteidzošus jaunuzņēmumus. No Šanhajas uz Berlīni, šīs top startup ekosistēmas ir spēcīgākās pasaulē.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Populārākie starta centri visā pasaulē: Barselona

Populārs ārvalstu startup dibinātāju vidū, Barselona, ir viens no daudzveidīgākajiem starta centriem visā pasaulē. Pirmkārt, Barcelona piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, biroja telpu nomas ziņā, savienojuma aina, noteikumi, un investīciju pieaugums. otrkārt, Barselonā ir visvairāk talantīgu tehnoloģiju dibinātāju, pat vairāk nekā Telaviva. Treškārt, starp daudzajiem Eiropas jaunuzņēmumu centriem, Barselonas mērķis ir dot ceļu sievietēm dibinātājiem, izstrādātājiem, un digitālajiem profesionāļiem.

Visas iepriekš minētās vietas Barselonā atrodas augšpusē 5 startēšanas centri visā pasaulē, un 7. visstraujāk augošā tehnoloģiju kopiena Eiropā.

Daudzsološi jaunuzņēmumi Barselonā:

x1 Vējš, Amenītiz, Koa veselība.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Maskava

Kā viena no visvairāk apdzīvotajām pilsētām Eiropā, Maskavā ir milzīga ekonomika, un auglīga augsne lielisku prātu apvienošanai. Turklāt, Maskava ir kosmopolītiska pilsēta, krāšņi, aizraujoši, jauns, tādā pašā līmenī kā Londona un Parīze.

Tātad, Maskava piesaista daudzus jaunus uzņēmējus no visas pasaules, strādāt apvienot spēkus ar vietējiem talantiem augošajā kopdarba telpas pilsētā. Tādējādi, revolucionārais jaunuzņēmumu skaits Maskavā ir sasniedzis fenomenālu 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Populārākie starta centri visā pasaulē: Parīze

Ar lieliskām kopdarba telpām, uzlaboti noteikumi, finanšu iespējas, un pārsteidzoši inkubatori, Parīze ir augošs jaunuzņēmumu centrs Eiropā. Kamēr pilsēta ir slavena modes galvaspilsēta, tā ir kļuvusi par lielisku jaunuzņēmumu ekosistēmu.

Šis milzīgais pieaugums ir pateicoties pasaulē atzītas universitātes, īpaši inženierzinātņu fakultātes un talantīgie absolventi. Turklāt, inkubatoru tīkls, piemēram, Silicon Sentier un tā slavenais La Cantine kopstrādes telpa. Ar tādiem ieguvumiem, Parīze ir vadošā Eiropas tehnoloģiju centru virsotnē.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapūra

mūsdienu, dabai draudzīgs, magnēts ārzemniekiem, Singapūra ir viena no labākās pilsētas dzīvot un uzsākt savu starta uzņēmumu. Turklāt, Daudzi uzņēmēji ir atzinuši Singapūru par labāko vietu Āzijā, kur attīstīt savu biznesu, nostumjot Honkongu malā sacensībās.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Populārākie starta centri visā pasaulē: Berlīne

In 2016 ballīšu pilsēta Eiropā uzvarēja Parīzi kā otru lielāko starta centru Eiropā. Kopš tā laika starta ekosistēma Berlīnē ir uzplaukusi, ar katru gadu pieaugot jauno uzņēmumu skaitam, bez izņēmuma. Zema biroja telpu noma, un viegla vīza, piesaistīt daudzus uzņēmējus Berlīnei, ierindojot pilsētu augšgalā 10 svarīgākie starta centri visā pasaulē.

Pilsēta ir slavena ar savu alternatīvo klubu skatuvi, unikāls mākslas centrs, tik acīmredzami, pilsētas atmosfēra un infrastruktūra ir lielisks pamats jaunuzņēmumiem, kas katru dienu parādās. Turklāt, uzņēmējiem ir daudz iespēju reklamēt savus jaunuzņēmumus, saņemt vēl vienu finansējuma kārtu, un veidojiet savienojumus ar daudzajiem notikumiem, kas notiek Berlīnē.

Berlīnes daudzsološie jaunuzņēmumi:

Omio, Coachhub, infarm

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londona

Viens no vadošajiem starta centriem Eiropā, Londona ir ieņēmusi vietu reitingā 1 pēdējos gados aktīvo jaunuzņēmumu skaitā. Londona ir līdere tehnoloģiju un finanšu jaunuzņēmumu jomā, ar gada ieguldījumu ierakstu 8.4 miljardu eiro 2019.

Lai gan Londona ir viena no visdārgākajām starta ekosistēmām visā pasaulē, daudzi starta dibinātāji to izvēlas laiku pa laikam, pateicoties lieliskajai finansējuma pieejamībai. Turklāt, Londonas restorāni, krogi, notikumi, ir lieliska platforma savienojumu veidošanai vieglā atmosfērā.

Londonas daudzsološie jaunuzņēmumi:

Transferwise, Revol, Lec iekšā.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

London's Bridge and River

 

7. Populārākie starta centri visā pasaulē: Telaviva

Ar augstāko startēšanas blīvumu pasaulē, no 1 startēšana katram 154 iedzīvotāji, Telaviva ir viena no labākajām vietām 7 startēšanas centri visā pasaulē. Viens no iemesliem, kāpēc Telaviva ir vadošais jaunizveidoto uzņēmumu centrs, ir tas, ka pilsēta lepojas ar ārzemju R&D centri, radošie prāti, un daudzvalodu uzņēmumi.

tāpēc, tas nav pārsteidzoši, ka Telavivā ir vairāk nekā 60 jaunizveidotie uzņēmumi, kas uzskaitīti NASDAQ. Telaviva ir AI un kiberdrošības jaunuzņēmumu līderis, paaugstinot $2.9 Miljards iekšā 2020 tikai. Tātad, ja vēlaties iekļūt Telavivas startup valstī, esiet gatavi smagām sarunām ar niknajām Izraēlas uzņēmējām un vīriešiem.

Telavivas daudzsološie jaunuzņēmumi:

Wix, pirmdiena, un vēl daudz vairāk.

 

8. Silikona ieleja

Galvenais starta centrs pasaulē ir Silīcija ieleja. Labākā vieta uz zemes, kur izveidot savu starta uzņēmumu un iedarbināt dzinējus, ir Kalifornijas ziemeļos. Slavens visā pasaulē ar savu inovāciju un tehnoloģiju centru, Sanfrancisko ir labākais starta inkubators.

Viena no vissvarīgākajām lietām, lai jaunizveidotie uzņēmumi varētu augt un plaukt, ir stingri un draudzīgi noteikumi. Citiem vārdiem sakot, startup nevar attīstīties, ja vien nav tā ideju, attīstību, un prātus sargā likums. Tādējādi, Silīcija ieleja piesaista daudzus prātus no visas pasaules, un ir apmēram 40,000 jaunizveidotie uzņēmumi, kas atrodas Silīcija ielejā.

 

Silicon Valley USA

 

9. Populārākie starta centri visā pasaulē: Amsterdama

Liberāls, viesmīlīgi, un dzīvespriecīgs, Amsterdamas ielas un kanāli ir diezgan enerģiski un iedvesmojoši. Pilsētā, kas lepojas ar atvērtību, radošums, un māksla, jūs nebūsiet pārsteigts, uzzinot, ka Amsterdamas starta centrs ir viens no plaukstošajiem visā pasaulē. Ierindota 4. vietā visradošākais pilsēta visā pasaulē, Amsterdamas stabilā digitālās apmaiņas platforma piesaista jaunuzņēmumu dibinātājus no visas pasaules.

Tātad, ja vēlaties investēt, vai apmainīties ar idejām ar atjautīgākajiem prātiem, Amsterdamai vajadzētu būt jūsu sākuma investīciju galamērķim.

Daudzsološi jaunuzņēmumi Amsterdamā:

Dr., Dīms, Lidojums.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Šanhaja

Ķīniešu centīgā mentalitāte ir bijusi daļa no pilsētas dabas un apbrīnojamās spējas kopt 15 pilsētā bāzēti vienradži. Kamēr vietējās varas iestādes ir slavenas ar saviem stingriem noteikumiem, starta pasākumi, piemēram, Startup Weekends un Barcamps Šanhajā, rada labvēlīgu augsni vietējo vienradžu dibināšanai.

Turklāt, Šanhajas akciju tirgus nepārtraukti strādā, lai piesaistītu jaunus uzņēmumus, un liela finansējuma piesaiste. No e-komercijas lietotnēm līdz e-mācībām, Šanhajas jaunizveidotie uzņēmumi’ centrs lepojas ar daudzpusību un inovācijām.

Daudzsološi jaunuzņēmumi Šanhajā:

Liulišuo, Pinduoduo, sarkans.

 

Shanghai At Night

 

10. Populārākie starta centri visā pasaulē: Honkonga

Ar lieliskām starta konferencēm, zemi nodokļi, un procentu likmes, Honkonga ir plaukstoša jaunuzņēmumu ekosistēma Āzijā. Pazīstams kā rietumu pilsēta Āzijā, Honkonga ir moderna, pilns ar elpu aizraujošiem skatiem un debesskrāpji, tāpēc debesis ir robeža. Lai gan Honkonga ir slavena ar savu apbrīnojamo panorāmu un futūristiskiem skatiem, starta ainava galvenokārt ir finanses un fintech.

Tādējādi, starp daudzajiem vienradžiem pilsētā, jūs redzēsiet galvenokārt Fintech vienradžus, kopā ar programmatūru $ Dati. Papildus vietējo talantu kopšanai, vietējās kopstrādes telpas Honkongā visvairāk uzņem gaišus ārzemju prātus. CoCoon, Honkongas strops, Labā laboratorija ir tikai dažas no fantastiskajām kopdarba telpām, strādā, lai sadarbotos un piesaistītu dibinātājus ārpus Āzijas.

Daudzsološi jaunuzņēmumi Honkongā:

Gatcoin, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Pekina

Xiaomi izcelsme, Pekinas debesskrāpji ir inovāciju vieta, tech, un talants satiekas prāta vētrai. Pekinas futūristiskais dizains ir iedvesmas avots Āzijas aktīvākajam jaunuzņēmumu centram. tāpēc, pilsētā vien ir vairāk nekā 30 vienradži, dibināja pilsētas apdāvinātie prāti.

Turklāt, Pekina izceļas starp 12 populārākie starta centri visā pasaulē savās unikālajās un progresīvajās tehnoloģijās. Piemēram, Pekina’ Startup ekosistēma ir bagāta ar vienradžiem, kas apvieno dziļo mācīšanos un mašīnmācīšanos, kopā ar mākslīgo intelektu.

Daudzsološi jaunuzņēmumi Pekinā:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Populārākie starta centri visā pasaulē: Minhene

Kam ir viens no top 3 labi savienotas starta ainas, Minhenē ir lieliska starta ekosistēma. Papildus tam, ka tā ir fantastiska vieta sakaru veidošanai un apstiprināšanas iespēju radīšanai, Minhenē ir vidēji 290% investīciju pieaugums katru gadu.

sekojoši, Minhenē ir viens no lielākajiem jaunuzņēmumu skaita pasaulē, dažādas darba vietas, un labākie jaunuzņēmumi Eiropā.

Dusseldorf uz Minheni Vilcieni

Dresden uz Minheni Vilcieni

Nirnberga uz Minheni Vilcieni

Bonn uz Minheni Vilcieni

Startup Hub In Munich

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs esam priecīgi dalīties ar jums Top 12 Startup Hubs visā pasaulē.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņojumu “Tops 12 Startup Hubs visā pasaulēJūsu vietnē? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lv/top-startup-hubs-worldwide/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)